Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Sebastian & Kelly - It's a baby?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-07-03, 18:32



Sebastian & Kelly



Nem is várom, hogy egyik pillanatról a másikra megváltozzon, esetleg csak egy kicsit, mert hát... azért egy lánynak vannak bizonyos elvárásai a felé, aki fontos neki. Kár lenne tagadni, hogy kedvelem őt. Nem merem azt mondani, hogy szeretem, hiszen eddig eléggé elutasító voltam vele és nem utolsó sorban nem nagyon mutatta ki a szerethető formáját sem, de azért most tényleg igyekszik. Még arra is rávehető egy kis szájhúzás után, hogy a kicsit közénk vegye, pedig biztos vagyok benne, hogy szívesebben foglalta volna el magát valami mással. Tényleg tud, ha akar.
- Hát még így elsőre nem is, de csak fél órája vagy apuka talán, és még rövidebb ideje vállaltad egyáltalán fel a dolgot. Van még időd fejlődni. - jegyzem meg egy félmosollyal, mert hát így van. Tényleg tehet még azért, hogy jobb legyen a helyzet, aztán meglátjuk. Láthatóan a kicsi kedveli, mert elég könnyen sikerült már kétszer is lenyugtatnia, tehát egy szavunk sem lehet e téren, csak egy kis türelmet kell gyakorolnia, no meg elfogadást, mert nem hiszem hogy a tény jó lesz majd neki, ha folyton egy baba szabja meg minden percünket. Erre azért ki kell majd találni valamit, nekem sem tetszene.
- Jól van Seb, majd tényleg lesz valahogy. - őszintén szólva én már csak attól félek, hogy én bírni fogom-e, mert mi van, ha nem? Mi van, ha aztán mégis én adom fel előbb? Annyira úgy tűnik, hogy én vagyok a határozott és a komoly, de mi lesz, ha még sem bírom ezt? Nem az én lányom, nem fűz hozzá kötelesség sem, és még soha életemben nem foglalkoztam gyerekekkel sem. Sejtelmem sincs, hogy menni fog-e nekem egy egyáltalán, és ha nem, akkor mi lesz. Nem akarom itt hagyni őt a rosszban, az igazán nem lenne fair és akkor még finoman fogalmaztam, de akkor mégis mit tehetnék? Azt se tudom mi lesz, ha megszűnik a bura, ide költözöm, vagy ő költözik Angliába a kicsivel?
- Azért egy kicsit mégis félek, amúgy se tudom, hogy csak úgy vállalná, ha pedig fizetni kell érte... sejtelmem sincs, hogy hogyan lesz ez Seb. - halkan sóhajtok egyet, bár próbálok mosolyt varázsolni az arcomra, de nem az igazi. Tényleg tartok tőle, hogy nagyon bonyolult lesz ez az egész, és még csak nem is tudom, hogy ismerjük meg egymást. Eddig eléggé tartottam a távolságot és majd most lesz köztünk valami, amikor még csak ismerkedni sem tudunk, mert nem lehetünk kettesben? Ezt mégis hogy lehet megoldani?
- Biztos nem baj? Muszáj lenne, legalább beugranom, mert nem fogják tudni a fiú, hogy hol vagyok, de... Ha bármi gond van, akkor üzenj jó? - menni szeretnék, kell egy kis levegő is most így hirtelen minderre. Végül csak megmoccanok, óvatosan persze, és viszonozom a csókot is. Gyors öltözés, legalábbis minimális átöltözés, aztán surranok is el, egy halk sziasztok után. Van mit átgondolni és főleg... tényleg kell egy kis levegő.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-28, 14:10

Kelly és Sebastian
Természetesen rengeteg rossz döntést hoztam már az életben. Aminek a következménye egytől egyig meglett. Most is hoztam egy hatalmas döntést, megfogom tartani a kicsit. Úgy tűnhet teljesen megőrültem, meg persze mivel is lehetne ezt magyarázni mikor nem is olyan régen még kiraktam volna az ajtó elé hátha elviszi a postás, mert rossz címre hozta. Nem vallom be, csak utalok rá,de leginkább azért akarom a gyereket, mert beakarom bizonyítani Kelly-nek, hogy felelősségteljesen is tudok viselkedni, ha muszáj. A gyerek pedig nem biztos, hogy az enyém, egy levél és egy baba még nem azt jelenti rögtön, hogy én nemzettem, bárki másé is lehet, csak valaki szívesen sózta a nyakamba. Viszont kezdem megkedvelni, bár az, hogy a hisztijével félbeszakította a fontos dolgainkat egy minusz pontot eredményez nálam. Az Ő helyében nem tenném meg még egyszer mikor éppen sikerül meglágyítanom Kelly-t és belemegy egy kis ágytornába. Idővel a kicsi is hozzá fog szokni, hogy ilyenkor hallgass a neve. Természetesen egy fikarcnyit sem változtam, egyik óráról a másikra. Még mindig megfogok bámulni nőket ha arra érdemesek és olykor egy-két bók is elfog hallatszódni a részemről, bármennyire is vonzódom Kelly-hez és szeretem is, ezt az énem nem tudom levetkőzni. A kislány meg leginkább arra jó, hogy bizonyítsak és ezzel magam mellett tartsam Kelly-t.
-Ez roppant megnyugtató. Azt hiszem jobb ha nem pályázom meg az év apukája címet, mert rendesen leszerepelnék az tuti. - Viszont a kicsi egész jól megnyugszik mikor közöttünk fekszik. A kis vakarcs csak arra vágyott, hogy mind a ketten rá figyeljünk és ne egymásra. Hát elérte a célját, részben. Mert ettől függetlenül én sokat gondolok arra mi lehetett volna ha...de nem lett semmi mert felvisított.
-Ebben most se vagyok biztosabb. Lehet, hogy nem az enyém, de látszólag megférünk egymás mellett, majd lesz ez valahogy. - Megértem, hogy bizonytalan, én is az vagyok, de most ezt elég komolyan gondolom. Lesz ez valahogy, olyan nincs, hogy ne menjen, rengeteg hozzám hasonló szerencsétlen van a világon akiknek szintén van gyerekük és valahogy csak elboldogulnak, nekem miért ne menne?
Teljes mértékben megértem amit mond. Ez tényleg egy apró kis bökkenő. Egyáltalán semmi köze a gyerekhez és persze egész nap sem lehet vele. Elgondolkodom. Ha egész nap dolgozom akkor igen keveset leszek a gyerekkel holott az enyém, Kelly viszont nagyon sokat, pedig köze sincs hozzá. Végül azt hiszem a sárkányt kell majd megkérnünk, hogy egy vagy két órán keresztül figyeljen a gyerekre, mert dolgoznunk kell. Szinte már magam előtt látom azt az öntelt vigyort a képén, mikor szembesül azzal, hogy nélküle nem tudok boldogulni. Vén szatyor.
-Megoldjuk. Ígérem, hogy nem hagylak sokáig egyedül a Sophia-val. Majd a szomszédra bízzuk míg elmész zenélni vagy vásárolni vagy tudom is én, váltjuk egymást. Ki fogunk találni valamit, ne félj. - Hirtelen eszembe jut hány óra van és nekem rég aludnom kéne,Kelly-nek meg próbálni. Látom a tekintetén, hogy szeretne menni. Csak sóhajtok és utána szólalok meg.
-Ha menni szeretnél akkor menj próbálni, mi majd csak megleszünk valahogy, és ha van egy kis szerencsém hagy pár percet aludni még munka előtt. - Ásítok egy hatalmasat, ez nem lesz könnyű. Egy gyors csókot adok Kelly-nek majd álmos szemekkel nézek rá. Nem tarthatom itt a gyerekkel, hisz semmi köze hozzá, ha szeretne akkor had menjen.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-28, 07:51



