Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Hans - Natascha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hans Kreuzberg
Secrets All Around
Hans Kreuzberg
Hadifogoly


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 14
Ω Kor : 45

Hans - Natascha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans - Natascha   Hans - Natascha Empty2014-06-25, 12:00


Nem igazán tetszik, hogy veszi a bátorságot és hozzám ér. Természetesen nem azért, mert annyira különbözőek vagyunk. Nekem nem számít, hogy egy koldus, egy gazdag ember, vagy ő. Maga az érintés, ami nem tetszik. Ha ki kellene mondanom, akkor azért, mert megállított, de ha csak magamnak kell megmagyarázni, akkor azért, mert egy pillanatig többet akarok, mint tőle, mint egy érintés.
- Mondtam én olyan, hogy bántani akarom őket? - kérdezek vissza, de persze egyértelmű, hogy a módszereim között ez is szerepel, mint lehetséges folytatás. De egyelőre ez elmarad. Csak érjünk ki a bura mellé. Katona egy sincs a környéken, de a nevetgélő kölykök az agyamra mennek. Komolyan idegesít a közelségük is. Az pedig még inkább, hogy néha magunkon érzem a pillantásukat. Igazán jó lenne elbeszélgetni velük. De mielőtt bármit tennék, megérzem a meglepően gyengéd és óvatos érintést a kezemen. Először odanézek, majd rá emelem a tekintetem.
- Rossz lépés. Persze. Nem vagyok idióta. De tudja mit? Azok a kölyök innentől a maga baja. Bármit tesznek, maga elintézi. Én a kisujjam sem mozdítom - jelentem ki, és már el is fordítom róla a tekintetem. Segít, hogyha nem tartom rajta a szemem. Akkor nem kalandoznak el a gondolataim. Csak ennek a lépésnek köszönhető, hogy vissza tudok váltani és felsorolni a kérdéseimet a burával kapcsolatban. A válaszokra először csak hümmögök.
- Gondolom nincs akkora szerencsénk, hogy ez az ereklye rajta legyen a listánkon, igaz? - igazából csak sejtem, hogy ha nekem nem is, de neki van valami listája az ismert ereklyékről. Nem kis gondot okoz nekünk ez a cseszett bura. Jó lenne megszüntetni és kijutni innen, de úgy látszik, ez csak álom marad. Ha erőszakkal, lövésekkel nem megyünk semmire. Azt persze meg lehet próbálni, hogy milyen érzés... Késlekedés nélkül nyomom hozzá a tenyerem. Nem erőltetem, nem átjutni akarok, csak egy próba. Kissé kellemetlen, de ösztönből zárom ki a tudatomból a pillanatnyi fájdalmat és marad a jól ismert zsibbadtság. Végül elveszem a kezem. Nincs értelme támasztani a láthatatlan falat.
- Szóval a városban maradunk, amíg meg nem találjuk az ereklyét - látható grimasz jelenik meg az arcomon. Nincs értelme tagadni, hogy mennyire nem tetszik a bezártság. Bárkit beáldoznék, hogy kijussunk - vagy kijussak - innen. Nem szeretem, amikor nem a tervek szerint alakul minden körülöttem.
- Bármi jel, akármi, hogy hol a fenébe kell keresni? - teszem fel a következő kérdést, majd újra megérintem a burát és lassan haladva elindulok a mentén. Reménykedek benne, hogy észreveszek majd valami különbséget. Hogy erősödne vagy gyengülne... bármi, ami a segítségünkre lehet.
Vissza az elejére Go down
Natascha Rothstein
Secrets All Around
Natascha Rothstein
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Henry J. Winchester
Ω Hozzászólások száma : 20
Ω Kor : 35

Hans - Natascha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans - Natascha   Hans - Natascha Empty2014-06-23, 11:19


