Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Julie Dubois

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Julie Dubois
Secrets All Around
Julie Dubois
Kutató


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Julie Dubois
Ω Hozzászólások száma : 3
Ω Kor : 39

Julie Dubois Empty
TémanyitásTárgy: Julie Dubois   Julie Dubois Empty2014-04-10, 17:32


Julie Dubois



"A körülmények néha olyan irányba mozdítják az életedet, amerre magadtól soha nem mentél volna."


Userinfó: Julie Dubois

Név: Julie Dubois
Rang/Foglalkozás: antropológus, aki jelenleg a kutatás résztvevője
Születési dátum: 1910. június 4., Aix-en-Provance
Csoport: Kutató (+Beavatott)

Jellem: Első látásra egy érzéketlen, morcos, antiszociális és lélektelen nő vagyok. A valóság ennél kicsit eltér, nem sokkal, de eltér. A távolságtartás, zárkózottság mindig is megvolt bennem, ezután sem lesz máshogyan. Picit makacs, önfejű vagyok, nem hódolok be senkinek sem teljesen. A saját utamat ásom ki magamnak, de azért másokkal is törődök. Nehézséget okoz nekem, ha valaki azt szeretné, hogy a lelkivilágomat feltárjam előtte. Nem megy ez nekem. Van, akinek megnyílok, de sokaknak nem tudok. Láthatsz könnyeket hullajtani, láthatsz gyengének, hiszen ugyanúgy ember vagyok, mint mások. Kicsit erősebb és keményebb vagyok lelkileg, fizikailag, de nálam is van határszél. Titokzatosságom sokakat kíváncsivá tesz, de belőlem aztán nehezen szed ki bárki bármit is. Segítőkész és rendes vagyok, de ha ezt csak kihasználja valaki, akkor végleg búcsút inthet mindennek, ami hozzám kapcsolódik, a nevemet is akár.

Külső: Az egész lényem önmagában is olyan hatással van másokra, amitől elkezdenek bámulni engem, és képtelenek levenni rólam a szemüket. Mindezt tetézi a szemeim kék színe, ami ugyancsak feltűnő, magával ragadó. Nem vagyok magas nő, de még így is a közel százhetven centimmel kitűnök. A testsúlyom és az alkatom vékony, ezt örököltem az édesanyámtól. A hajam félhosszú, sötétbarna, majdnem fekete a hajszínem. Ápoltság és mindig üde, friss vagyok, nem hagyhatom el magamat, még az miatt sem, ami jelenleg folyik a világban. Mindig olyan ruhát viselek, ami épp a kezembe kerül, a különleges alkalmakra viszont kiteszek magamért. Talán mindez már úgy hangzik, mint önbizalmam egekbe repítése. Ez van. Erről szól egy külsőség leírása, igaz?!

Előtörténet:''Kislányom, miért nem választottál valami más hivatást?'' Hány ezerszer tette fel eme kérdést az én édesapám. Minduntalan ezt kérdezte tőlem. Bevésődött a hangja az agyamba, ha rágondoltam, mindig ez volt az első pillanat, ami miatt elmosolyodtam.
Több évet töltöttem el Londonban és Washingtonban is, főleg az iskolai éveim alatt. Szerettem megismerni új környezeteket, más világokat is. Természetesen csak azért, hogy minél nagyobb tudástárral rendelkezhessek.
Az antropológiai tanulmányaimat Amerikában végeztem el. Az édesapám nem nézte jó szemmel azt, hogy én ezt a hivatást választottam. Nem értette, mi a jó ebben. Hiába magyaráztam el, nem fogta fel. Nem szerette volna, ha a kislányából nő váljon. Az apák már csak ilyenek.

*Pár évvel ezelőtt*

A nappaliban ültem, böngésztem a könyvek között, mit is olvashatnék el előbb. Végül egy nehéz, de érdekes könyvet vettem le a polcról, amit én rendezgettem mindig. Ezt az egyik tanítóm adta nekem nemrégiben. Rám bízta élete legfontosabb és legkedveltebb könyvét, amely az antropológia csodálatos világát mutatta be. Közben észre sem vettem, mikor belépett az édesapám a nappaliba. Odaosont a hátam mögé, én viszont elmélyülve néztem a sorokat.
- Megint azokat olvasod? - kérdezte, és közben a vállaimra tette a kezeit.
- Apa, fontosak ezek. Nekem. - válaszoltam neki, és tudtam, hogy belül tudja, hogy tényleg ezt szeretném csinálni, és nem fogok változtatni az álláspontomon.
- Tudom, édesem. - odahúzta a másik széket mellém, és leült rá.
Ott üldögélt mellettem körülbelül egy órán át. Nem moccant meg, csak ült. Csak bezavart valami. Jött valaki hozzánk. Mégpedig apa egy kedves bajtársa a hadseregtől. El kell mennie. Nagyon szomorú pillantást tett felém, és odajött hozzám. Átölelt, és végül egy puszit adott az orcámra. Ezután ők ketten kiléptek az ajtónkon. Akkor nem sejtettem még, hogy ez lesz az utolsó emlékképem apámról.


Vissza az elejére Go down
Walter Sheringham
Secrets All Around
Walter Sheringham
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Walter Sheringham
Ω Hozzászólások száma : 77
Ω Kor : 42

Julie Dubois Empty
TémanyitásTárgy: Re: Julie Dubois   Julie Dubois Empty2014-04-11, 18:12

A PB-d nagy kedvencem, van benne valami riasztó, félelmetes, úgyhogy némi elfogultsággal viseltetek irányában Smile Nagyon tetszik a felépítésed, bár keveset tudtam meg, de ez így is van rendjén, lesz mit felfedeznünk Smile Írj az avatárfoglalóba, aztán már vár is a játék^^
Vissza az elejére Go down
https://avignon.hungarianforum.com
 

Julie Dubois

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charline Dubois
» Charline Dubois

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: A múlt elmúlt... :: Inaktívak előtörténetei-