Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Ereklyelista

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adeline LaPierre
Secrets All Around
Adeline LaPierre
Ellenálló


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 268
Ω Kor : 38

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-03-23, 16:23


Ereklyelista


A felrobbant és lezuhant repülőgépről elég sok különleges erejű tárgy szóródott szét a város területén, akár egyesek kertjében is, vagy csak szimplán a környező erdőben. Ezek tárgyak alapvetően teljesen hétköznapi külsővel rendelkeznek, tehát alapból az sem egyértelmű, hogy bármilyen funkciójuk is lenne és könnyen lehet, hogy az, aki nem Beavatott nem is tudja, hogy a birtokában lévő, akár használt ereklye mire is képes.
Egy ereklye háromféle módon kerülhet új gazdához:

1. Az alábbi listából lehet akár igényelni is, ez azt jelenti, hogy jelzed itt, hogy melyikre és miért tartanál igényt, az alábbi sablonnal és röviden fejtsd ki hol és hogyan találnál rá. Ez alapján eldöntjük, hogy hozzád kerülhet-e. Fontos, hogy egy tárgy csak egy valaki birtokában lehet! Amennyiben valamilyen oknál fogva gazdát vált, akkor azt kérlek jelezd felénk itt, teszem azt ellopta tőled valaki, vagy elhagytad. Olyan karaktertől, aki egy hónapig inaktív és külön nem jelzi a Hivatalos eltáv fórumban, hogy nem lesz, automatikusan elvesszük a tárgyát.

Kód:
[b]Birtokolt tárgy neve[/b] - Karakternév
[i]Hol és milyen körülmények között találsz rá röviden.[/i]

2. Mesében, vagy kalandban is lehet ereklyét szerezni, vagy találni, ezt az aktív részétellel lehet kiérdemelni természetesen, ami nem csak azt jelenti, hogy aktív hozzászólás írással, hanem aktív cselekvéssel is.

3. Arra is van esély, hogy egyszerűen csak bemesélünk egy épp folyó játékba, amire nem is számítotok, miszerint akkor találtok meg egy ereklyét egy ártatlan erdei séta közben.

Ereklyelista:


Álmok Ezüst Kulcsa - Szabad
Lovecraftot gyakran gyötörték rémálmok, amiket szerinte egy különleges ezüst kulcs sugárzott a fejébe. Ez egy egyszerű ezüst kulcs, mely rémálmokat idéz a tulajdonosa fejébe. A legnagyobb hátránya, hogy minél hosszabb ideig van az adott személynél, annál erősebbekké válnak az álmok, és végül már a valóságba is kivetülnek a hátborzongató képek méghozzá az őt körülvevő embereket fogja szörnyeknek látni, és akar védekezni is ellenük... bárhogyan.

Az Akarat üveggolyói - Szabad
Ezekből már egy darab is növeli a koncentrálóképességet és ösztönzést ad a kitűzött célok eléréséhez. Sajnálatos mellékhatásuk viszont, hogy huzamosabb használat mellett dühkitöréseket okoznak, súlyosabb esetben őrületet vagy agyvérzést.

Cassiopeia nyaklánca - Alicia C. Lavigne
Az ókori görögöktől maradt meg ez az ékszer. A fiatal lányt máglyán akarták elégetni, mert azt állította, kapcsolatot képes teremteni a szellemekkel, eme nyaklánc segítségével amiben isteni erő lakozik. Mivel bizonyítékot nem találtak, tanács úgy döntött életben marad. Ám elég sokan kerestek fel a fiatal szüzet. Volt egy rosszakarója Callisto, aki miatt a szűzleányt megölték. Az ékszer pedig Callisto hoz került, ő pedig tovább adta a lányának és így tovább.

Collodi-féle karkötő - Szabad
Viselőjétől távol tart mindenféle betegséget és a meglévő, akár született betegeket is meggyógyítja. Viszont erősen legyengíti az immunrendszert, így ha aztán mégis meg kell válnia tőle annak, aki előtte hordta, annak súlyos következményei lehetnek.