Sebastian & Kelly



Pár órája még nagyon nem gondoltam, hogy most itt leszünk, egy babával egy ágyban és a tetejében még csak nem is öljük egymást közben. Azt hiszem ezt még meg kell próbálnom felfogni és feldolgozni és főként... nem akarok túlságosan elmerülni benne, mert ki tudja, hogy mégis meddig tart majd. Seb akárhogy is nézzük eléggé csapongó tud lenni, nem kicsit, és nem tudhatom, hogy mikor sokall be. Persze most arról van szó, mennyire nagyon oda van, hogy engem is kedvel, csak eddig nem láttam, hogy a babát is meg akarja tartani. Jó fél órája pedig még arról volt szó, hogy a gyerek nem is biztos, hogy az övé. Mi van, ha tényleg nem az? Még mindig fenn áll ennek is az esélye, most mégis úgy beszél róla, mintha hirtelen homlokegyenest minden megváltozott volna. Én vagyok a fura, hogy nehezen térek e felett napirendre? Azért az arcomon mosoly játszik, de belül mégis csak kavarognak kérdések és zavaros gondolatok, nem tehetek róla.
- Tippem bármikor van, csak mindig legalább tíz lehetőséget fel tudok sorolni. - rántom meg a vállam egy halvány mosollyal. Nem nehéz sorba venni mi lehet egy baba baja. Lehet éhes, lehet fáradt, fájhat a hasa, hiányozhat neki a társaság, vagy épp túl sok számára a társaság, lehet csak simán nyűgös az időjárás miatt... ezer lehetőség van és hogy ezek közül épp melyik az aktuális azt tuti, hogy nem tudnám egy könnyen betippelni.
- Pár órája még azt mondtad nem is biztos, hogy a tiéd. - jegyzem meg azért halkan, mert kicsit tényleg zavar ez a hirtelen változás. Mi van akkor, ha mondjuk fél óra múlva megint máshogy gondolja? Vagy egy hét múlva, amikor már rég nem aludt és nem viseli majd jól a történteket. Bármi megeshet, és igazán nem szeretném, ha nagyot esnék pofára, azért ettől még mindig félek, nem tehetek róla. A csók az, ami végül eltereli a zavaros gondolataimat, és halványan elmosolyodom végül. - Én is akarok segíteni valahogy... főleg, mert... nem igazán értek a gyerekekhez, nem akarom, hogy itt legyek folyton vele, nem is az enyém és te meg állandóan dolgozol. - bököm ki aztán, mert hát na ettől nem kicsit félek. Más, ha saját gyereked van, de nekem hozzá nincs közöm és ha Seb majd folyton dolgozik, én meg lehetek állandóan az elvileg lányával, abba nem tudom, hogy mennyire fogok majd belezakkanni. Attól félek, hogy nem kicsit. Nem tudhatom, hogy neki már mik járnak a fejében, hogy majd hazaviszi a kicsit, meg minden, sajnos bennem sokkal több a kérdés, meg az aggodalom, akármennyire igyekszem is kizárni őket. Most is lett volna egy csomó teendőm, a fürdés meg volt, de le kéne mennem próbálni és... most akkor ezt hogy oldjuk meg? Nem mondom ki, de mégis aggodalmas tekintettel nézek Sebastianre.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-25, 18:21

Kelly és Sebastian

Nem azt mondom, hogy Kelly-nek tudnia kellene helyettem is az érzéseimről, de nem esett volna rosszul, ha mondjuk legalább egy hangyányit figyel. Tudhatná, hogy nem vagyok az a fajta aki nyíltan elé áll és bevallja, hogy igenis majd megveszek érte. Ha erre szánnám magam az már tényleg az utolsó lépésem volna. Mivel hasonlót se éreztem eddig így szerintem már túl is léptem magam, de fátylat rá. Kelly lépése igazán határozott és mondhatjuk úgy már nem is haragszom.
Természetesen mindig ilyen pillanatokban csap be a villám ahogy most is. A lányom csak úgy minden előrejelzés nélkül elkezd üvölteni. Abbamaradt tervek, pipa. Lenyugodott gyerek szintúgy pipa. A gond csupán annyi, hogy ezek együtt nem működnek. Ha a terveim valósulnak akkor a gyerek fog bőgni még ki tudja meddig. Ha viszont továbbra is babusgatjuk akkor ugyan a csend meglesz, de az ágytornának ezúttal lőttek is. Azért mégiscsak mellénk kerül és bármennyire is pocsék érzés, hogy elmarad a békülésünk kicsit azért jó érzés így hármasban itt feküdni.
-Nem azt mondtam, hogy kötelező tudnod, hogy mi baja, csak gondoltam hátha van tipped. - Igazán nincs kedvem megint összekapni vele, pláne egy ilyen kis semmiségen. Látszik, hogy a kicsinek csupán a társaság hiányzott és már jól is van. Úgy tűnik a kísérletezés fázisában vagyunk. Ő üvölt mi meg megpróbáljuk kitalálni mi kell neki. Tiszta activity show. Nagyon úgy fest lesz még pát olyan hét vagy hónap míg álmatlan éjszakáim lesznek és úgy kelek mint egy zombi. De azt hiszem ez így van rendjén.
-Akkor ez kölcsönös. - Vágok egy grimaszt. De mégse tehetem ki a szomszéd ajtaja elé ordítozni a kölyköt csak mert nekem ma reggelre a szex jobbnak tűnik a gyerek felügyeletnél. Ha szülő akarok lenni akkor ez nem így megy. Most ha nem lenne itt ez a gyerek akkor lehet nem is alakul úgy a beszélgetésünk ahogy. Én aludtam volna tovább úgy estig, Kelly meg biztosan zenélni ment volna. Minden maradt volna úgy ahogy eddig. Végül is hálás lehetek a kölyöknek. Már csupán ezért is tartozok neki annyival, hogy megtartom és úgy ahogy megpróbálok szülő lenni. Hogy ez mennyire fog menni fogalmam sincs.
-Ha akarjuk akkor menni fog. Az én lányom, egy igazi Monroe, nem hagyhatom, hogy elkallódjon a nagy világban. Remélem képesek leszünk vigyázni rá. A pénzzel meg ne törődj. Megoldom. Dupla műszak vagy keresek még a kocsma mellé egy másik melóhelyet is. Megoldjuk. - Komolyan mondom. A pénzzel majd csak megleszünk valahogy, viszont magától a felelősségtől lehet össze fogunk roppanni. Szeretnék mindent rendben tudni, a munkakeresést már holnap elkezdem. Most egyelőre, annyi minden van a fejemben, hogyha munkakeresésre állnék most rögtön lehet házvezetőnőnek állnék. Az meg kicsit se lenne fura.
Megnyugtatás képpen meg mert jól esik megcsókolom Kelly-t.
-Persze, hogy lesz valahogy. Minden rendben lesz. - Mosolygok rá. Azt hiszem az apám most lenen rám büszke. Eddig szinte mindent úgy tettem ahogy egyáltalán nem illett a családunkhoz. Most talán behozhatom a lemaradásomat. És ha vége a háborúnak meg a sok fura dolognak akkor elvihetem Sophia-t a szülőföldemre. Ahonnan Ő is származik.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-23, 18:44



Sebastian & Kelly



Nagyon nehezen értem meg őt, mert tényleg azt hiszi, hogy igaza van, hogy nekem tudnom kellett volna, hogy mik a jelek, de mégis honnan, ha ő maga is azt mondja, hogy nem tudja igazán mit érez, hogy nem tudja magát kifejezni. Őszintén szólva vicces, hogy saját magát sem érti, de tőlem mégis elvárja, hogy én tudjam mit akar. Azt hiszem csak azért tudjuk ezt most átvészelni, mert elég dühös vagyok ahhoz, hogy ne tányért törjek a fején, hanem inkább... letámadjam. Valahogy most ez tűnik a kézenfekvőnek, és tuti, hogy ha elutasítana ténylegesen, akkor jó ideig eszem ágában sem lenne vele szóban állni. De így kap egy esélyt, mert én is szívesen tölteném vele az estét, csak épp a lánya nem hagyja. Jó lenne most egy kis csend, egy kis együtt töltött idő, de láthatóan erre most semmi esélyünk sincs.
- Ha az én gyerekem lenne se lenne kötelező tudnom, hogy mi a baja, ez nem ilyen... alapvető. - értetlenül nézek rá, hogy tényleg elvárja tőlem, hogy tudjam. Nem értem, honnan, nem vagyok gondolatolvasó, és végképp nem ismerem a gyerekeket. Nem értek hozzájuk, szerintem a sajátommal se lennék valami ügyes, még ha ő azt is hiszi. Szerintem az elején a legtöbb szülő inkább csak kísérletezget, mert mást nem nagyon tehet, ez ennyire egyszerű. Én is ezt tenném max. de inkább végül elhallgat a kicsi. Lehet, hogy talán valahol érezte, hogy kitették, hogy aztán innen is ki akarták tenni és nem akar egyedül maradni. Nem ismerjük a babák gondolatait, nem tudhatjuk, hogy mi van bennük, amiről nekünk fogalmunk sincs.
- Én is szívesebben lennék most inkább csak veled. - húzom el a szám egy apró vállrántással. Azt hiszem ez nem lepi meg, hiszen én támadtam le. Én sem csak nézni akarom, miközben egy baba közöttünk alszik. Én is szívesebben merülnék el valami egészen másban, főleg hogy nem rég keltem és alvásra aztán végképp nincs sok szükségem. Azért a szavai rendkívül meglepnek, hiszen nem rég még majdhogynem ki akarta tenni őt az esősre, most meg... meg akarja tartani?
- Komolyan gondolod? Szerinted menni fog? És... tudod ugye, hogy segítek én is. Zenélni lehet sok helyen, vagy... kitalálok valamit, amíg tart ez az egész. - aztán még nem tudom mi lesz. Én Londonban élek, és itt a turné. Nem egyszerű ez az egész és még tényleg nem tudom, hogy mindennek mi lesz a vége, de azt hiszem nem most akarom ezt átgondolni, mert a senkinek sem tenne jót, egyikünknek sem, a kicsinek sem. Végül mégis elmosolyodom, mivel tetszik neki a név, és ennek persze, hogy nagyon örülök. A csóknak meg pláne.
- Valahogy majd megoldjuk ezt igaz? - bizonytalanná válik a mosolyodom, de nem annyira, hogy ne lehetne látni komolyan gondolom. Valahogy majd csak lesz.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-22, 11:03

