Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Frédéric Chavalier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gilles Chavalier
Secrets All Around
Gilles Chavalier
Ellenálló


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Ginette Rocher
Ω Hozzászólások száma : 11
Ω Kor : 28

Frédéric Chavalier Empty
TémanyitásTárgy: Frédéric Chavalier   Frédéric Chavalier Empty2014-09-05, 09:59


Keresem a bátyám



Név: Frédéric Chavalier
Kor: 20-25
Csoport: Városlakó, esetleg a s későbbiekben Szövetséges
PB: Jake Abel vagy Shiloh Fernandez
Beosztás: asztalos

Fontos infok: Frédéric-kel a kapcsolatunk sokrétegű. Először is, a testvérek vagyunk, ezért kötelességünk szereti és utálni is egymást. Kiskoromban felnéztem rá, erős, bátor, mindig ő védett meg az erősebb fiúktól, de el is vert, ha éppen úgy tartotta kedve. És ahogy telt az idő, ez többször is bekövetkezett. Persze nem komoly sérüléseket okozva, de azt akarta, hogy megtanuljam megvédeni magam. Én azért voltam mindig féltékeny rá, mert a családba ő illeszkedik bele, a szüleim akármennyire szeretnek az elsődleges fiuk mindig Frédéric lesz. Ő meg azért féltékeny rám, mert műveltebb vagyok, bár a kézügyessége megvan, olvasni csak lassan és magában motyogva tud még mindig. Ennek ellenére ő örökölte apánk mesterségét, így biztos megélhetése van egy életre. A megalkotóra hagyom eldönteni nagyjából a többit, hogy van-e menyasszonya, felesége, esetleg egy fiú... Very Happy Ebben tényleg szabad kezet adok. (Bár az egész család konzervatív és katolikus, az utóbbi lehet, hogy elfojtásra kerülne akarva, akaratlan.)

Christine-nel Avignonba jöttünk és az első dolgunk volt hozzá bekopogni szállásért. Hosszú évek óta nem láttuk egymást, és hirtelen felbukkanok, de a család az család, és befogadsz minket. Azért mégsem mehetek anyámékhoz csak úgy. Hogy a kapcsolatunk hogy alakul ezek után, az a jövő zenéje. Bár az nyilvánvaló, hogy ameddig én háború ellenes vagyok, ő bátran kockáztatná az életét a hazája védelmében katonaként.


Vissza az elejére Go down
 

Frédéric Chavalier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Bevezető :: Kémek között :: Karakterkérések-