Iustita szobor - Henry J. Winchester
A hozzáértők számára is rejtélyes tárgy, egyesek szerint maga Iusititia irányítja. A különös gondossággal megmunkált, de egészen kezdetleges szobor, mindössze akkora, hogy egy nagyobb zsebben is elfér. Feltehetőleg több száz éves, de vannak akik szerint ókori eredetű. Egy biztos, nagyon ritka tárgy. És nagyon veszélyes. A használata és működése talányos, de bárki aki akár tudat alatt imádkozik hozzá, akinek van valami hatalmas űr legbelül az igazság után epekedve, az megkapja hát az igazságot. A dolgok persze nem ilyen egyszerűek, az ereje nem feltétlenül irányítható akarattal, így kérdéses, hogy az ember azt kapja-e amit várt, attól-e akitől, vagy az igazság az őrületbe kergeti. Mert az emberek be fogják vallani, hogy lefeküdtek a feleségeddel, a barátaid hogy valójában szánalmasnak és gyengének tartanak és ki tudja még milyen titkok vesznek körbe, amit nem látsz. Egyelőre.

Jack Duncan sarkantyúja - Szabad
Az, aki a sarkantyút viseli képes megtalálni bármit, vagy bárkit, amire, vagy akire koncentrál. Egy híres vadnyugati fejvadászé volt. Egyetlen hátránya, hogy a sikeres megtalálás után a használójától pár napig félni fognak a lovak.

Joplin ezüst cigarettatárcája - Katherine Swan
Hordozója átveszi mások fájdalmát, azokét, akikhez hozzáér, ami természetesen idővel a saját egészségi leépüléséhez vezet.

A Týrr Karperec - Alexander Hoffmann - x
A týrr rúna a skandináv hadisten, Tyr győzelmi jelképe. Az istenség az északi mitológia ősi főistene, bár Odin kultuszának megerősödése után már csak hadistenként szerepel a történetekben. Tyr maga óriások leszármazottja, az igazság megtartója és a harcosok védelmezője. Erőt, bátorságot és hősiességet önt az emberek szívébe. A karperece mágikus hatással bír, viselőjét emberfeletti erővel és gyorsasággal ruházza fel. Levétele esetnén azonban nem csak hogy megszűnik a hatása, de a korábbi tulajdonos fokozatosan gyengülni kezd, a folyamat pedig alig pár hét alatt az illető halálához vezet. Megállítani csak a karperec visszaszerzésével lehet.

Léthé-tőr - Natascha Rothstein
A Léthé az alvilág folyóinak egyike a görög mitológiában. Az ókori hiedelmek szerint a holt lelkek azért ittak a Léthé vizéből, hogy elfeledjék világi életüket a túlvilági élet előtt. A legendák szerint ezt az apró tőrt a Léthé-be mártották és akit megsebeznek vele, feledni kezd. Az emlékkiesés mértéke persze attól is függhet, hogy milyen súlyos sérülést okoznak a fegyverrel. Ha csak egy apró vágás, nem veszt az illető pár percnél többet, de ha teszem azt gyomron szúrják, évek is kieshetnek.

MacArthur pipája pipa - Szabad
Egy átlagos kinézetű csutak pipa, annyi különbséggel, hogy aki ezt a pipát használja az erős füstöt tud kifújni rajta, ami teljesen beteríthet egy szobát, vagy egy kisebb 5-6 méter átmérőjű területet.