Kelly és Sebastian

Köztünk nincs olyan, hogy megállapodás. Pont ugyanolyan jól tudom mint Kelly, hogy semmiképp nem tudnánk közös nevezőre jutni. Vagy Ő vagy én kerülnénk abba a helyzetbe, hogy engednünk kell. Én pedig nem vagyok az típus aki csak úgy fellengeti a fehér zászlót és nyíltan kijelenti, igen, te győztél, feladom. Szerintem ismer már annyira, hogy erre ne is számítson, hangjából mégis azt érzem ki, hogy nagyon is erre számít. Szeretném megértetni vele, hogy nem vagyok olyan mint a többi férfi akikkel már volt dolga. Én merőben más vagyok. Első látszatra egy olyan férfi vagyok aki az éjszakai kalandokat hajtja ami valamilyen szinten igaz is. De inkább csak azért teszem ezt, hogy legyen valamilyen kapcsolatom, mert egyszerűen nem vagyok képes érzelem kinyilvánításra. Nem tudom azt mondani, Kelly-nek, hogy szeretem, pedig tényleg szeretem. Vagy nem vagyok olyan aki beállít egy csokor virággal és csókkal köszönti mikor hazaér. Én csak annyit tudok nyújtani mint eddig. meg persze a tudatot, hogy szeretem és a hűséget. Ezeken kívül többet hiába várna tőlem, nem tudnék neki nyújtani semmi mást. Hát így állunk. Se Ő se én nem engedünk az igazunkból. Ő köti az ebet a karóhoz és szerintem még mindig az én számlámra írja azt, hogy nem vette észre a jeleket, mert nem voltak "egyértelműek". Én pedig tudom, hogyha figyelt volna akkor most nem itt tartanánk. Hogy ez változna e akkor ha egy pár lennénk, nem hiszem. Kelly túl okos lány, és tudja mikor van igaza és mikor kell megóvnia a véleményét. Hát igen, én is a tökéletes lányba szerettem belé, jellemző rám. Egy szőke bombázóval többre mentem volna, ha azt mondtam volna neki, hogy ugorjon ki az erkélyről, mert meglepi várja, megtette volna, de azt hiszem egy olyan lánnyal maximum a testi örömökig jutottam volna el és egy idő után belefáradtam volna. Kelly meg képes minden napra tartogatni valamit. és ha rá unnék akkor vitázna velem amiről megint eszembe jutna, hogy miért is szeretem.
Ezek mind szépen hangzanak, de jelenleg úgy áll a meccs, hogy 1-1, és hajlik afelé, hogy Kelly nyerjen és végleg feladjam.
Aztán tesz egy olyan előrelépést amiből még bírtam volna pár órát élvezni. De békülésünk alkalmából tervezett programunkat a kicsi zavarja meg.
-Kelly, én még úgyse tudom mi baja lehet. - De amint ezt kimondom a pici megnyugszik és elnyúlik a karomban. Megenyhülök és végül berakom közénk a csöppséget. Lehet, hogy azt mondtam rá, hogy randa, amin mondjuk még most sem gondolok másképp., de mivel most minden jól alakul inkább csúnyácskára változtatom.
-Természetesen jobb, ha nem üvölt, de elhiheted nekem, hogy sokkal jobb lenne ha kettesben lennénk. - Sóhajtok kicsit idegesen. Nem azt mondom ezzel, hogy azonnal rakjuk ki a gyereket, mert zavar, csak így aligha lesz olyan programom amit beterveztem így reggelre. Mivel az álmot már kiverte a szememből a gyerek megérkezése, a vita Kelly-vel és úgy az egész, inkább csak fekszem és nézem a két lányt.
-Kelly, én megfogom tartani a kicsit, hogy milyen felindulásból azt nem tudom elmondani, de megpróbálom. Megszeretném mutatni neked, hogyha kell képes vagyok felelősségteljes lenni. Megtartom és valahogy majd boldogulunk. Többet fogok melózni és így a pénz is csak-csak elég lesz hármunkra. - Eszem ágában sincs Kelly-t kihagyni, hozzám tartozik. Mikor mond egy nevet csak elgondolkodom, igen, a Sophia nagyon is illik a kicsihez.
-Ez a név tökéletes lesz a számára. - Majd ahogy látom a kicsi körbe-körbe néz áthajolok rajta és megcsókolom Kelly-t.
-Ez az előbb kimaradt. - Nevetek fel.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-20, 13:13



Sebastian & Kelly



Nem hiszem, hogy csak végletek léteznek, nem csak az, amikor azt mutatja nem vagyok más csak egy kiegészítő elem, aki épp itt lakik. Igenis kezelhetne máshogy is, nem feltétlenül kell virágot hozni, de van az az átmenet, amikor az ember már nem érzi egyértelműen, hogy csak egy darab hús, aki nem kell semmi másra, csak pár éjszakára. Olyan nagyon végeláthatatlannak érzem már így is ezt a vitát. Nem is hiszem, hogy van értelme, mert mindketten csak szajkózzuk a véleményünket és nem lesz ennek semmiféle értelmes vége, ha így folytatjuk. Ő sem képes elfogadni az én álláspontomat, és én sem mondatom azt, hogy igen tényleg jól csinálta, mert nem. Maximum én legalább arra hajlom, hogy azt mondjam tény... figyelhettem volna jobban, de ez itt ki is merül és kész, nem tudok mit tenni vele. Egyszerűen csak fáradt vagyok már ehhez, nem akarok reagálni a szavaira, csak azt akarom, hogy fogja be végre! Ha pedig ezt csak úgy érhetem el, hogy betapasztom a száját, hát akkor megteszem. Legalább ez, ha nem is azonnal, de sikert ér el, azt hiszem büszke lehetek magamra legalább kicsit. De sokáig ez az idillinek tűnő pillanat se tart, mert hamarosan meghallom a kicsi hangját, de legalább ő kel fel hozzá, ez is határozottan nagy előre lépés.
- Miért ként tudnom? Nem az én gyerekem... nincs bennem radar, ami megmondja. - még a saját gyerekem esetén se biztos, hogy tudnám, hogy mit akar, nem hogy egy vadidegennél. Esélytelen. Sír, mert... sír. Lehet egy csomó magyarázat rá, de hogy én nem fogom tudni kitalálni az tuti. Nála van, neki kéne megpróbálni legalább 1-2 fogást, megszagolni a pelust, vagy... megveregetni a hátát, tudom is én.
- Szerintem neked is jobb, ha nem a sírást kell hallgatnod. - teszem még hozzá, aztán én is elnyúlok az ágyban. Az a vicces, hogy reggel van, eszem ágában sem lenne most aludni, nem ez volt a terv. Neki még lehet, hogy jól esne, hiszen melózott és én keltettem fel most reggel, de akkor is. Végül elmosolyodom, amikor mégis leteszi és elfekszik. Azért aranyos, mármint a baba, ha jobban megnézzük és épp nem nyüszít. A kérdés viszont nagyon-nagyon meg lep.
- Nem azt mondtad, hogy ne kötődjek hozzá? Ebben nem sokat segít az, ha nevet is adunk neki tudod ugye? - tényleg nem értem a dolgot és nem kicsit lep meg ezzel az opcióval. Hát legyen, azért gondolkodni lehet, de tényleg nem értem mit szeretne. Most akkor a kicsi mégis marad? Én nem értek a gyerekekhez! Kicsit sem és... jó tudom én mondtam, hogy maradjon, de attól még ugyanúgy fogalmam sincs, mit kell csinálni vele. - Mit szólsz a Sophiához? - siklik a tekintetem újra a kicsire. Bájos lesz, ha felnő, legalábbis gondolom, most még tényleg nagyon kis vakarcsszerűnek néz ki.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-19, 16:16

