Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Sebastian és Charline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian és Charline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian és Charline   Sebastian és Charline Empty2014-05-16, 15:32

Charline és Sebastian

Már messziről is nehéz esetnek tűnt, de csak most látom igazán, hogy nagy fába vágtam a fejszém ha azt hiszem bármit is elérhetek a lánynál. Persze nem azt mondom, hogy azonnal feladok mindent, mert, hát az nem én lennék. Voltak már nehezen megközelíthető hölgyek akik azt állították Ők bizony nem fognak bedőlni a bókjaimnak, de sajna tervük nem sokkal megnyilvánulásuk után dugába is dőlt. Nekem nem lehet ellenállni. Meglehet próbálni, de nem fog sikerrel járni. Szavai alapján kicsit sem tetszik neki ez a helyzet. Most vagy nagyon nem biztos a dolgában és egy visszahúzódós típus vagy csak simán felakar ültetni. Jó megfigyelő vagyok és elég egy szócska vagy mimika és már tudom, hogy az illető hazudik-e nekem a kilétéről vagy sem. Ez mondhatjuk úgy, hogy még a katonák közt ragadt rám. Nem volt ritka egymás ugratása ezért hamar fel kellett vértezni magam valamivel amivel szembe tudok szállni az apróbb vagy éppen nagyobb csíntevésekkel szemben. Így hát jó megfigyelővé váltam. Onnantól kezdve nem volt egy társam se akinek sikerült volna csőbe húznia. Helyet foglalok a padon ha már megkaptam rá az engedélyt. Elfogadom a felém nyújtott kezet.
-Meglehetősen szép neve van Charline. Az én nevem Sebastian Monroe. - Oh, hogy hány alkalommal mutatkoztam már be. Egy biztos, ha mindent el is felejtek a nevem nem lesz köztük. Ennyi ismétlés után kizárt, hogy elfelejteném.
-Nos már egy ideje idevalósinak tartom magam. Miben lehetek a segítségére hölgyem? - Egy kis idegenvezetői állás nem nagy dolog. Mint már egy párszor ez szóba is került nem vagyok a hölgyekhez udvariatlan, ha esetleg vissza is utasítanak - amit erősen kétlek - akkor sem szoktam udvariatlan lenni. Tehát benne vagyok szívesen egy kis körbe sétálgatásban vagy bármi másban is.
Vissza az elejére Go down
Charline Dubois
Secrets All Around
Charline Dubois
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Hozzászólások száma : 5
Ω Kor : 33

Sebastian és Charline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian és Charline   Sebastian és Charline Empty2014-05-14, 10:10

Charline & Sebastian
egy ártatlan kis séta...
 

Érdeklődve figyelem, hogy mit fog reagálni a kérdésemre a fiatalember. Elvégre… nem igazán gyakori számomra, hogy idegenek csak úgy interakcióba lépnek velem és kíváncsi voltam, hogy mégis mi az istent akar, vagy miért bámul.
Azt végül is hamar kizártam, hogy bármi olyan oka lenne rá, amitől tartanom kéne. Szóval ő csak egy ember, aki valamiért kinézett magának, vagy mi a fene.
A válaszára egy pillanatra felvonom a szemöldököm, de aztán moderálom magam és tartom a mosolyomat. Azt hiszem, kezd érdekelni ez a dolog. Számomra ismeretlen ez a szituáció és amíg én vagyok kontrollban, vagy legalábbis én úgy érzem, hogy én vagyok kontrollban, addig még érdekel is. Na jó, ha nem moderálnám magam, akkor rögtön rávágnám, hogy „Személyes hobbija, hogy idegeneket szólít le az utcán, vagy én érezzem magam kiváltságosnak?”, vagy valami hasonló, enyhén szarkasztikus beszólást, de kötve hiszem, hogy azzal maradásra lehetne bírni akárkit, ha az első mondata után lehurrogom, ha csak nem éppen kitartó az ember. De most még jó dolog megjátszani az ártatlan turistát, vagy… átutazóban lévő lánykát.
- Milyen kedves… azt hiszem. – Mosolyom egy kissé bátortalanná válik. Volt már gyakorlatom ezekben a dolgokban így annyira nagyon nem megerőltető egy olyan embert alakítanom, aki kicsit sem magabiztos a dolgában. – Nem… nem zavar. – Teszem még hozzá, egy pillanatra megindulok, hogy felálljak és kezet nyújthassak neki, de aztán rájövök, hogy nem eshetek ki az álcámból, ha most úgy mutatkozok be, ahogy szoktam, nem lenne túl előnyös. Nem is kell tudnia, hogy kivel is áll szemben… Remélhetőleg azt se vette észre, hogy szándékomban állt felemelkedni a padról, csináljunk csak úgy, mintha ruhámat igazítottam volna meg.
- Charline Dubois – Nyújtom végül kezem, próbálva minél nőiesebben és finom mozdulattal tenni azt.
- Való igaz, nem idevalósi vagyok… de… ha esetleg ön az, kisegíthetne egy kicsit. – Mert miért ne legyen előnyöm is abból, hogy szóba elegyedek egy idegen férfival? Na nem… nem olyan előnyökre gondoltam én.

