Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Dr Maas Vandertramp

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dr Maas Vandertramp
Secrets All Around
Dr Maas Vandertramp
Tag


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Ginette Rocher
Ω Hozzászólások száma : 1

Dr Maas Vandertramp Empty
TémanyitásTárgy: Dr Maas Vandertramp   Dr Maas Vandertramp Empty2014-05-30, 08:06


Dr Maas Vandertramp



"Parler est le plus moche moyen de communication. L'homme ne s'exprime pleinement que par ses silences."


Userinfó: Ginette Rocher a főkari

Név: Maas Vandertramp
Rang/Foglalkozás: pszichológus
Születési dátum: Lisse, Hollandia és mikor született?
Csoport: Kutató/Átutazó

Jellem: Mindig kerültem a figyelem központját, csak megfigyelőként szemléltem mindenkit a sarokból, csöndben.

Külső: Talán az első, ami feltűnik annak, aki rám néz, hogy nem vagyok egy kigyúrt alkat. Szürke kisegér, aki kerül mindenféle feltűnősködést. Öltözködésemben sem hívom fel magamra a figyelmet. Leginkább ingben, nyakkendővel egyszerűen jelenek meg, az utcán persze kalapban. Adok a kinézetemre, de nem az a legfontosabb számomra az életben. Magasságommal sem tűntem ki soha a tömegből, de a 178cm azért kimondottan alacsonynak sem mondható. Régen hagytam a hajamat hosszabban, de amióta komoly munkás ember lettem, muszáj lenyírnom a sörényem, már csak a pácienseim nyugalma érdekében. Az arcszőrzetemet viszont van, hogy napokig érintetlenül hagyom, leginkább lustaságból. Olvasáshoz, gyenge fénynél használnom kell szemüveget is, de anélkül semmi panaszom a látásomra. Se egyéb testrészemre.  

Előtörténet: Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás.

Vissza az elejére Go down
 

Dr Maas Vandertramp

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sofie Vandertramp

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: A múlt elmúlt... :: Előtörténetek-