Kelly és Sebastian

Ugye nem arra számított, hogy beállítok egy csokor vörös rózsával? Most komolyan, ugye nem? Én nem vagyok az a fajta aki romantikázik meg hasonlók. Határozottan az antiromantika ami jellemez. Sose értettem, hogy minek bizonygatni, hogy valakit szeretünk. Ha szeretem akkor arról tud, ha pedig ez változna akkor azt a tudtára is adnám. Nem vette észre a jeleimet...hát nagyon sajnálom. Tőlem még ezek is nagy erőfeszítést igényeltek. Az meg, hogy szóban fejezzem ki az érzéseimet még inkább lehetetlen. Igen, belé szerettem, annak ellenére, hogy egy idegesítő Nő, aki napi egymilliószor megy az agyamra.
Igenis máshogy viselkedtem. Vele szemben megpróbáltam a legkevésbé másnak tűnni, de ha kicsit is figyelt volna rájöhetett volna, akár, hogy próbálkozik akkor sem fogok bűntudatot érezni és magamat hibáztatni, mert nem voltak "egyértelműek" a jeleim.
-De igen! Csak téged ez nem érdekelt, nem foglalkoztál velem így nem is vehettél észre semmit sem. - Azt hiszem életemben nem veszekedtem még ennyit. Mondjuk nem is nagyon volt kivel, de akkor is. Már mióta veszekszünk? Legalább egy órája vagy több. De a közös nevező csak nem akar megjelenni. Ő is és én is hajtjuk a saját igazunkat. Ennek nem lesz egy hamar vége, de az biztos, hogy én nem fogok engedni, nekem van igazam.
Ha most tudnám miket gondol azt hiszem a világból is kiszaladnék. Miss előítéletes kisasszony. Mint említettem már biztos lehet benne, hogy nem leszek vele sem figyelmesebb sem semmi más. Én vagyok az aki vagyok, egyedül az érzéseim iránta amik változtak. Jó esetben ezt észre is vette volna. És igen, rosszabbik esetben itt vitatkozhatunk rajta, hogy ugyan mennyire is voltam jó jeladó. Részemről az a véleményem, hogy én megtettem mindent.
Az ahogy végül kibékülünk, nos ínyemre van a helyzet. Viszont az az istencsapása, a kislány, a legjobbkor sír fel. Kelletlenül kelek fel és veszem kézbe a kicsit. Ha legalább még egy órát aludt volna...elég lett volna egy félóra is csak aludt volna még.
-Te vagy a nő Kelly. Tipped sincs mi lehet a baja? - Ha neki sincs fogalma róla na akkor van baj. Örülök annak, hogy többesszámban beszélt, most már nem csak engem terhel a feladat miszerint vigyázni kell a kicsire.
már majdnem elkáromkodom magam a szavaira. Végül csak megköszörülöm a torkom és utána szólalok meg.
-Neki lehet jó lenne ott mellettünk, de nekem határozottan nem! -Jelentem ki. Ki van fújva, hogy a kis vakarcs ott aludjon velünk. Az ég szerelmére, ezt Kelly sem gondolhatja komolyan. Nekem más terveim vannak. Ha a kis csaj így folytatja akkor átpasszolom a sárkánynak.
Végül úgy veszem észre lecsendesedett. Kelly-re nézek majd egy sóhaj kíséretében leteszem mellé az ágyra. Majd a kölyökhöz szólok.
-Nyertél! - Dörmögöm és lefekszem a másik oldalára így pont középen fekszik a kicsi.
-Gondolkodtál már neven? Szeretném ha te neveznéd el. - Mondom csak úgy. Ha én adnék neki nevet aligha nem így hangzana, Kis Idegesítő Nyűgős Vakarcs. Ez határozottan nem valami szép.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-18, 19:12



Sebastian & Kelly



Közölni próbált? Már komolyan csak annyira vagyok képes, hogy fújjak egyet, mint valami morcos macska. Több nem megy, nem tudok már mit mondani a szavaira. Egyszerűen képtelenség ezek után ezt még tovább bonyolítani. Nem megy, mert nem érti és... Vagy én nem értem? Már azt sem értem, hogy akkor mi van. Gondolatot kellett volna olvasnom? Tudnom kellett volna apró jelekből? De mégis honnan? Egyszerűen nem tehetek róla, de igenis nem jött át, amit így akart közölni finom célzásokkal, vagy tudom is én. Nem, akármennyire is akartam volna, szerintem ez sose esett volna le, ha ma nem esünk szinte egymásnak a miatt, ami történt, a baba miatt.
- De... de mégis... nem tudom miből kellett volna leszűrnöm Seb, nem volt semmiféle... tényleg semmi jele. Nem viselkedtél máshogy! - tényleg nem. Amúgy isl ehet apró figyelmességekkel is próbálkozni. Tudom is én, hozni egy forró kávét reggel, vagy a jó élet tudja, de nem tett semmi ilyet, meg se nagyon próbálkozott semmivel, akkor meg miből szűrtem volna le, hogy nem csak szórakozik, hogy bármi változott? Ő maga mondta, hogy azért hívott ide, mert nem volt más választása, mert nem akarta, hogy kinyírjanak éjjel az utcán, vagy tudom is én, mert az azért rosszul érintette volna, de ennyi. Nem mondott semmi mást! Nem azt mondom én, hogy mindig a pasinak kell kezdeményezni, de az sem várható el, hogy semmiből jöjjünk rá valamire, és hogy az alapján lépjünk. Főleg ha előtte már van egy rossz kialakult kép, amit ő maga alakított ki, amit ő maga bizonygatott saját magától. Hát olyan nehéz ezt felfogni? Végül mégis én mozdulok, mert tényleg mérges vagyok már rá. Az a mázlija, hogy végül az első eltolás után enged és magához húz újra. Kellemes lenne most ebben elmerülni, bár fogalmam sincs, mennyire ment volna nekem bármi úgy, hogy két méterre egy kisbaba alszik. Jó, nem tud még kilesni, de azért nem egy élmény, ha félbeszakít igaz?
- Szerinted megint éhes? Vagy csak szokatlan neki az új hely? Netán fázik, vagy...? Jó ég, hogy a fenébe fogjuk ezt megoldani? - legalább már érezheti, hogy többesszámban beszélek, egy árva szava sem lehet, legalábbis nem értékelném, ha ezek után lenne. Nem mondom, hogy igaza volt, hogy le kell passzolni a kicsit, főleg ha az övé, de... ~Jó Kelly ezt verd ki a fejedből!~ Én nem vagyok ilyen, tényleg nem, nem szoktam kisbabák kitevése mellett ágálni,csak talán kellemes lett volna, ha mi... Végül inkább felülök az ágyon törökülésbe és úgy nézem, ahogy ringatja. - Lehet, hogy csak testközelségre vágyik, ha idefekteted közénk nem lenne jobb neki?