Maverick kabalája - Henry J. Winchester
Egy elátkozott nyúlláb, mely talán az egyik legerősebb a realitást meghajlítva. Amint az ereklyét valaki megérinti, a tulajdonába kerül és már-már földöntúli szerencsével ruházza fel – például sértetlenül átsétál egy sűrű aknamezőn – de amint elveszíti (akkor számít ha más hozzáér) a balszerencse a halálba üldözi legfeljebb egy héten belül

Matahari harisnyája - Libi Lehrer
Első ránézésre egy szimpla testszínű harisnyáról van szó, mely a viselőjét különleges csábító erővel ruházza fel. Értelemszerűen nők viselik, és azon férfiak, akik hozzáérnek a harisnyához a hölgy hatása alá kerülnek teljes mértékben, akárhogyan irányíthatja őket, bármit megtesznek neki. A tárgy veszélye az, hogy lényegében megszállottak lesznek, életveszélyes tetteket is véghezvihetnek, vagy megpróbálhatják megölni ellenfeleiket is akár, hogy a nő az övék legyen.

Metronóm - Szabad
Ha egy haldokló halála előtt indítják el, akkor az élete lényegében összekötődik a metronómmal, és a halála utána feltámad. Ez esetben viszont amennyiben a metronóm megsérül, vagy leáll, akkor ő is végleg távozik az élők sorából. Egyetlen kiút van csak, egy rejtvény, mely a metronóm aljába van vésve: "Meg kell lelnünk, ami a miénk, és tisztán kezdeni ott, ahonnan származunk." Ezzel lehet valakit elszakítani a tárgytól, hogy tovább éljen normálisan. Hátránya, hogy az illetőhöz legközelebb álló személy lényegében innentől mindenféle betegséget, vagy fájdalmat átvesz az illetőtől, amíg a metronómhoz vannak így már mindketten kötve.Kép

Napóleon hegedűje - Szabad
Egy szimpla hegedű, de ha a G hangot játsszák rajta, akkor a környéken erőszakhullám tör ki.

Ray-Ban napszemüveg - Anastasia M. Kazaranova
A viselőjét teljesen láthatatlanná teszi, egyébként úgy néz ki, mint egy átlagos napszemüveg. A hátránya, hogy a szemüveg levételekor az alany átmenetileg megvakul. A vakság kétszer olyan hosszú ideig tart, mint ameddig a szemüveget viselte.

Sir Frances Drake zsebórája - Franco Costa
A híres hajós afféle tájolóként használta ezt a relikviát, amelynek fontos tulajdonsága, hogy harmadik kismutatója mindig arrafelé mutat, amerre tulajdonosa legjobban vágyott eszméje található. Ez lehet tárgy, de akár még személy is!

A lista folyamatosan bővül.



[/b]


A hozzászólást Adeline LaPierre összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-09-03, 11:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Swan
Secrets All Around
Katherine Swan
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Katherine Swan
Ω Hozzászólások száma : 24
Ω Kor : 37

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-04-03, 18:25

Joplin ezüst cigarettatárcája - Katherine Swan
Az egyik közeli ismerősétől kapta, Nicholas-tól, aki egyben átmeneti főnöke- és alkalmi partnere is. Tud ezt-azt a lezuhant repülőgépről, és a tárgyakról, de semmi konkrétat - Nick nem mondott el mindent, amit ő tud, ami szintén kevés. Emellett kapott egy feladatot Nicholas-tól, hogy próbáljon információt szerezni az esetleges beavatottaktól, hogy többet tudhassanak meg a 'hogyanról' és a 'miértről'. Jelenleg nincs tudatában annak, hogy a cigarettatárca egy ereklye, de idővel ki fog derülni. Lehet, hogy majd meg akar szabadulni tőle, bármennyire is tetszik neki, és bármennyire is szereti...
Vissza az elejére Go down
Henry J. Winchester
Secrets All Around
Henry J. Winchester
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Winchester százados
Ω Hozzászólások száma : 143
Ω Kor : 40

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-04-17, 19:23

Maverick kabalája - Henry J. Winchester
Egy elátkozott nyúlláb, mely talán az egyik legerősebb a realitást meghajlítva. Amint az ereklyét valaki megérinti, a tulajdonába kerül és már-már földöntúli szerencsével ruházza fel – például sértetlenül átsétál egy sűrű aknamezőn – de amint elveszíti (akkor számít ha más hozzáér) a balszerencse a halálba üldözi legfeljebb egy héten belül.


