Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Antoine Mignonette

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Avalon Mignonette
Secrets All Around
Avalon Mignonette
Ellenálló


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 52
Ω Kor : 26

Antoine Mignonette Empty
TémanyitásTárgy: Antoine Mignonette   Antoine Mignonette Empty2014-09-04, 07:56


Keresem az apámat



Név: Antoine Mignonette
Kor: 40-45 év
Csoport: Szövetségesek/Testvériség
PB: George Clooney
Beosztás: Őrmester

Fontos infok: Hónapok óta nem láttalak, miután besoroztak a seregbe. Azóta a bátyám is elment, Párizsba küldte az ellenállás, úgyhogy teljesen egyedül maradtam. Nagyon hiányzol, mindketten hiányoztok és rémes, hogy még csak azt sem tudom hogy vagy, mi van a fronton, hogy van-e esély rá, hogy visszajöhess. Mindig is jó volt a kapcsolatunk, sosem tiltották semmitől és te tanítottál meg mindenre, vadászni, lőni, hogy meg tudjam védeni magam, ha arra van szükség.
Azt nem tudhatom, hogy már hetek óta itt vagy a bura körül. Dezertáltál, vagy sérülés miatt küldtek el, nem tudom, de nem juthatsz be és nem találod a várost. Ellenben a Testvériség érkezése sok mindenen változtat, talán beépülhetsz közéjük, vagy keményebb módszerrel veheted rá egyiküket, hogy te is bejuthass, netán csak segítenek, ha te is segítesz nekik? Ki tudja, hogy milyen módszerekhez folyamodsz, hogy nem változtatott-e meg a háború és a sok szörnyűség, amit láttál...


Vissza az elejére Go down
 

Antoine Mignonette

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Bevezető :: Kémek között :: Karakterkérések-