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-17, 18:51

Kelly és Sebastian

Igazából fogalmam sincs hogyan is adhatnám még tudtára mit érzek vagyis érezni remélek. Azt hiszem tettem elég nyilvánvaló dolgokat amit ha éppen nem azzal lett volna elfoglalva, hogy kerüljön észre is vett volna. De most komolyan, ki kellett volna egy táblát raknom, hogy "Hé Kelly, képzeld azt hiszem beléd estem, nem gond?" Vagy a homlokomra is felírhattam volna. Őszintén, szívesen elmondtam volna neki nyíltan, de nem vagyok az a fajta aki ezt könnyen képes kinyögni.
Természetesen tegyük hozzá, hogy a jeleimre egyáltalán nem reagált. Ezek után már csak azért se mutattam meg világosabban, hogy hogyan is vagyok ezzel kapcsolatban.
Mind a ketten hibásak vagyunk valahol, de Ő azt hiszem pár százalékkal felülmúlt. Én megpróbáltam vele kapcsolatot létesíteni, de Ő olyan volt mintha éppen az űrben lenne és hiába szeretnék kommunikálni vele valahol félúton elveszne a jel.
Természetesen most már tehet akármit, mondhat bármit nem fogom elhinni a szavait. Tarthat egy sértődött gyereknek az se érdekel, igenis jogom van erre. Megbántott, de nagyon.
-Én vagyok undok? Ez most komoly? Mert magadat minek tartod? és amúgy is, én nem értem meg amit mondasz? Nem tudom ki nem fogott fel semmit abból amit közölni próbáltam. - Abból, hogy mind a ketten dühösek vagyunk nem fog semmi jó sem kisülni.
Nehéz visszafognom magam, legszívesebben még egy pár dolgot a fejéhez vágnék, mert ennyivel nem ürült ki a tár. A gyerekre nézve viszont inkább úgy döntök ezt majd később megvitatjuk úgy is marad ez az állapot. Én továbbra is levegő vagyok Ő viszont ezentúl is többre tartja magát mint kellene...tökéletes együtt élés, kipipálva.
-Ezt úgy mondod mintha a legegyszerűbb lenne közölni a másikkal. Nem tudtam hogyan mondjam el. Azért reméltem valamennyire érzékelni fogod, de nagyot csalódtam, mert kiderült, hogy továbbra is egy nőcsábásznak tartasz. - Arcomra tényleg kiül a csalódottság, de csak egy rövidke időre.
Tudom a romantikus dolgokat. Általában a nők arra vágynak, hogyha a férfinak tetszenek akkor az tesz is érte, hogy alakuljanak a dolgok, na de én ennek a szöges ellentéte vagyok. Nem fogok kézzel lábbal küzdeni egy nőért. Nem vagyok annak a híve, hogy egyedül a férfi tegyen egy kapcsolatért, a nő is küzdjön meg érte. Látszólag Kelly nem ezen a ponton van.
Kezdeményezése meglep, de végül ellenállok neki egy röpke időre míg álláspontját előadja, de utána nem látom akadályát annak, hogy megcsókoljam.
-Ohh, dehogynem. - Nevetek fel, majd csókolom tovább és egyedül az szakít félbe minket, hogy a lányom nyöszörögni kezd, nem igaz, hogy már ki is aludta magát?
-Hagyd majd megyek én. - lassan és igen kelletlenül kelek fel. Miért most? Miért? Ha jók a sejtéseim ezek után bármi is lett volna elmarad. Odalépek a kicsihez majd kézbe veszem.
-Eltervezted már ugye, hogy pokollá fogod tenni az életem. Jó úton haladsz tökmag.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-17, 10:12



Sebastian & Kelly



Engem aztán kicsit sem érdekel, hogy ki milyen magasan áll a ranglétrán, de igenis nem volt egyértelmű, hogy mit akar. Lehet, hogy én voltam... vagyok vak, hogy nem szűrtem le a lényeget, de akkor sem, nem tehetek róla. Igyekeztem, de nem mondta, és nem elég erősek a megérzéseim ahhoz, hogy az apró jelekből leszűrjem azt amit ő közvetíteni szeretett volna. Ez van, ha nem mond ki valamit nyíltan, akkor sajnos nem tudok az adott helyzettel mit kezdeni, és eddig még egy szóval nem mondta, hogy nem nőzött, hogy nem volt más, amíg itt voltam. Ez így van ész kész, maximum most kezdem kapiskálni a lényeget, de mintha már nem lenne értelme, mert képes megsértődni azon, hogy komolyan vettem azokat a dolgokat, amiket igenis ő mondott ki! Mert nem én tehetek róla, hogy azt hittem nem érdeklem őt annyira, mert ő sem mutatta, hogy így lenne.
El sem tudom mondani mennyire rosszul esnek a szavai és már egyértelműen egyre mérgesebb vagyok rá. A kicsi végre alszik, én pedig közel állok ahhoz, hogy nem is tudom... kiabálni kezdjek vele, pedig nálam aztán nagyon ritka az, hogy elpattan a cérna, de félek hogy ő képes lenne kihozni belőlem ezt. Csak most nem kéne, hiszen legalább már a baba alszik.
- Én nem... nem játszom, és őszinte vagyok. Csak te annyira... annyira undok vagy és képtelen felfogni, amit mondok! - inkább csak jobban megnyomom a szavaimat, hogy ne emeljem meg a hangom, pedig tényleg iszonyatosan nehéz megállni, hogy ne tegyek így. Annyira szeretnék a fejéhez vágni dolgokat, ha kell akkor jóval hevesebben, mint eddig, mert tényleg úgy érzem, hogy nem jut el az agyáig az, amit én mondok, pedig igazán nagyon igyekszem a tudatára adni, mit gondolok, de mintha tényleg csak a falnak beszélnék, szajkózza a saját álláspontját végig.
- De ezt nekem nem mondtad egy árva szóval sem! Honnan kellett volna tudnom? - de komolyan, ha nem találkozunk a parkban, akkor még csak nem is merült volna fel benne, hogy újra látni akar, vagy igen? Nem értem én már ezt az egészet. Nem mondta, nem értem, honnan kellett volna akár csak sejtenem is, hogy változna miattam. Nem az a lány vagyok, aki olyan vágyálmokat dédelget, hogy jön majd a rossz fiú, aki csak az ő kedvéért válik jóvá. Szép ez persze, egy ideig az ember hisz az efféle tündérmesékben, de aztán csalódik eleget hozzá, hogy rájöjjön, ha valakinek tényleg kellesz, akkor azt tenni fog érte, nem pedig neked kell majd küzdened azért, hogy egyáltalán észrevegyen. Ha pedig nem keres, akkor egyszerűen csak... nem kellesz eléggé. Most is szinte már magamat is meglepem vele, hogy én kezdeményezek, mert nem érdemli meg, de mérges vagyok rá, hogy nem képes felfogni, amit mondok. Persze rendesen megcsorbítja az önbecsülésemet, amikor mégis eltol magától. Ezek után azt hiszem érthető, ha nem akarok megint én nyitni felé, csak elmondom, amit gondolok és csak akkor mosolyodom el, amikor végül mégis magához húz és megcsókol.
- Nem is igaz! - majdnem elnevetem magam, de aztán inkább csak bele feledkezem a csókba. Már épp egészen elmerülnék benne, amikor felnyöszörög a kicsi. Halkan sóhajtok egyet. - Ez így nem lesz egyszerű igaz? - azt hiszem tényleg ki kell majd találnunk, hogy mi legyen vele, mert egyelőre még azt se lehet tudni, hogy épp mi képesek lennénk-e ellátni, vagy hogy mi mennyire működünk együtt, de még e mellé egy csecsemő is...

