Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Natascha - Hans ll.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Natascha Rothstein
Secrets All Around
Natascha Rothstein
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Henry J. Winchester
Ω Hozzászólások száma : 20
Ω Kor : 35

Natascha - Hans ll. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natascha - Hans ll.   Natascha - Hans ll. Empty2014-06-20, 09:11

Folytatás: [X]
Vissza az elejére Go down
Hans Kreuzberg
Secrets All Around
Hans Kreuzberg
Hadifogoly


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 14
Ω Kor : 45

Natascha - Hans ll. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natascha - Hans ll.   Natascha - Hans ll. Empty2014-06-19, 21:17


Meglepő módon valamiféle elégedett pillantást vetek rá, amiért mindenről gondoskodott, amire szükségünk. Jobb, ha kiélvezi a másodpercnyi elismerést. Nem gyakran zsebelhet be ilyesmit tőlem. Ez viszont még közel sem jelenti azt, hogy bármiben engedékenyebb leszek. Lehet, hogy a megszokotthoz képet egész jó kedvem van, hiszem a testem megkapta, ami alanyi jogon jár neki, de attól még nem áll a feje tetejére a világ.
- Már kezdtem azt hinni, hogy ilyen hangosak voltunk. De az olcsó parfümből rájönni... az egészen más - meg sem próbálom tagadni, hogy mivel foglaltam el magam. - Valami ellenvetése van? - teszem fel szinte azonnal a kérdést. Kis híja, hogy nem teszem hozzá, szívesen kértem volna fel őt, ezúttal legyen ilyen a partnerem, de időben visszafogom magam. Így is eléggé utálom magam a vele kapcsolatos gondolataim miatt, nemhogy még ebből bármit is hangosan kimondjak!
Összeszorítom a szám, azt az alig hallgató sóhajt viszont még így sem tudom magamban tartani. Tudtam én, hogy fel kellene kapnom egy táskát és megindulni ahelyett, hogy azt figyelem, mit tesz az ereklyével. De most már késő. Végigkövetem a mozdulatait, majd egy pillanatra még a tekintetben is éhség csillan, amikor kinyújtózik. El tudom képzelni, hogy milyen kidolgozott, mégis nőies testet takarhatnak a ruhák. Fejezd be ezt, Hans! A rohadt életbe, most kefélted félholtra azt a ribancot az utolsó motelszobában, máris ezen jár az eszed?! Gyűlölöm ilyenkor magam, de szerencsére hamar előveszem az igazi énem.
- Ejtse a témát, Rothstein! - szólok rá a megszokott hangszínnel. Ez az a hang, amivel akár ölni is lehetne. De ő továbbra is él, én pedig tartom azt a rohadt zsákot. Még egyszer ellenőrzöm a hű társam az övemnél, majd megindulok én is. Vágjunk bele. Remélhetőleg minden a terv szerint halad majd.
Vissza az elejére Go down
Natascha Rothstein
Secrets All Around
Natascha Rothstein
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Henry J. Winchester
Ω Hozzászólások száma : 20
Ω Kor : 35

Natascha - Hans ll. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natascha - Hans ll.   Natascha - Hans ll. Empty2014-06-19, 20:31


Hans bólintását követően csak egy elfojtott, morcos és valahol undorodó grimasz ül ki az arcomra, akaratlanul is. Ahogy belépett nyilvánvalóvá vált, hogy valakivel nagyon jól szórakozott. A rohadék. Én bezzeg ne igyak. Már nem mintha nem innék, annyi különbséggel, hogy konkrétan a motelszobában nem nagyon teszem.
- Töltények, kézigránát, füstbomba, morfium. - Fejezem be profihoz illő hangnemben a felsorolását jelezvén, hogy semmiben nem szenvedünk hiányt, majd behúzom a táska cipzárját. A hadnagy pillantását én is követem és az ereklyére szegezem a tekintetem.
- Nos, - kezdem, ahogy az éjjeliszekrényhez sétálok és kezembe veszem a tőrt, majd a mondatom folytatása közben felé fordulok, most nem állunk túl távol egymástól, a tekintetem igen megrovó, féltékenység és undor érdekes kavalkádja játszik benne – kettőnk közül nem én vagyok, aki valami szakadt lotyóval hempergett épp. - Még mielőtt ideje lenne reagálni, az ágy melletti padlóban kialakított, jól rejtett zughoz térdelek és gondosan elrejtem a kést, közben folytatom. - Bűzlik az olcsó parfümtől. - A gondolataim a továbbiakban inkább megtartom magamnak ebben a témában, mert csúnya veszekedés lenne belőle.
Miután megbizonyosodtam, hogy a kés biztonságban van ismét felemelkedem, óvatosan nyújtózkodom egyet egy kissé fájdalmas grimasszal. Hans halálának megjátszása – amit persze szintén egyedül csináltam – nem ment zökkenőmentesen, a házban egy méretes gerenda szépen rám zuhant, azóta is fáj a jobb lapockám, vagy az mellett. Nem is tudom, valahol ott. Mindenesetre ha látta is a sérülésem, nem igen vett róla tudomást, pedig amennyire a tükörben láttam nem túl szép... Fő a csapatmunka, mi?
Felszerelem a fegyvereket, felveszem a kisebb hátizsákot, a nagyobb pakkot meg Hans kezébe nyomom, de ezt követően nem mozdulok, csak bámulok fel rá. Csak a hátizsák van köztünk, de az igen szorosan.
- Biztos, hogy akarja? Mehetek egyedül is. - Lökök még egy erősebbet a táskán, majd hátralépek és megkerülve őt megindulok az ajtó felé. - Maga meg hempereghet tovább...
Vissza az elejére Go down
Hans Kreuzberg
Secrets All Around
Hans Kreuzberg
Hadifogoly