- Hadifogolyként nincs jó megoldás, csak rossz és kevésbé rossz. - Mégy úgy is, hogy halottnak hiszik. Forgatok szemet. Be tudnám törni az orrát a rohadt arckifejezése miatt. Ennyire untatom, vagy mi? A kölykökre célzó beszólása után viszont az esetleges következményekre fittyet sem hányva ragadom meg a karját és ezzel állítom meg határozottan.
- Nem bántjuk őket. Ezek gyerekek. - Jó, bőven a tinédzseréveikben vannak ezek a „gyerekek”, de még akkor is kölykök és észre sem vesznek minket. Nem vagyok se egy nagy állatbarát, se gyerekbarát, de ami sok, az sok. Számos „náci tulajdonság” megvan bennem, de az, hogy vagdalkozzunk szociopataként és és belezzünk ki mindenkit, az pont nincs a listán.
Később figyelmesen hallgatom a kérdéseit, végig a szemeibe nézek, legalábbis próbálok... Nem tudom megmagyarázni a dolgot, de szeretem figyelni a szemeit. Az egész arcát. Van benne valami lenyűgöző, de most minden erőlködésem ellenére lekeveredik a figyelmem a belezőkésre, amin már nagyon viszket a tenyere. Nagyot sóhajtok, mintha csak az utolsó lélegzetvételem lenne, lenyúlok, gyengéden megfogom a kezét és lefejtem a késről.
- Hadnagy. - Veszem fel a szemkontaktust ismét, a kezét is elengedem, csak remélni tudom, hogy van annyi esze, hogy ne itt és most keljen ki magából. - Csak az utolsó utáni esetben. Tudja, hogy rossz lépés lenne. - Próbálok érvelni és tudom, hogy ő is tudja miről beszélek. Igaz, hogy fel vagyunk pakolva egy rakás fegyverrel, sőt mi több, de ha észrevennék, hogy valaki elvágta egy ember – főleg egy kölyök – torkát a bura mentén, az megnövelné a katonai aktivitást...
- Miután leereszkedett szinte mindent kipróbáltak. Órákon át tüzeltek ágyúkkal, fegyverekkel, aknákat robbantottak a bura tövében, de még csak meg sem pörkölődött. Egyértelműen egy ereklye hatása. - Magyarázom, ahogy kérte. - Az elektromos dolgokat kinyírja. Semmi ilyesmivel a kezében nem érdemes hozzáérnie, ha nem akarja kiégetni az agyát. - Közelebb lépek és végigsimítok a bura falán. - Elsőre kellemetlen, mintha áram rázná meg, - a hadnagyra nézek – de ez csak az első érintésnél van így. Aztán többé mintha ott sem lenne. - Elveszem a kezem és vállat vonok. - Na persze ott van.
Vissza az elejére Go down
Hans Kreuzberg
Secrets All Around
Hans Kreuzberg
Hadifogoly


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 14
Ω Kor : 45

Hans - Natascha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans - Natascha   Hans - Natascha Empty2014-06-20, 13:55


Nem hiszem, hogy az elmúlt két hétben szerettem volna ilyen nagyon erősen, hogy befogja a száját. Komolyan, miért érzik úgy a nők, hogy mindenhez joguk van megjegyzést fűzni? Már tényleg azon vagyok, hogy ezúttal nem türtőztetem magam és én magam fogom be azt a mocskos száját, amikor is végre elindulunk. Nem valószínű, hogy volt egy teljes perce, mielőtt intézkedtem volna. De jobb is így, hogy kikerülünk a motelszobából. A zsákot a vállamra véve indulok meg mögötte. Az első pár méteren úgy kell kényszerítenem magam, hogy ne az előttem lévő látványt nézzem, hanem a környezetet vizsgáljam. Igen, ez sokkal hasznosabbnak bizonyul, miközben egyetlen szó nélkül hagyom, hogy kiélvezze a lehetőséget, ezúttal ő az, aki irányíthat. Ritka alkalmak egyike, jobb ha gondosan bevési a naptárjába.
Már majdnem elérjük a burát, amikor is ő megáll, én pedig próbálok mindent elrejteni, ami még a motelt elhagyva az eszemben járt vele kapcsolatban. Ennek a próbálkozásnak köszönhető, hogy kicsit unottabban nézek rá a kelleténél. Ettől függetlenül figyelek minden szavára. Ezúttal van értelme annak, hogy járatja a száját.
- De ha egyenesen kisétálnánk, annál már csak az lenne feltűnő, ha sátrat vernénk a mező közepén - fejezem be az általa elkezdett mondatot, nem kis bosszúsággal a hangomban.
- Balra - döntök pár pillanat alatt. - Végül is, nem vagyunk katonák. Talán valamelyik kölyökből még ki is tudunk szedni valamit. Így, vagy úgy - húzom mosolyra a szám és ezúttal átveszem tőle a vezetést. Annak ellenére, hogy mögötte szebb volt a kilátás. De ilyesmit most amúgy sem engedhetek meg magamnak.
Persze, hogy nagy léptekkel haladok előre, egészen a bura faláig. Csak annyi időt fordítok a külvilágra, hogy megbizonyosodjak róla, sehol egy egyenruhás féreg. Az, hogy pár méterre tőlünk egy csapat fiatal beszélget, nem számít. Nem okozhatnak túl nagy gondot. Még csak a fejüket sem fordítják felénk. Én sem nézek sehova, csak a láthatatlan fal felé, miközben beszélni kezdek.
- Mit mondanak? Mi történik, ha az ember hozzáér? Egyáltalán volt annyi merszük, hogy kipróbálják? Valami hivatalos jelentés, hogy mivel próbálkoztak eddig? - sorolom a kérdéseimet, miközben azon kapom magam, hogy a késem markolatára fonódik a kezem. Lehet, hogy a burát nem lehet szétvágni, de a kölykök torkát igen, hogyha úgy gondolnák, közelebb jönnek "szórakozni".
Vissza az elejére Go down
Natascha Rothstein
Secrets All Around
Natascha Rothstein
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Henry J. Winchester
Ω Hozzászólások száma : 20
Ω Kor : 35

