Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Clara Neva Herrera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucas Morientes
Secrets All Around
Lucas Morientes
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 32
Ω Kor : 40

Clara Neva Herrera Empty
TémanyitásTárgy: Clara Neva Herrera   Clara Neva Herrera Empty2014-09-09, 08:19


Keresem a gyerekkori barátomat



Név: Clara Neva Herrera
Kor: 25-30 év
Csoport: Városlakók/Átutazók
PB: Carrie-Anne Moss/Sandra Bullock (de tárgyalhatunk másról ^^)
Beosztás: Rád bízom

Fontos infok: Granada utcáiról ismerlek, még gyerekkorunkból. Utcagyerekként te is a boldogulásért küzdöttél és pár évet mondhatni egy csapatba verődtünk. Nem igazán alakult ki barátságnál több, hiszen akkor még csak tizenéves suhanc voltam és nagyon távolt állt tőlem a csajozás, vagy akár a szerelem. Aztán leléptél, de hát sokat cserélődött a csapat, nem tudom hogy pontosan mi történt. Bírtalak, hiszen már akkor is erős lány voltál és persze felettébb határozott. Nem az a típus, akire rá kell szólni, hogy kemény helyzetben ne sikítozzon, vagy ne sírja el magát. Sőt... szerintem soha nem is láttalak sírni, pedig azért lett volna rá okod, de mégsem.
Teljesen rád bízom, hogy mi történt veled utána, hogy miért kerültél a városba, munka miatt, netán csak te is itt ragadtál, de várlak szeretettel. ^^
//Azt mindenképpen szeretném, ha olyan vállalná el a karit, aki aktívan tud játszani vele, hiszen az tuti biztos, hogy Lucast megpuhítani rendkívül nehéz feladat és cseppet időigényes. Akkor regelj tehát, ha komolyan gondolod. ^^//


Vissza az elejére Go down
 

Clara Neva Herrera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Bevezető :: Kémek között :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-