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 14
Ω Kor : 45

Natascha - Hans ll. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natascha - Hans ll.   Natascha - Hans ll. Empty2014-06-19, 16:33


Az előző estém nem kicsit nyúlt hosszúra. Talán három óra jutott alvásra, de már azt is bánom. A képek, amik ilyenkor a szemeim előtt villódznak, nem a legkellemesebbek. Persze nem bűntudatról beszélek. Nem arról, hogy a múlt árnyai kísértenek vagy éppen az, amit velem tettek. Gyerekként vagy a fogolytáborban. Nem, arról beszélek, hogy számomra kellemetlen, amit az álmaim eszembe juttatnak. Arra emlékeztet, hogy maradt bennem még emberség. Emberi tulajdonság, emberi vágyak.
Úgyhogy elárulok egy hatalmas titkot, amit valószínűleg mindenki sejthet. Utálom, ha akár csak a legapróbb részletben eltér valami a terveimtől. Azt pedig még jobban, amikor a saját testem lázad fel ellenem. Amikor ez történik, nem tudom kiiktatni a gyűlöletem tárgyát. Az álmoktól nem tudok megszabadulni és a testemnek sem mondhatok nemet a végtelenségig. Így viszont csak egy, ha nagyon pontos akarok lenni, két opció maradt. Az egyik, túl kézenfekvő. Natascha. Már az első éjszakán éreztem, hogy bajban leszek mellette. Túl heves a természete, túl vad és be kell vallanom, ez piszkosul vonzóvá teszi a szememben. Az álmaimban ott vonaglik alattam, miközben egy cseppet sem finomkodok vele. De ebből soha nem lesz valóság. Maradjunk a második verziónál. Ez sokkal egyszerűbb. Találni valami nőt, aki képes elviselni és nem visít egész végig, mintha nyúznám. Lehet, hogy izgató lenne, de eddig ezt még nem próbáltam. Pedig ha egy-egy csíkot lehúznék a bőrükből... csak a vér látványa miatt... Áh, túl sok bajjal járna. Túl feltűnő egy hiányzó bőrdarab. Meg amúgy is, tudom, hogy sokak szerint őrült vagyok és kiöltek belőlem minden emberséget, de ennyire messzire még én sem megyek el.
Ezúttal sem tettem. Azt nem mondom, hogy nem csordult ki a nő vére, akit a falhoz vágtam, de neki is sikerült kikarmolnia a hátam. Nem okozok meglepetést azzal, ha elárulom egy hatalmas pofont kapott érte. Akkor persze megszeppent egy pillanatra, de nem visszakozott. A körmei nyomán valószínűleg láthatóak lesznek a vörös csíkok egy ideig, de az egyszerű póló úgyis takar. Na meg kinek tűnne fel a többi sérülésem mellett bármi ilyesmi? A ráadás pedig az egészben, hogy csak a motel másik végéig kellett elmennem a nőért. Fene se gondolta volna, hogy ilyen közel találok megfelelőt. Az egyetlen baj a szőke haja volt. Túlzottan emlékeztetett a közelebbi... vonzóbb megoldásra, amit választhattam volna. Mégis rájátszottam. Német szavakat sugdostam a fülébe és tőle is ugyanezt vártam el. Minél nagyobb volt a hasonlóság a nő és Ő közötte... annál nagyobb hévvel tudtam bevetni magam.
Most pedig mosolyogva, a nadrágomat gombolva, mégis sietősen indulok vissza az én drága társamhoz. Úgy egy, vagy két hétig nem lesz több fennakadás. Foglalkozhatok csak a küldetéssel. Nyitom is ki az ajtót és lépek be a szobába. Végre ott tartunk, hogy egyáltalán nem érzem az italszagot. Elég idő telt már el szerencsére. A fogadtatásra csak aprót bólintok. Egész jó kedvemben vagyok. Láthatóan lenyugtatott, hogy kiélhettem magam ma este.
- Minden készen áll? - kérdezem, ahogy végignézek a szobán, hogy megkeressem a felszerelésünket. Aztán persze magamhoz veszem a recés, belezős késem. Általában sehova nem megyek nélküle, de ez a mai kivételes alkalom volt.
- Kés, fegyverek, lámpa, kötél? - kezdem sorolni a tárgyakat. Mindenre fel kell készülnünk. Végre ez egy dolog volt, amiben mindketten maradéktalanul egyetértettünk. Bármi megtörténhet. Amiatt viszont volt egy kis nézeteltérésünk, hogy az ereklye maradjon-e. Leellenőrzöm, hogy tényleg ott van-e az éjjeliszekrényen, ahol hagytam, mielőtt újra megszólalnék.
- Induljunk, Natascha. Már így is késésben vagyunk a tervezetthez képest - teszem hozzá, megvizsgálva a késem pengéjét, majd eltüntetem az övemnél. Lehet, hogy rám férne egy zuhany, de a feladatunk fontosabb.
Vissza az elejére Go down
Natascha Rothstein
Secrets All Around
Natascha Rothstein
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Henry J. Winchester
Ω Hozzászólások száma : 20
Ω Kor : 35