Így találtam rá: [X]
Vissza az elejére Go down
Henry J. Winchester
Secrets All Around
Henry J. Winchester
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Winchester százados
Ω Hozzászólások száma : 143
Ω Kor : 40

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-05-28, 09:04

Iustita szobor - Henry J. Winchester
A hozzáértők számára is rejtélyes tárgy, egyesek szerint maga Iusititia irányítja. A különös gondossággal megmunkált, de egészen kezdetleges szobor, mindössze akkora, hogy egy nagyobb zsebben is elfér. Feltehetőleg több száz éves, de vannak akik szerint ókori eredetű. Egy biztos, nagyon ritka tárgy. És nagyon veszélyes. A használata és működése talányos, de bárki aki akár tudat alatt imádkozik hozzá, akinek van valami hatalmas űr legbelül az igazság után epekedve, az megkapja hát az igazságot. A dolgok persze nem ilyen egyszerűek, az ereje nem feltétlenül irányítható akarattal, így kérdéses, hogy az ember azt kapja-e amit várt, attól-e akitől, vagy az igazság az őrületbe kergeti. Mert az emberek be fogják vallani, hogy lefeküdtek a feleségeddel, a barátaid hogy valójában szánalmasnak és gyengének tartanak és ki tudja még milyen titkok vesznek körbe, amit nem látsz. Egyelőre.


Így került hozzám: [X]

A nyúlláb az elégetésig Max Hermannhoz kerül. Smile
Vissza az elejére Go down
Anastasia M. Kazaranova
Secrets All Around
Anastasia M. Kazaranova
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Ginette Rocher
Ω Hozzászólások száma : 46
Ω Kor : 39

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-06-01, 08:02

Ray-Ban napszemüveg - Anastasia M. Kazaranova
Amikor a fények kihunytak, a város nyugovóra tért, akkor indultam ereklyevadászatnak. Mivel tudomásom szerint egy repülőről hullottak alá az ereklyék, ezért a legokosabb dolognak a tetők átvizsgálását tartottam, ahol is sok kacat között ráleltem a napszemüvegre. Felpróbálása után majdnem az életembe került, hogy a levételnél vakságot okoz.


A játék, amiben rátaláltam.
Vissza az elejére Go down
Natascha Rothstein
Secrets All Around
Natascha Rothstein
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Henry J. Winchester
Ω Hozzászólások száma : 20
Ω Kor : 35

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-06-10, 12:37

Léthé-tőr - Natascha Rothstein
Különleges ügynök vagyok, akit az ereklyék miatt küldtek Avignonba, így nem volt nehéz rábukkannom. Ez az egyetlen ereklye, amit magamhoz vettem, de hülye lettem volna nem így cselekedni, ha már németként franciákkal és angolokkal vagyok összezárva. Gondoltam még jól jöhet.

Léthé-tőr
A Léthé az alvilág folyóinak egyike a görög mitológiában. Az ókori hiedelmek szerint a holt lelkek azért ittak a Léthé vizéből, hogy elfeledjék világi életüket a túlvilági élet előtt. A legendák szerint ezt az apró tőrt a Léthé-be mártották és akit megsebeznek vele, feledni kezd. Az emlékkiesés mértéke persze attól is függhet, hogy milyen súlyos sérülést okoznak a fegyverrel. Ha csak egy apró vágás, nem veszt az illető pár percnél többet, de ha teszem azt gyomron szúrják, évek is kieshetnek.
Vissza az elejére Go down
Adeline LaPierre
Secrets All Around
Adeline LaPierre
Ellenálló


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 268
Ω Kor : 38

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-06-10, 13:06

Tárgyak beírva.
Vissza az elejére Go down
Sascha van Tessel
Secrets All Around
Sascha van Tessel
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 66
Ω Kor : 33

