Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Bastien Beauchene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bastien Beauchene
Secrets All Around
Bastien Beauchene
Tag


Titkosított Akta
Ω Hozzászólások száma : 1

Bastien Beauchene Empty
TémanyitásTárgy: Bastien Beauchene   Bastien Beauchene Empty2014-06-08, 12:19


Bastien Noël Beauchene



"A furfangos psziché kifog a tudatosságon. Olyan mélyre temet dolgokat, hogy már arra sem emlékszünk, volt valami eltemetnivalónk. A testünk emlékszik rá. Neurózisaink emlékeznek. De mi magunk nem."


Userinfó: Titkos karakter

Név: Bastien Noël Beauchene
Rang/Foglalkozás: tizedes
Születési dátum: Avignon, 1910. szeptember 10.
Csoport: Szövetséges

Jellem: Néhány mondat a belsődről, milyen lelkivilágod van, mik motiválnak, mire hogyan reagálsz.

Külső: Totálisan átlagos pasi vagyok, már ami a természettől kapott adottságaimat illeti. Barna haj, kék szem, normál testmagasság.. semmi extravagáns. A katonaság, az edzések mondjuk szép izomzatot kreáltak nekem, de tettem is érte, hogy ilyen legyek. Nem vagyok eltelve a küllememmel, őszintén szólva azt is csodáltam, hogy Dora egyáltalán észrevett. Dora.. bár emlékeznék rá, s nem csak egy név lenne egy képeslapról! Kíváncsi vagyok, hogy milyen nő lehet.. hogy van-e most valakije. Hogy mennyit voltunk együtt, szeretett-e s én mennyire szerettem őt. Ennek ugyan csak annyi köze van a külsőmhöz, hogy homlokomon állandóvá válnak a gondolkodás-barázdák, melyeket a gond terhel, hogyha erre a csodás nevű nőre gondolok, akire úgy érzem, hogy emlékeznem kellene, de.. nem tudok.

Előtörténet: Komoly problémába ütközne az, ha most el kéne magyaráznom az életemet töviről-hegyire. Az utóbbi négy hónapon kívül semmiféle emlékem nincsen, s a katonai kórházban is csak annyit tudtak mondani nekem, hogy Bastien Beauchene a nevem, tizedes vagyok és a Maginot-vonalnál sérültem meg. Súlyosan.
Találtak a katonai egyenruhámban egy gyűrött, kettészakadt képeslapot, melyen mindössze két szó volt olvasható: „Csók: Dora”. A címzés és a feladó valószínűleg a lap elhagyott másik felén lehetett, nem tudom. Amióta képes vagyok már felkelni, s nem lüktet a fejem úgy, hogy majd' szétreped, szinte folyamatosan csak azon gondolkodom, hogy ki lehet ez a Dora. Nem találtak nálam jegygyűrűt, úgyhogy élek a gyanúperrel azt illetőn, hogy nem vagyok nős, de őszintén? Ebben sem vagyok biztos teljesen. Egyszerűen azt érzem, hogy hiányzik a lelkem egy része, s bármennyire is járassam agyamban a fogaskerekeket, nem lelek magyarázatot erre a szívkörnyéki fájdalomra.
Az ápolók nagyon kedvesek, az avignoni kórházat már töviről-hegyire ismerem. Állítólag hamarosan haza fognak engedni, de nem tudom, hogy hol is van az a haza. Amikor kérdezek, mindenki rettenetesen furcsán viselkedik Olyan, mintha tudnának rólam valamit, de nem mernék elmondani. De ugyan ki tilthatja meg nekik? Biztosan paranoiás vagyok csak, s semmiség az egész.


Vissza az elejére Go down
 

Bastien Beauchene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dr. Dora Beauchene

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Karakterek részlege :: Hős kerestetik...-