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-15, 13:52

Kelly és Sebastian

Szerintem az Őrültek háza lesz a következő albérletem, én ezt már komolyan nem bírom. Lehetséges, hogy rengeteg hibát elkövettem és olyanokat mondtam amiből egyáltalán nem azt lehet leszűrni, hogy igazán rendes egy fickó vagyok. De nem bizonyítottam már eleget? Nem nőztem, ami szerintem tőlem igazán nagy tett, egyáltalán nem erőltettem rá semmit pedig szerettem volna, nagyon is. Bunkónak se mondhatnám magam, vele szemben nem voltam az. Mégis mit kellene még felmutatnom? Tegyek elé egy hivatalos levelet amin pecsét is szerepel, hogy kapcsolatra készen áll! Ez nevetséges. Úgy érzem csak szórakozik velem. Ez az egész "félek, hogy megbántasz dolog" nekem nagyon nem tetszik. Szerintem simán csak hazudik, hogy ezzel is még távolabb kerülhessen egy e fajta csődtömegtől mint én. Hazudnék ha azt mondanám ezt megértem. Kelly-t úgy ismertem meg mint egy olyan nőt akinek nem az számít, hogy ki milyen magasan van bizonyos rétegekben, de a mostani viselkedése és amiket mond erre következtet. Bárcsak ne lenne igazam.
A gyerekkel kapcsolatban lehet mondtam olyanokat amiket nem kellett volna, pánikba estem és olyankor meggondolatlan vagyok, de eszem ágában sem lett volna kirakni a csecsemőt az utcára. Ha meg csak ennyiből következtet és ítél meg akkor elég hamar leírt.
-Nem várok el semmit, már nem. - Mondom csalódottan. Szeretnék hatni rá, de kézzel lábbal ellenkezik ez ellen. Amiket akkor mondtam teljes mértékben igazak. Nem tartom magam semmire sem alkalmasnak, mert félek, hogy megbántok valakit, hogy miattam fog szenvedni, mert nem vagyok elég tökéletes. De ez nem azt jelenti, hogy nem jön el az az alkalom mikor valaki olyan talál helyet a szívemben, aki miatt gyökeresen képes vagyok változni.
Lehetséges, hogy az agyamra megy már, de nem a szokásos női dolgokkal mint azt gondolná bárki is. A holmijai se zavarnak, az se hogy nem üres lakásba térek haza és nem a megszokott csend vár. Egyedül amivel az agyamra tud menni az a látványos kerülésem miközben megveszek érte. Így nem tudom meddig fogom még bírni.
A vicc amúgy az egészben, hogy elvileg Ő fél attól hogy fájdalmat okoznék neki, de arról egy szó sem esik, hogy nekem meg Ő okoz fájdalmat már egy ideje elég intenzívet.
-Én játszom az emberekkel? Mert te mit csinálsz? Amíg ide nem költöztél látszott rajtad, hogy kedvelsz azóta pedig úgy kerülsz mint egy leprást. Szerintem nem vagy őszinte...- Nem vagyok dühös, most már inkább csak csalódott. Meg se próbált közelebb kerülni hozzám ergo nem érdeklem Őt. Ha kicsit megerőltette volna magát akkor lehet megismeri azt az énem is ami már csak elég haloványan pislog bennem, kezdem elveszíteni. Lehet, hogy én nem vagyok minden nő álma, de nekem pont olyan nő kell mint Ő. De szerintem elég nyilvánvalóan fejeztem ki magam, ha ebből sem ért akkor felesleges megerőltetnem magam.
-Mióta jobban megismertelek igenis felmerült bennem, hogy változni akarok. - Miatta még képes is lennék, persze nem azonnal lennék minta férfi, de fokozatosan olyanná válhatnék akit elfogad.
Ami ezek után történik szerintem megmarad bennem örökre. Már épp azon vagyok, hogy rendben, engem nem fog érdekelne, mikor a csípőmre ül és megcsókol. Visszacsókolok, de aztán eltolom magamtól. Nem akarom kihasználni és ha most a düh vezéreli vagy valami más akkor nem fogom hagyni, hogy olyat tegyen amit megfog bánni, hiába is így szeretném. Következő mondatai csak elég lassan jutnak el a tudatomig. Eddig nem épp ezek derültek ki. Most vagy jól taktikázik vagy nagyobb a büszkesége mint az enyém.
-Boszorka! - Húzom magamhoz és hosszasan megcsókolom. Nők, nem lehet rajtuk kiigazodni.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-14, 17:31



Sebastian & Kelly



Persze, hogy félek, mert ha eleve tudom valakiről, hogy olyan, amilyen, hogy igenis megbízhatatlan és nehéz eset, mert ő maga mondta saját magáról, akkor szerintem érthető, ha tartok tőle. Igenis félek, hogy meg fog bántani, hogy olyat tesz vagy mond, amit majd nem tudok kezelni. Simán benne van ez a pakliban, és nem értem, hogy miért nem tudja felfogni. Nem ellene szól, lehet hogy tudna változni, de eddig egy szóval sem említette, hogy akar. Az, hogy nem nőzött egy dolog, amiről nem tudtam, talán nem akartam, nem figyeltem eléggé ez is lehet, de... akkor sem tudtam. Ő festett le magáról egy rossz képet, ő volt az, aki igenis lejáratta előttem saját magát, többször is, akkor miért kellett volna mást gondolnom róla, miért hittem volna, hogy rendes pasas, ha nem az? És persze minden lány arról álmodik, hogy majd jön valaki, aki kedves lesz vele, aki miatta változik, de nem tudhatod, hogy ez tényleg megtörténik-e, ő pedig nem mutatott eddig hajlandóságot. Pár perce még ki akarta tolni azt a gyereket az ajtón az istenért! Nem rég még ki akarta tenni az utcára talán a saját gyerekét, mert nem akart vele foglalkozni. Mégis ez alapján hogy gondolhatnám, hogy rendes fickó, vagy hogy tud az lenni?
- Miért kell ilyennek lenned? Nem adtál okot rá, hogy bízzam benned mégis azt várod... nem tudok kiigazodni rajtad Sebastian, pedig igazán próbálok. - igen elmondta hol járt és nem nem hittem el neki, egyszerűen csak nem mondott el minden apró részletet és akár az is benne lehetett a pakliban, hogy igazából csak kihagyott egy-egy apró részletet, ami annyira nem volt fontos. Egyébként is, ha jól sejtem már rég úgy van vele, hogy nagy hiba volt engem befogadni, mert csak fárasztom, mert nem hiszek neki és az agyára megyek folyamatosan. Igazán nem lepne meg, ha így állna hozzám, vagy ehhez az egész helyzethez.
Nem is arról van szó, hogy rossz embernek tartom, mert mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, de... én nem így élem és nekem igenis fájna, ha bántana, mert ha csak szüksége van még pár kellemes éjszakára.
- Őszinte vagyok veled, eddig is mindig az voltam. Tényleg kedvellek, de attól még igenis tartok is tőled. Most más... más, amit és ahogy mondasz, de eddig egyszer sem tűnt úgy, hogy tényleg érdekellek. Ha folyton csak játszol az emberekkel, miért várod, hogy bárki is komolyan vegyen? - ő mutatta magát olyannak, amilyennek, ő volt az, aki azt mondta, hogy felelőtlen, hogy nem apának, vagy férjnek való, hogy jó neki úgy, ahogy van, hogy az élete egyszerű és nem akarja megbonyolítani. Már miért kellett volna azt gondolnom, hogy áttörhetem a falait, amit ő emelt saját maga köré, hogy ne kelljen semmi bonyodalomba belemennie? Nem érzem magam különlegesnek, sem másnak, mint sokan, akik szeretetre vágynak csupán. Nem vagyok több, mint egy átlag nő, aki nem csak virágról, virágra száll.
- Eddig fel sem merült benne, hogy akarsz változni... benned sem. - nem mondta, nem is mutatta, miből kellett volna erre következtetnem? De akkor sem gondolom úgy, hogy rossz ember, egyáltalán nem, és igenis kedvelem, nem tehetek róla és talán nem okos döntés, de mit tehetnék? Végül döntök, most az egyszer lehetek egy kicsit kezdeményező azt hiszem. Idegesít, amit csinál és ez az, ami arra késztet, hogy én lépjek, hogy hirtelen kerüljek fölé és csókoljam meg. Látom én, hogy meglepi, az viszont engem, hogy eltol magától egy rövidke csók után. Kár lenne tagadni, látszik az arcomon, hogy nem esik jól.
- Ha nem akarsz kihasználni, hát... ne tedd, ez ilyen egyszerű. De én is akarom ezt, mert kedvellek, hiába nem hiszed el és... ha azt mondod, hogy érdekellek, akkor elhiszem neked. - nem moccanok, de most nem is hajolok előre, hogy újra én csókoljam meg. Megtettem az első lépést, az ő döntése, hogy akar-e másodikat.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-13, 22:24