Hans - Natascha Empty
TémanyitásTárgy: Hans - Natascha   Hans - Natascha Empty2014-06-20, 09:09


Csak ne lenne ilyen átkozottul vonzó. Sok ilyen és ehhez hasonló gondolat futott át a fejemen az utóbbi két hétben. Megkönnyítené – vagy inkább még jobban megnehezítené, nem is tudom – a munkánkat, ha nem lenne ez a nagy szexuális vonzalom köztünk. Igen, csak a hülye nem veszi észre. Ez persze semmiben nem gátol meg, hibátlanul elvégzem a munkám, csak hát kissé zavaró tud lenni. Érzem magamon, hogy napról napra egyre nehezebben kelek fel, egyre feszültebb vagyok és egyre nagyobb bennem a dac, hogy ellenszegüljek annak a pöcsnek. Ennek előbb utóbb rossz vége lesz.
A motelben még volt néhány nem túl barátságos hangnemű megjegyzésem, főként arra a cafkára, akibe beletette a farkát – vele azt hiszem még találkozom, ha érted – német vagyok, különösen rosszul viselem a konkurenciát, még akkor is, ha a felettesemről van szó, aki egy szociopata és a lehetősége, hogy ő, meg én valaha is egy lapra kerüljünk ki van zárva.
A burához tartva többnyire én navigálok. Ő is látta a város térképeit és statisztikákat a katonai őrjáratokról, de még mindig én vagyok az, aki úgy ismeri a várost, mint a tenyerét. Az érzékeim és reflexeim jók, a reakcióidőm a lehető legminimálisabb, így nincs gond.
Az idő teltével, viszonylag zökkenőmentesen érkezünk meg a külső határhoz. Néhány katonát ki kellett kerülni és letérni az útról, de azt hiszem mondhatom, hogy minden simán ment. Folytatódjon is így. Az erdő tökéletes takarást nyújt, még itt, a szélén is, így az utolsó fák között megállok és előrebiccentek, ahol látszólag semmi nincs, csak fut tovább a mező, jelezvén, hogy az a nagy semmi ott a minden.
- Uram. - Fordulok felé, ahogy felnézek a szemeibe. - Ma erre – számításaim szerint – nem várható túl nagy katonai aktivitás, /de/ - egy pillanatra elhallgatok, újra elnézek a bura irányába, várom, hogy ő is kövesse a tekintetem és tudni fogja mi ez a nagy de. A terep túl nyílt. Rendben, van néhány bokor, de ez stratégiailag borzasztó. - Úgy egy kilométerre jobbra szántóföldek vannak, ott nagy a polgári aktivitás. - Vállat vonok. - Mindenki próbálja védeni a veteményest, talán nem kellene odamennünk. Balra pedig, - nézek el abba az irányba – majdnem a buráig húzódik az erdő, de ott szintén szeretnek összetűzésbe keveredni a városi kölykök a katonákkal néhanapján.  - Azt, hogy mi merre, a térképek alapján már ő is tudhatja, de gondoltam nem árt megtoldani egyéb információval, hogy dönthessen, szóval most várok. Bár szerény véleményem szerint a szántóföldeket ostobaság lenne választani. A civilek önvédelmi rendszere egyre kiépültebb, nem lepne meg ha egyszer még problémát okoznának.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Hans - Natascha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hans - Natascha   Hans - Natascha Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hans - Natascha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Natascha - Hans ll.
» Natascha Rothstein
» Nat - Hans
» Hans Kreuzberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Avignon városa :: Város körül :: Környező tisztások, rétek-