Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Brigitte Bayle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Avalon Mignonette
Secrets All Around
Avalon Mignonette
Ellenálló


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 52
Ω Kor : 26

Brigitte Bayle Empty
TémanyitásTárgy: Brigitte Bayle   Brigitte Bayle Empty2014-09-04, 07:42


Keresem a legjobb barátnőmet



Név: Brigitte Bayle (változtatható)
Kor: 17-19 év
Csoport: Ellenállók/Városlakók
PB: Brittany Robertson (de nem ragaszkodom hozzá mindenáron Smile)

Fontos infok: Világ életemben mindig inkább a fiúkkal értettem meg magam jobban, de valahogy esetedben más volt. Na persze az elején még eléggé martuk egymást, úgy úgy tizenéves korunkig, aztán volt az az eset... amikor az öcséd beleesett a kútba. Senki nem volt nálatok otthon, én pedig pont akkor mentem haza és... együtt sikerült megoldani, és nem lett komolyabb baj. Azt hiszem akkor indult a mi kis barátságunk és szerencsére azóta sem kopott meg, mert szinte mindent megbeszélünk, bár az utóbbi időben kicsit eltűntem a közeledből a sok zűrös ügy miatt. Itt az Ellenállás, Franco... te még nem tudsz mindenről, hiszen nem sokaknak beszélek erről, de jó lenne kiönteni a lelkem végre, csak hát... ahogy telnek a napok egyre kevésbé vagyok biztos benne, hogy érdekelne, amit mondani akarok.
Rád bízom, hogy milyen viszonyban van az Ellenállással, vagy milyen a családi háttered teljes mértékben. Smile Viszont kérlek, ha megérkezel, akkor ne tűnj el. ^^


Vissza az elejére Go down
 

Brigitte Bayle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Bevezető :: Kémek között :: Karakterkérések-