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-06-13, 08:25

William Wallace bőrnyaklánca - Sasha van Tessel
A rossz szemek nem láthatnak meg, amíg viselem, magukhoz hasonlónak látnak. Egy katona katonának, egy átlag ember szürke kisegérnek, aki nem tűnik ki a tömegből. Még én sem tudom minden egyes részletét, de az életemet mentette meg már sokszor. Az lehetek benne, aki akarok... vagyis, akit mások akarnak. Úgy sétálhatok el az ellenség mellett, mintha én is egy lennék közülük.
Vissza az elejére Go down
Libi Lehrer
Secrets All Around
Libi Lehrer
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Libi Lehrer
Ω Hozzászólások száma : 22
Ω Kor : 36

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-06-14, 12:06

Matahari harisnyája - Libi Lehrer
Hol talál az ember harisnyát? Legtöbbször saját vagy más nők fehérneműs fiókjában. Persze én ebben a tekintetben is a kivételek között vagyok, ugyanis a harisnya egy esti, estélyre vezető séta alkalmával jött szembe velem. Vagyis én mentem szembe vele. szó szerint. Egy faágról lógott alá úgy fejmagasságban én pedig nem számítva arra, hogy alsónemű akad a képemre, egyszerűen eloldalogtam a fa alatt. Egy harisnyával lettem gazdagabb a nyakamba akasztott sál mellett. Az esettől úgy meglepődtem, hogy nem vettem észre egy kiálló gyökeret, amelyben sikeresen elestem. S mit ad az úr? Kiszakadt a térdemen a fekete nejlonharisnya amit aznap viseltem. Egy igazi nő harisnya nélkül hogy nézett volna már ki? Fogtam hát magam és belebújtam a talált darabba, szakadt feketémet pedig a fa alatt hagytam. Így indultam tovább az esélyre, melyre hivatalos voltam. Netten, harisnyásan, leporolva a ruhám és megigazítva zilált frizurám. Sejtettem-e azonnal, hogy valami különlegeset viselek? Nem, dehogy! De amikor minden ujjamra akadt egy-egy táncpartner és csak úgy lesték a kívánságaimat, kezdett gyanús lenni a dolog. Azóta többször teszteltem a nejlondarabit, sikerrel. Különleges alkalmakra tartogatom, egy titkos parkettamélyedésben pihen általában, lezárt ékszerdobozomban.
Vissza az elejére Go down
Alicia C. Lavigne
Secrets All Around
Alicia C. Lavigne
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Lavigne kisasszony
Ω Hozzászólások száma : 16
Ω Kor : 33

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-07-29, 21:13

Cassiopeia nyaklánca - Alicia C. Lavigne
Érdekes, de ezt a kincset a saját házamban találtam meg, a padláson. Giselle nagymamám dobozában, egy kis ékszeres ládikóban volt gondosan becsomagolva, mellette egy leírás is, amiben a nagyi kézírását ismertem fel. Leírta, hogy mi is ez valójában. Bár le se kellett volna írnia, mivel amint felvettem megjelent előttem Elle nagyi. Először meglepő volt, de több szellemet észrevettem vele. Azóta magamnál hordom. Mivel úgy néz ki, mint egy hétköznapi ékszer.  
Cassiopeia nyaklánca
Az ókori görögöktől maradt meg ez az ékszer. A fiatal lányt máglyán akarták elégetni, mert azt állította, kapcsolatot képes teremteni a szellemekkel, eme nyaklánc segítségével amiben isteni erő lakozik. Mivel bizonyítékot nem találtak, tanács úgy döntött életben marad. Ám elég sokan kerestek fel a fiatal szüzet. Volt egy rosszakarója Callisto, aki miatt a szűzleányt megölték. Az ékszer pedig Callisto hoz került, ő pedig tovább adta a lányának és így tovább.