megjegyzés: -- | öltözet

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian és Charline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian és Charline   Sebastian és Charline Empty2014-05-02, 16:13

Charline és Sebastian

Lehetséges, hogy kicsit elavultak a módszereim, de még így is a legtöbb esetben be vállnak. Meg hát lássuk be ez a lány túl csinos ahhoz, hogy csak egyszerűen fogjam magam és inkább a felhőket lessem. Muszáj beszélnem vele és ha az ismeretségen túl vagyunk jöhet a többi. Egyelőre nem képzelek előre mert abba lehet belebukni a legjobban. Egy darabig csak figyelem ahogy leül egy szabad padra és olvasni kezd majd végül nem bírom tovább és felkelek majd egyenesen a célpont felé igyekszem. nem túl gyorsan, de nem is kimondottan lassan. Jó párszor felnéz az újságjából ami arra következtet, hogy sejt valamit. Nem csak szép, de okos is. Nem kimondottan szeretem ha egy lány túl okos. A befolyásolhatóbbakat könnyebb kezelni. Ha egy okos lányra hajt rá az ember a legtöbb esetben pofára esik vagy éppen a legvégén Ő kullog odébb mint egy kivert kutya. De most nem hallgatok a vészcsengőmre. Nekem kell ez a lány és addig nem nyugszom míg nem beszéltem vele. Még nem láttam errefelé tehát megvan rá az esély, hogy nem idevalósi ami megint csak nekem jó. Ha az ember egy éjszakára akar találni magának partnert akkor nem árt ha az illető nem idevalósi. Ha szintén a város lakója akkor abból rengeteg galiba adódhat. Én viszont szeretek a háttérben maradni. Nem szeretném felhívni a figyelmet magamra. Jó nekem ha csak szűk körben ismernek és úgy is csak mint a helyi kocsma csaposa. Végül neki is teljesen nyilvánvalóvá válik, hogy Őt figyelem. Összehajtja az újságot és leteszi a padra majd végig mér. Kezdetnek nem is rossz.
-Csak megláttam, hogy itt ül egyedül és gondoltam csatlakozom magához, persze csak ha ez önt nem zavarja. - Igazából segíthetne, de inkább megtartom magamnak ezt a gondolatot. Közelebbről még csinosabb mint arról a padról ahol az előbb ültem. Nem lenne rossz közelebbről is megismerni, jóval közelebbről.
-Nem láttam még itt a városban, csak nem új lakos? - A csevegés kezdete jóval nehezebben indul mint gondoltam. A tekintete azt sugallja, hogy nem az a kimondott átverhető alkat. Most vagy nagyon jó színész leszek vagy még épp időben lelépek.
Vissza az elejére Go down
Charline Dubois
Secrets All Around
Charline Dubois
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Hozzászólások száma : 5
Ω Kor : 33

Sebastian és Charline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian és Charline   Sebastian és Charline Empty2014-05-01, 18:20

Charline & Sebastian
egy ártatlan kis séta...
 