Kelly és Sebastian

Hogy képes valaki ennyire felbosszantani a puszta jelenlétével? Nem hisz nekem, rendben, ezt elfogadom, adtam okot rá, hogy ne higgyen nekem. Nem bízik bennem, ez is rendben, megértem. Na,de hogy bemeséli magának, hogy ez mind azért van mert fél tőlem, az már kész röhej. Attól fél, hogy megbántom, de ez olyan mintha nem mernél kilépni az utcára, mert lehet elcsap egy kocsi vagy nem tudom. Nem tudhatunk semmit amíg nem próbáltuk ki. De egyáltalán nem tetszik az nekem, hogy előre leír engem. Természetesen első találkozásunkkor nem meséltem neki semmit, mert nem tartottam értelmesnek, hisz csak leakartam fektetni, ami sikerült is. Persze, hogy nem azt az énem ismerte meg akkor amit most mutatok neki. Feleslegesnek tartottam, hogy tudjon rólam bármit is, most azért már más a helyzet, mert együtt élünk, szeretném bebizonyítani neki, hogy nem az a felszínes ember vagyok akit akkor megismert. És itt ütközöm akadályba, ugyan is hallani sem akar felőlem. Mondhatok neki bármit nem hisz nekem vagy erősen cáfolni kezd ami már az agyamra megy. Ne higgyen nekem, ne bízzon bennem, de legalább ne hazudjon. Tudom, hogy nem vagyok neki elég jó, se pénzem, se rangom, egy dezertőr vagyok aki bujkál, nem kellenék én neki csak szépen körbe falazza a dolgokat és csak annyit ad ki magából ami még nem annyira bántó, vagyis, hogy a fájdalomtól fél. Az meg, hogy felelőtlen vagyok változhat, ha Ő szeretné akkor változhat, de nem látom rajta, hogy az bármin is dobna.
-Figyelned kellett volna és hinni nekem. Mindig elmondtam hogy hol leszek, de ezek szerint ezt sem hitted el nekem. Jobban örülnél annak ha azt mondanám, hogy minden éjjel másik lánnyal bújtam ágyba? Várj...téged ez nem is érdekel. Lehet azt kellett volna tennem. - Az utolsót már halkan mondom, egy megjegyzés csupán, remélhetőleg veszi a lapot és megérti, hogy ez mind csak miatta van. De már kezd annyira idegesíteni a helyzet, hogy lassan feladom. Miért erősködjek mikor látom, hogy minden erőfeszítésem betonfalba ütközik?
Kellett nekem észre venni, kiszolgálni majd pedig a fejembe venni, hogy már csak azért is listára teszem. Ha aznap nem végzek pont akkor, most nem agyalnék fura dolgokon, elment volna és nem ismertem volna meg. Tüskés természete ellenére még mindig úgy tartom jó a társasága, olykor.
Biztosra veszem, hogy rossz embernek tart. Egy szex mániás őrültnek aki minden esetben csak az összetört szíveket hagyja hátra. Lehet, hogy eddig az is voltam, mert nem találtam meg a megfelelő nőt. aki mást vált ki belőlem. Csak magam mellett akarom tudni, átölelni, és...azt hiszem szeretni, mert ebben se nagyon volt még részem. De hagyja? Nem. Fáj, de ha Ő így akkor én is. Miért én legyek az aki meghajlik? Mint ahogy egy mondás is mondja "Hiába üvölt a szél, a szikla nem hajlik meg tőle." Ezúttal nem én leszek a tomboló szél, próbálkoztam eleget, ezúttal ráhagyom a dolgot.
-Azt hiszem így vagyunk kiegyenlítve, te se hiszel nekem én se neked. Miért olyan nehéz elmondani mit gondolsz? Csak őszinteséget várok tőled, mert tőlem is ezt kaptad. - Ha nem tudok eligazodni rajta az enyhe kifejezés, Az őrületbe kerget, nem bánom, játszunk olyat, hogy beállítjuk magunkat ártatlannak, ebben jó vagyok. Szinte szemrehányást tesz nekem, de nem fogom se megsajnálni se bűntudat nem fog jelentkezni nálam. Én őszinte voltam hozzá és a reakciója enyhén szólva is fáj. Fogalmam sincs hány nyelven próbáljam meg még a tudtára adni, hogy fontos lett nekem. Tudok franciául, ami alap, de az angol is megy ahogy a portugál és a spanyol is, ha végképp nem tudom mit tegyek bevetem ezt, hátha sikerrel járok...ötletem sincs már, de tényleg.
-Igen, mondtam ilyet, de mindenki változhat, belőlem is lehet valaki, de minek is magyarázkodom? Nincs is értelme, nem kérsz belőlem, ezt kiszűrtem a szavaid közül. - Nem értettem én félre semmit, teljesen tisztában vagyok azzal amit mondott. Messze állok a tökéletestől, de ha Ő erre vágyik akkor rossz helyen van...
Hanyatt fekszem és nézem az amúgy nagyon unalmas fehér színű plafonomat. Nem akarok ránézni, nem, mert tudom, hogy rögtön megsajnálnám azért amiket mondtam neki, és én most nem vagyok az a fajta aki engedni fog. Most nem. És talán sohasem már.
Meglepődöm mikor a csípőmre ül. Le se tagadhatnám, hogy ezt már nem tudom hová helyezni. Csak nézem fürkészve és fogalmam sincs mi ütött belé. Majd lehajol és megcsókol. Itt telik be a pohár, de a helyet, hogy követném a szabályaim és kötném az ebet a karóhoz, magamhoz szorítom és visszacsókolok. Majd hirtelen eltolom magamtól. Fogalmam sincs mi ütött most meg belém. Erre vágytam nem? Hogy megkapjam, az enyém legyen, de ez nem jó így. Én akarom, de Ő szerintem kevésbé.
-Nem akarlak kihasználni, csak akkor, ha ezt te is ugyanúgy akarod. - Mondom, miközben még mindig ölelem, ebből nem engedek. A csókja már most hiányzik, de nem fogom megcsókolni, nem akarja, legalább is úgy mint én, nem.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-13, 08:15



Sebastian & Kelly



Nem tudom mit vár, hogy pár szó miatt vessem magam a nyakába, vagy hogy eddig kellett volna megtennem miközben még ő se tudja, hogy mit akar? Igazán nem értem őt, pedig igyekszem, tényleg nagyon igyekszem, de elég bonyolult ez, finoman szólva is nagyon az. Kedvelem, tényleg így van, de közben... nem akarom kedvelni, mert látom milyen, láttam milyen, és az nem biztos, hogy jó nekem. Nem hiszem, hogy menne neki egy normális kapcsolat, miután most akart egy kisbabát kitenni az utcára szó szerint. Mert ezt akarta ki akarta szegényt tolni, ha nem esik az eső, akkor talán meg is teszi, ha hagyom, mert amúgy nem hagytam volna úgy sem. Próbálok én kiigazodni rajta, de amit nem mond azt nem tudom, én pedig nem tehetek róla, de nem kérdeztem túl sokat, mert egyszerűen... nem akartam jobban megismerni, mert azzal igenis együtt jár, hogy megkedvelem. Mégis hogy élhetne együtt akár csak pár hétig is egy nő és egy férfi úgy, hogy közben mintha valami bizseregne köztük folyamatosan. Nem lehet, talán... rossz ötlet volt ide jönnöm.
- Majdnem minden éjszakát Sebastian, és nem ismerem a pontos időbeosztásodat. Te sem gondolhatod komolyan, hogy tudnom kellett volna! - kicsit talán még a hangomat is megemelem, de csak egy pillanatra, mert a kicsinek aludni kell és nem örülnék neki, ha e miatt kelne fel, de rosszul esik, hogy ilyen nyersen beszél velem, hogy képtelen felfogni, hogy mit is akarok közölni vele. Nem azt mondom, hogy rossz ember, vagy hogy nem elég nekem, nem alkalmas bármire is, egyszerűen csak... én se tudom, hogy mi lenne a jó. Igen, az lenne a legkönnyebb ha csak szimplán engednék annak, amit legbelül szeretnék, ha csak hagynám azt, hogy ha arról van szó átöleljen, hogy úgy nyugtasson meg, ha érezném újra a csókját, de attól még igenis ott van bennem a félsz, hogy rossz vége lehet. Miért nem képes ezt megérteni, miért?
- Ha nem érzed, akkor ezt azt jelenti, hogy nem is hiszel nekem. Nem tudom ezt jobban elmagyarázni... nem megy. - olyan jó lenne, ha megértené. Eredetileg ő érezte magát rosszul, most viszont... egyre kellemetlenebb ez az egész. Egyre inkább úgy érzem, én vagyok a rossz, én hibáztam, én bántottam meg őt. Mégis hogy a fenébe csinálja ezt? A végén még nekem kell elnézést kérni tőle azért, mert... miért is? Ő maga mondta, hogy felelőtlen, ő maga mondta, hogy nem való apának, nem való neki a kapcsolat, nem való neki semmi ilyen, most pedig mégis én vagyok a gonosz, mert pont e miatt félek attól, hogy mi lehet a következménye, ha közelebb engedem magamhoz?
- Nem így értem... miért forgatod ki a szavaimat? Te magad mondtad... te mondtad, hogy nem vagy apának való, nem vagy felelősségteljes, miért várod, hogy én mást mondjak? - elszorul a torkom, ezt hallani lehet úgy is, hogy a plafont nézi, én pedig csak az ágy szélén ülök. Erőtlen a hangom és őszintén úgy érzem, hogy közel vagyok a síráshoz. De nem akarom, nem akarok kiborulni, mert mi van, ha közben még a kicsi is felkel? Összeszorítom a szám, aztán csak a vállam felett pillantok hátra, aztán valami belső hirtelen indíttatástól vezérelve moccanok meg. Megtörlöm a szemeimet. Nem sírtam, de attól még érzem, hogy égnek, és egy pillanat múlva már a csípőjén ülve nézek le rá. Csak némán, minden felesleges körítés nélkül, mintha csak a szemem súgná a kérdést "Ezt akarod, tényleg ezt akarod?" De nem várok választ, nem várok választ szavakkal, csak előre hajolok, hogy megcsókoljam. Nem durván, de hevesebben, mintha csak valami kis lágy semmitmondó mozdulat lenne.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-12, 19:16

