Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Christienne Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Walter Sheringham
Secrets All Around
Walter Sheringham
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Walter Sheringham
Ω Hozzászólások száma : 77
Ω Kor : 42

Christienne Hastings Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christienne Hastings   Christienne Hastings Empty2014-05-09, 15:57

Naaa... nagyon örülök neki, hogy végre valaki megalkotta a fő canon karik egyikét, ráadásul őt én találtam ki, te pedig szuperre bővítetted^^ A PB váltás nem volt gond, a lényeg, hogy te szeressél vele játszani. Kérlek töltsd ki a profilod, aztán mehetsz is avatárfoglalóba, majd játszani!
Vissza az elejére Go down
https://avignon.hungarianforum.com
Vendég
Secrets All Around
avatar


Titkosított Akta

Christienne Hastings Empty
TémanyitásTárgy: Christienne Hastings   Christienne Hastings Empty2014-05-08, 21:04


Christienne Hastings



"Megmondtam, hogy Észak arra van, akkor meg ne forogjon nekem itt, mint egy konzervesdoboz!"


Userinfó: Főkarakter

Név: Christienne Hastings
Rang/Foglalkozás: Régész, antropológus és kulturális antropológus, nyelvész
Születési dátum: 1907. január 09.
Csoport: Kutató (+Beavatott)

Jellem:
Kiegyensúlyozottan határozott és parancsoló a stílusom. Megmondom, miért. Egyszerűen mindig nekem van igazam. Lehetsz felőlem ezredes, lehetsz maga a híres Nobel-díjasok egyike, foglalkozom én vele, ha egyszer marhaságot mondasz. Szakterületemen elismert vagyok és mivel csakis a kutatásaimnak élek, csak annyira beszélgetek veled, hogy megtudjam mindazt, ami a kutatásomhoz kell. A magánéletedet, lelki bajaidat hagyd meg magadnak, vagy rövid úton kiváglak, ennyire egyszerű. Csakis profikkal vagyok hajlandó dolgozni, azok pedig ugorjanak, ha füttyentek. Hogy mivel tudsz felhúzni? Mondj ellent és megtudod…
Mégis, tudok én kedves is lenni, ha arról van szó, persze, csak ha tudom, megkapom tőled, amit elvárok.

Külső:
Magas, vékony vagyok. Az előbbinek nagy előnye, hogy a sok, magát felsőbbrendűen okosabbnak érző macho nem tud lenézni. Fizikailag sem. A hosszú szőke haj, nagy, kék szemek, csinos pofi, kellő mértékű mellméret sokat tud segíteni egy szoknyán, ha el akarok érni valamit.
Terepen igénytelen vagyok, francot érdekel a magas sarkú, csini ruha, hullámos hajzuhatag. Ám, ha el kell hivatalosan intézni valamit, nem csak az eszem használom, hanem a megjelenésem is. A férfiak már csak ilyenek. És miért ne használnám ki? Ebből is látszik, hogy … de hiszen ismersz.


Előtörténet:
Mantsäläban születtem, Suomi földön, 1907-ben. "Keverék" vagyok, ezt arcom és testfelépítésem is jól tükrözi. Apám finn-svéd, anyám finn-angol, francia felmenőkkel, szóval, amit csak elképzelsz.
Nagyon jó volt a gyerekkorom, azonban nagyon akaratos és még inkább: tudásszomjasabb voltam. Mindent tudni akartam, mindent elolvastam, ami a kezem ügyébe került.
Aztán tinikoromban elutaztunk otthonról, főleg miattam, hogy jó helyen tanulhassak. Franciahon, Angolhon, még a németeknél és a Bécsben is tanultam, hogy aztán amerikában kössek ki és a Chicagó-i vonallal megismerkedhessek. Onnantól kezdett igazán felfelé ívelni a pályám, sorra nyíltak meg előttem lehetőségek. Rengeteget kutattam, utaztam. Kiváltság, hiszen többnyire mindig férfiak csoportjával kellett tartanom, amit mondjuk annyira nem is bántam, jó volt őket ugráltatni, ők pedig készségesen ugrottak, teljesíteni a kérésemet.
Talán annak is köszönhető, hogy elfogadtak, nem, mintha érdekelne, hogy ahol éltem gyerekkoromban, és a szüleim is ragaszkodtak ehhez: vadászpuskával és pisztollyal mesterlövész lettem. Muszáj volt, mert a vadat vagy te eszed meg, vagy ő esz meg téged. A másik a boksz. Imádom! No meg, kellett is, nem csak otthon. Mindig kéznél volt az öklöm, ha olyan helyre kerültem a világban, ahol az öklöd ereje is mérce volt. Még szép, hogy használtam is…
Az, hogy bírom a piát, bár másnap senki se keressen, az is biztos.
Viszonylag elég korán bekerültem a csoportba, nem csak a „nagy szám” miatt. Valóban felmutattam eredményeket és amit elgondoltam, véghez is vittem. Imádom ötvözni a tudományokat, egyik hivatásomnak ez az erőssége, ki is használom és minden olyan marginális tudományokat is bevontam a kutatásaimba, amit más, vaskalapos fószerek szemforgatva utasítottak el. Ő bajuk, én meg közben szépen mutattam fel az eredményeket és léptem felfelé a szamárlétrán. Mígnem egy napon…


Vissza az elejére Go down
 

Christienne Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Christienne Hastings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: A múlt elmúlt... :: Előtörténetek-