A hozzászólást Alicia C. Lavigne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-08-10, 15:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexander Hoffmann
Secrets All Around
Alexander Hoffmann
Valkűr


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Craig Morphew
Ω Hozzászólások száma : 25
Ω Kor : 39

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-08-09, 06:48

A Týrr Karperec - Alexander Hoffmann - x

A týrr rúna a skandináv hadisten, Tyr győzelmi jelképe. Az istenség az északi mitológia ősi főistene, bár Odin kultuszának megerősödése után már csak hadistenként szerepel a történetekben. Tyr maga óriások leszármazottja, az igazság megtartója és a harcosok védelmezője. Erőt, bátorságot és hősiességet önt az emberek szívébe. A karperece mágikus hatással bír, viselőjét emberfeletti erővel és gyorsasággal ruházza fel. Levétele esetnén azonban nem csak hogy megszűnik a hatása, de a korábbi tulajdonos fokozatosan gyengülni kezd, a folyamat pedig alig pár hét alatt az illető halálához vezet. Megállítani csak a karperec visszaszerzésével lehet.


Így került hozzám: Mikor a repülő lezuhant, az embereimmel elsőként kutattuk át a területet. A szövetségesek beavatkozása miatt nem tudtunk túl sok mindent megmenteni a helyszínről. A karperecet akkor találtam, mikor később egyedül mentem vissza a roncsokhoz. Nem időztem sokáig, a szövetségesek védelmi rendszerén belül kockázatos lett volna feltűnést kelteni. Ott hevert a földön, egy bokor mellett, én pedig felkaptam, és a zsebembe süllyesztettem, mielőtt leléptem. Sokáig nem vettem fel, de most valamiért azt hittem, hogy egy ereklye birtoklása segíthet megtalálni és talán kontrollálni a többit. Kellett pár nap, mire rájöttem, hogy mi változott, de éles helyzetbe még nem keveredtem, így nem tudom pontosan, hogy mennyivel lettem erősebb. Az igazat megvallva, néha azt kívánom, hogy nekem ugorjon valaki...
Vissza az elejére Go down
Adeline LaPierre
Secrets All Around
Adeline LaPierre
Ellenálló


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 268
Ω Kor : 38

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-08-09, 11:51

Alexanderé beírva, viszont Alicia nekem ebből a leírásból nem jött át, hogy mire is képes pontosan ez a tárgy, ezt ki kéne fejteni. Smile
Vissza az elejére Go down
Alicia C. Lavigne
Secrets All Around
Alicia C. Lavigne
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Lavigne kisasszony
Ω Hozzászólások száma : 16
Ω Kor : 33

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-08-10, 15:51

Javítva, a Henry -Camille játékban írtam le mire jó Smile
Vissza az elejére Go down
Isabelle Anouilh
Secrets All Around
Isabelle Anouilh
Testvériség


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 10
Ω Kor : 31

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty2014-09-04, 13:55

Hogy el ne felejtsem beírni. ^^

Básztet ezüst karperece - Isabelle Anouilh - Kép
Básztet az egyiptomi macskaistennő, a karperec is talán még az óidőkből származik. Képessé teszi viselőjét arra, hogy visszatérjen a halálból, amennyiben erőszakos halált hal. Nem ad tehát örök életet és nem gyógyítja a sérüléseket, csak akkor, ha a viselője meghalt, mivel ez esetben sérülések nélkül ébred fel. Hátránya, hogy a túlságosan gyakori halál megváltoztathatja az ember jellemét, negatív irányban természetesen és idővel szinte már olyan szinten kötődik viselőjéhez, hogy mindent megtesz, ha el akarják venni tőle, a karperec függőjévé válik.
Egészen kiskorom óta a birtokomban van, a nevelő szüleimtől kaptam, akik szintén a Testvériség tagjainak sorát bővítették.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Ereklyelista Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ereklyelista   Ereklyelista Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ereklyelista

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Bevezető :: Háborús előkészületek-