Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Louis & Cosette - Kincs, ami nincs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Louis & Cosette - Kincs, ami nincs Empty
TémanyitásTárgy: Louis & Cosette - Kincs, ami nincs   Louis & Cosette - Kincs, ami nincs Empty2014-05-13, 08:59



Louis & Cosette



Tényleg olyan nagy bűn elemelni mástól egy kis kaját, vagy esetleg egyebet, ha neki amúgy is jóval több van? Ebben a fejetlenségben a legtöbben úgyse nagyon figyelnek mindenre és én legalább nem ártok olyan nagyon senkinek sem, nekem viszont annál többen. Jó persze benne van a pakliban, hogy folyton sikerül bajba keverednem, mert oda teszem be a lábam, ahova nem kéne, de... honnan tudhatná az ember már előre, hogy nem a legjobb ötlet bekukkantani. Oké, tény, hogy a kaszárnyát igazán kihagyhattam volna, az tényleg nem volt jó ötlet, de a városban a fene se akar a kisebb boltokba betörni. Elég macerás, főleg amikor sokan mászkálnak az utcán, no meg sokkal jobban zárják most már a legtöbb helyet, mint ahogy eddig. Az a biztos, ha az ember inkább olyan helyen próbálkozik, ahol talán nem figyelnek annyira. Nem gondoltam volna, hogy majd pont a kaját védik a katonák olyan hű, de nagyon. Nem számít, már egész jól megszoktam, hogy folyton felreped a szám és eddig még mindent sikerült úgy hellyel-közzel megúsznom.
Most pedig itt vagyok, mert eszembe jutott a fickó, akivel talán egy hete sikerült összefutnom. Ez így végülis enyhe túlzás, mert inkább úgy mondanám, hogy pont rajta kapott, amikor a piacon nyúltam le pár almát és persze, hogy volt olyan kellemetlenkedő, hogy szólt az árusnak... Állatira nem bírom, ha valaki beleszól az életedbe és utána még meg is próbálja mondani, hogy mit kéne máshogy csinálni. Csak a hülye nem látta volna rajta, hogy a ruhája mennyivel minőségibb, mint az enyém, de persze azért nagyra van magával. Mindenkinek olyan nagy tud lenni a szája, amíg meg van a maga kis nyugodt környezet és nem olyan életet él, mint mondjuk én. De legalább követtem, bár akkor nem tűnt túl nagy fogásnak a hely. Végülis csak egy kocsma, de ahogy ma figyeltem elég sokan mászkálnak itt ki és be egész nap, ahhoz képest, hogy csak egy kocsma. Oda inkább este mennek az emberek, nem napközben. Én persze simán kivártam a hajnalt, amikor már érezhetően kevesebb volt a mozgás, és gond nélkül közel lehetett jutni ahhoz, hogy minimális, szinte semmi zajjal lejussak a pincébe. Ott szokták tárolni a fontosabb készleteket igaz? Kaját, meg italokat, ilyesmit.
Itt viszont... valahogy minden más, fura térképek, vagy iratok az asztalokon, de nekem mégis az a kis dobozka kelti fel az érdeklődésemet, ami az egyik oldalsó szekrényben pihen. Szépen kidolgozott, biztos jó pénzért el lehetne adni. Gondolkodás nélkül süllyesztem a zsebembe, aztán megyek is tovább. Nem létezik, hogy nem tárolnak itt lent valami ehetőt is, mit kezdjek pár papírral, amit el se tudok olvasni?

Vissza az elejére Go down
 

Louis & Cosette - Kincs, ami nincs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Louis Marsage
» Louis Marsage
» Cosette de Villiers
» Andrew & Cosette
» Andrew & Cosette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: A múlt elmúlt...-