Hiába vagyunk itt Damiennel már egy ideje, komolyabban még nem is ismerem a várost… főleg, hogy most egy ideig itt is ragadtunk, akkor már miért ne ismerjem meg? Meg amúgy is, egy kis levegő bőven jól esne, ráadásul még vásárolnom is kéne, ha már kimozdulok a motelből. Azt hiszem, célszerűbb lenne valami normálisabb szállás után is nézni, mint az a szoba. Nem, tényleg nem vagyok kényes, sőt, éppen az ellenkezője, de ha már lehetőség adódna jobbra, akkor miért ne használjam, pardon, használjuk ki?
Már azt hiszem egy órája bolyongok az utcákban, egy-két dolgot beszerezve, de, ami fő dolog lenne, hogy valami jobb szállást találjak, az bizony csúnyán elbukott feladatnak minősül eddig. Pár éve már jártam a városban, de akkor is csak pár napra… és akkor se sikerült annyira kiismernem, amennyire kellene.
Egy újságos mellet elhaladva veszek egy lapot, bár, valamiért a repülő lezuhanása óta nem sok hírt kapunk a külvilágról, azért nem árt belenézni. Hátha legalább valami hirdetésen megakad a tekintetem.
Sétálás közben kezdem el olvasni a lapot, miközben, már csak elővigyázatosságból is, de gyakran felnézek. Sose lehet tudni… hátha valaki figyel éppen. Lehet kicsit paranoiás vagyok, de azt hiszem azért érthető… kicsit kényelmetlen számomra ez az egész helyzet, amiben vagyunk. Nem tudom annyira kontrollálni a dolgokat, mint amennyire szeretném.
Egy oldal végére érve, úgy döntök, hogy keresek valami ülőhelyet, az mégis csak kényelmesebb, mint sétálva olvasni, különben is, valami térre érkeztem, ami szimpatikusnak tűnik ehhez az elképzeléshez.
Találok is egy szimpatikus padot, amire leülök és úgy folytatom az olvasást, közben ugyanúgy, időnként azért felnézve.
Egészen furcsa dologra leszek figyelmes, az egyik ilyen kis szünetem alkalmával. Vagyis, nem, nem furcsa, csak… mondjuk úgy, érdekes. Bizony valaki figyel. Úgy kezdek el arra nézni, hogy ne legyen teljesen feltűnő a dolog. Nem… túl feltűnően teszi ahhoz, hogy valami komolyabb okkal tegye. Viszont egy kis idő múlva feláll és el is indul felém. Ahogy egyre közeledik, szépen lerakom az újságot és össze is hajtom. Most már én is őt nézem és egyre biztosabb vagyok benne, hogy csak úgy nézett, nem pedig megfigyelt. De azért ne zárjunk ki semmilyen eshetőséget, ki tudja, hogy ki tud arról, hogy mi itt vagyunk? Nem szabad kockáztatni, az ilyen luxust jelenleg nem követhetem el.
- Segíthetek valamiben? – Teszem fel a kérdést, amikor már egészen közel ér hozzám. Megpróbálom a lehető legnormálisabb mosolyomat elővenni és adni a kedves, városi polgárt.

megjegyzés: -- | öltözet

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian és Charline Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian és Charline   Sebastian és Charline Empty2014-05-01, 12:21

Charline & Sebastian
Kimondottan másnaposnak érzem magam, ez azért röhejes mert minden napom a kocsmában töltöm és eddig nem volt olyan alkalom, hogy kicsit is többet ittam volna mint szoktam. Tegnap viszont valahogy túlzásba eshettem mikor az egyik öreg halásszal megittunk pár felest és eszmecserét folytattunk. Már záráskor olyan hangulatban voltam mint aki nem is tudom, nem rég talált egy olaj lelőhelyet és éppen a nem létező pénzét számolgatja amit nem sokára megszerez. Nagy nehezen eltaláltam az albérletemig és olyan gyorsan elaludtam, hogy az már ritkaságszámba vehető. Reggel amint felkeltem kissé homályos volt az előző nap, csupán arra emlékeztem belőle, hogy roppant jól szórakoztam. Szabadnapom lévén felkeltem és sétára indultam. És most itt vagyok. Nem egy hatalmas látványosság ez a hely, de elég megnyugtató tud lenni, ha az ember megtalálja benne a nyugalmat. Az egyik padon elkényelmesedve a felettem úszó felhőket nézem és közben próbálok nem az egyre erősödő lüktetésre koncentrálni ami a fejemben zajlik. Szinte már olyan mint a bányákban a csákány kopogó hangja ahogy a sziklafalba verik. Igaz, hogy kicsi a borok alkoholtartalma abban a kocsmában, de ha az ember megiszik vagy három üveggel belőlük alighanem rendesen kiüti magát. Kíváncsi lennék ara, hogy az öreg halász milyen állapotban van azok után, hogy szinte versenyt ittunk és Ő nyert. Ha vesztesnek lenni ilyen pocsék akkor milyen érzés lehet megnyerni? Az is lehet, hogy a felesége már rég csónakázni küldte, hogy fogjon valamit amit eladhatnak a piacon. Szerencsétlen, nem valószínű, hogy a ringatózás a tegnap este után jót tenne a gyomrának. Ilyenkor már rég túl vagyok a reggelin, de most egy falat nem menne le a torkomon. A járókelőket kezdem pásztázni és megakad a szemem egy igen csinos hölgyön. Mi az, hogy csinos, egyszerűen káprázatos. A sok jelentéktelen ember közül rendesen kitűnik. Nem csoda, hogy megakadt a szemem rajta. Mindig is jó érzékem volt kiszúrni a színeket a szürkeség mögül. Egy darabig csak nézem majd felállok a padról és elindulok felé. Úgy teszek mint akinek arra van dolga. Régi trükk, de általában beválik. Így legalább közelebbről is megnézhetem magamnak ezt az istennőt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Sebastian és Charline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian és Charline   Sebastian és Charline Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sebastian és Charline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charline Dubois
» Charline Dubois
» Sebastian Monroe
» Sebastian és Kelly
» Kis utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: A múlt elmúlt...-