Natascha - Hans ll. Empty
TémanyitásTárgy: Natascha - Hans ll.   Natascha - Hans ll. Empty2014-06-19, 11:54


Úgy két hét telt el, mióta a hadnagy visszatért, legnagyobb örömömre, remélem érzed az iróniát. Borzasztó elviselhetetlen tud lenni, néha nem is tudom hogy bírom. De ő a felettesem, még akkor is, ha technikailag nem vagyok katona. Bár az sem meglepő, hogy csapatjáték – már amennyire annak lehet nevezni, amit csinálunk – ide, vagy oda, a legkevésbé sem érzem magam biztonságban mellette, azok után végképp nem, hogy nyugodt szívvel ölette le az összes emberét a céljai érdekében. A szeme sem rebbent. Tudom, mert végignéztem. Néha felmerült bennem, hogy mikor jövök én. Talán simán belökne a kutyák közé, hogy lerágják rólam a húst, amíg ő szépen elsétál.
Igaz, hogy valamilyen szempontból szabályt szegtem azzal, hogy ereklyét használtam, de megmentettem vele az életét. És mit kaptam cserébe? Elkapta a torkom és felnyomott a falra... nem mintha nem lett volna izgató – és félelmetes egyszerre – a szemében látni azt a tüzet és érezni az érintését, ahogy minden porcikájából árad a férfiasság és az erő... meg az a féktelen düh. A másik nagy húzásom a múlthéten esett meg. Kreuzberg hadnagy halott. Legalábbis az ellenséges katonák számára. Nem maradt utána más, csak néhány brit baka holtteste, egy leégett ház, na meg persze egy másik, teljesen összeégett holttest Hans dögcédulájával a nyakában. Akarom mondani egy ügyesen hamisított dögcédulával, mert az övét természetesen nem kaptam meg. Már miért járult volna hozzá az ügyhöz legalább ennyivel? Az idióta. De én, mint akkor is, megmentettem a napot és a tökéletes színjáték lezajlott, szemtanúkkal együtt, így most minden a legnagyobb rendben van. Azt nem mondom, hogy sokáig, mert már megint merész lépésre készülünk. A bura. Igen, ki fogunk menni a burához, ő meg én.
Igyekeztem felmérni a terepet, összevetni az utóbbi két hét őrjáratait, a bura mely részén várható a mai napon a legkisebb katonai aktivitás és melyik útvonalon juthatunk el oda a lebukás legkisebb esélyével. A faliórára pillantok, már majdnem kilenc van és fogalmam sincs hol a fenében van az a faszfej. Nem igazán szokta az orromra kötni, mikor mehetnékje van. Ám érdekes mód, ahogy átszökik előttem annak a lehetősége, hogy nővel – vagy nőkkel – múlatja az idejét valami furcsa féltékenység uralkodik el rajtam.
- Leck mich am Arsch du Schwul... - Szalad ki a számon, ahogy az utolsó fegyvereket dobálom be az elemlámpa, éjjellátó és különböző dolgok mellé, amiknek hasznát vehetjük. És már nyílik is az ajtó! Megfordulok, akaratlanul is végigmérem, nem az első alkalom, hajlamos vagyok rá, valljuk be, szexi, még akkor is, ha hányni tudnék a jelenlététől.
- Hadnagy. - Húzom ki magam, de a hangom vontatottságán hallani, hogy ez inkább egy „ideje volt...”-nak felel meg, mintsem tiszteletadásnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Natascha - Hans ll. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natascha - Hans ll.   Natascha - Hans ll. Empty

Vissza az elejére Go down
 

Natascha - Hans ll.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hans - Natascha
» Natascha Rothstein
» Nat - Hans
» Hans Kreuzberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Avignon városa :: Külváros :: Campanile Avignon Sud Montfavet** (Motel)-