Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Thierri Furetière

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Séraphine Furetière
Secrets All Around
Séraphine Furetière
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 44
Ω Kor : 31

Thierri Furetière Empty
TémanyitásTárgy: Thierri Furetière   Thierri Furetière Empty2014-09-02, 09:52


Keresem az ikertestvéremet



Név: Thierri Furetière
Kor: 21
Csoport: Átutazók
PB: Dominic Monaghan (esetleg változtathatunk, de jóóó lenne ő ^^)
Beosztás: -

Fontos infok: Az ikertestvérem vagy, így tehát elég közel állunk egymáshoz és a korunk is egyezik. A szüleink balesetben haltak meg évekkel ezelőtt, tizennégy évesek voltunk, és azóta főként rajtad múlik, hogy normálisan életben maradtunk, hogy nem vittek el minket árvaházba, vagy valami hasonlóan kellemetlen helyre. Mindig is te voltál a komoly másik felem. Amíg én általában mindenhez pozitívan álltam hozzá, te inkább a reális megközelítést nézted, de azt mindketten tudtuk, hogy ha megkapod a behívódat, akkor mennünk kell, mert nem akarsz te is magamra hagyni és háborúba menni sem. Így hát nem volt más út, mint hogy a nyakunkba vegyük az országot és úgy egy éve eltűnjünk otthonról. Mindenféle ideiglenes munkákkal tartottuk fel magunkat. Tudom, hogy tettél olyasmit is, amire nem vagy büszke, de soha nem beszéltél róla, hogy ne érezzem magam rosszul e miatt. És most itt vagyunk, ebben az elzárt városban, ahonnan ha akarnánk se tudnánk tovább állni, és rengeteg a katona. Fogalmam sincs, hogy mi lesz.. de ezt is megoldjuk majd együtt, tudom!


Vissza az elejére Go down
 

Thierri Furetière

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Bevezető :: Kémek között :: Karakterkérések-