Kelly és Sebastian

Elég nehezen fejezem ki az érzéseimet. Nem tehetek róla, valahogy mindig tettekben mutattam meg, hogy mit érzek. Így hát nagyon nehéz szavakba önteni, hogy most mi jár a fejemben. Elmondanék neki mindent, tényleg,d e nem tudom kifejezni magam. Nem tudom elmondani azt amit én se agyon értek. Ő bizonytalan és kétszeresen is az vagyok. Ilyen helyzettel még nem találkoztam. Nem csak azt akarom, hogy legyen itt mikor éppen úgy érzem szükségem van egy rövid menetre, nem erről szól a dolog, sokkal inkább azt szeretném, hogy legyen itt, mellettem. Hogyha szükségem lenne segítségre, ha csak úgy érezném, hogy nem akarok egyedül lenni. Gondolatban olyan szépen megtudom fogalmazni, de amint szólásra nyitnám a szám minden rendesen összeszedett mondat eltűnik. Helyére értetlen gubancok lépnek és amit elmondok az még érthetetlenebb mint maga az érzés. De azt meg végképp nem értem, hogy miért nekem kellene csak lépnem a dolgokban, értem én, hogy Ő se tudja mit tegyen, de miért várja tőlem, hogy én viszont tudjam azonnal? Ilyet sose éreztem még, honnan kellene tudnom mit is mondhatnék. Persze nem tagadom, hogy e mellett a dolog mellett még mindig nagyon kívánom, ez van, ezt se tudom háttérbe szorítani. Ő egy olyan nő aki nem csak az eszével nyerő, de a teste sem utolsó dolog.
Végül csak kibukik belőlem amit nem akartam a tudtára adni. Igen, nem feküdtem le egy ideje más nőkkel, nem mintha Ő számításba jöhetett volna. A tartózkodása enyhén szólva is fáj. Úgy tesz mintha ami köztünk történt rossz dolog lett volna. Én élveztem, nagyon is. Az meg ami mostanság történik velem kínzó, egyáltalán nem jó érzés, belülről tép szét. Az meg még tetőzik rá, hogy nem hagyja, hogy közeledjek felé, hogy elutasít, így végképp magamra maradok a dolgokkal. Tanácstalan vagyok.
-Mondjuk onnan, hogy majdnem minden éjszakát itt töltöttem veled és azon kívül munkában voltam. De ahogy ezt látom gondolom fel sem tűnt neked. - Jegyzem meg nyersen. Ez azért fájt. Nem vette észre, tudom már, miért ne léphetnék ezen az egészen túl? Miért is érdekeljen Ő. Eddig is kibírtam nélküle, most is menni fog, Ő nem kér belőlem, nekem feleslegesen semmi kedvem pedálozni vagy bizonygatni, hogy márpedig én nem vagyok az a felelőtlen ember akivel lefeküdt. Más lettem, részben.
Az, hogy semmi reakciója nincs a szavaimra egy cseppet sem lep meg. A hangom is kicsit felemelem és csak úgy dőlnek belőlem a szavak amiknek a végén már magam sem tudom mit miért mondtam. Ezt nevezik sértődöttségnek azt hiszem. Megbántott, de nagyon. Félt közeledni felém mert biztos fájdalmat okoztam volna neki, aha, csak erről engem nem kérdezett meg, hogy ugyan tényleg így lett volna, ha ennyire jól tud mindent akkor miért nem mondja meg nekem velem mi a baj, miért vagyok ennyire elcseszett mostanság.
Csalódottságom nem szűnik meg azután sem, hogy a gyermek az ágyába került, csak figyelmesen hallgatom Őt.
-Én ellenben veled hiszek neked, mert nem vagyok olyan aki előre elítél valakit mert első benyomásra nem felelt meg az elvárásainak. Csak tudod ott kezdődnek a gondok, hogy egyáltalán nem érzem azt amit eddig mondtál, se azt hogy kedvelsz se azt, hogy jelentett neked valamit ami köztünk volt. - Csak a homlokom ráncolom szavaira, higgyem is ezt el?
-Szóval ami vagyok...kibújt a szög a zsákból, értek mindent. - csalódottan dőlök az ágyra és a plafont kezdem nézni anélkül, hogy egyet is pislognék. Gondolkodnom kell. A gyerek probléma annyira a háttérbe szorult, hogy az már szint lehetetlenség. Ő most a legkisebb problémám. Most derült ki, hogy Kelly-nek nem vagyok elég jó, nem azzal van itt a gond, hogy fél a csalódástól, mint mondja, hanem nem felelek meg a kritériumoknak. Csak egy parasztot kapott a szőke herceg helyett...
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-12, 15:01



Sebastian & Kelly



Nem tudok kiigazodni rajta, tényleg nem, hiszen ő se tud saját magán és nem tudja, hogy pontosan mit akar, akkor hát én honnan tudjam? Szeretném ismerni persze a lelke mélyének igazságait, de akkor sem tudom őket onnan kiolvasni csak úgy, ha ő nem hagyja, ha ő nem is tudja, hogy mi van benne mélyen. Én próbálok egyszerűen csak ellenni mellette, mert így könnyebb. Mégis honnan tudhatnám, hogy bármit is akar tőlem, ha egyszer nem mutatta sosem. Csak a szórakozott arcát láttam, azt aki időnként egy kis szexre vágyik és semmi több, akkor meg honnan kéne tudnom, hogy esetleg többet is akar? Ez nekem nem egyértelmű, egyáltalán nem az, ha egyszer még neki sem. Ennek ellenére az, amit mond persze határozottan nagyon meglep és őszintén szólva nem is tudom, hogy mit kéne felelnem rá.
- Én nem tudtam... honnan tudtam volna? - de komolyan, csak annyit láttam, hogy dolgozik, hogy végülis el van, és kész. Mégis honnan kellett volna tudnom, miből kellett volna leszűrnöm azt, hogy ő nem volt azóta mással, hogy valami miatt, amit talán ő sem ért, én meg főleg nem kereste a női társaságot, vagy legalábbis nem fizikai tekintetben. Azt nem mondom, hogy nem hiszem el neki, mert kétlem, hogy most hazudna, ezt nem úgy mondta, mint aki csak... És már amúgy is megkapott nem? Mégis ugyanolyan bizonytalanul nézek rá, mint eddig. Aztán csak jönnek a szavak, újabbak és újabbak és én nem tudok mit mondani rá. Nem kérdeztem, hát persze, hogy nem, hiszen nem is tudtam, hogy akar-e nekem beszélni magáról, hogy lenne-e értelme és féltem tőle, hogy ha beszél, akkor megkedvelem, ha kérdezem, akkor fontossá válik számomra, akkor sokkal nehezebb lesz majd az elválás, hiszen az a vége nem igaz?
Némán hallgatom a szavait és végig egy árva szót sem reagálok, egyszerűen csak nézem őt és... ennyi. Nem megy más, nem értem, hogy miért vitázunk most ezen. Nem akarom, nem akarok azon vitatkozni vele, hogy mégis ki mit akar a másiktól, hiszen ő sem tudja, és mégis mintha elvárná tőlem, hogy én tudjam, nekem tudnom kellett volna, hogy ő mit szeretne, amikor nincs róla még csak halvány sejtése sem. Összeszorítom a szám, amikor kicsit megemeli a hangját, de csak azért, mert kezdem ebben a helyzetben egyre rosszabbul érezni magam és ez most nem jó. A kicsinek aludnia kéne, nekem pedig le kéne higgadnom és neki is, ahhoz pedig nem lenne valami kedvező, ha minden szavára válaszolnék, ha tényleg kiadnám azt, ami bennem van. Inkább egyszerűen csak lefektetem a kicsit, amikor oda jutunk, és továbbra sem szólok egy árva szót sem, csak akkor, amikor már újra felé fordulva ülök le az ágy szélére.
- Ha azt kérnéd itt maradnék, ha úgy érezném van értelme. Én tényleg nem szoktam senkivel csak azért lefeküdni, mert bajom van, mert ki akarom használni. Nem ilyen vagyok... ha nem hiszed, hát nem hiszed. - lassan beszélek, de nem nagyon szakítom meg a mondandómat, és ha ő megpróbálna közbe vágni, akkor egyértelműen elég szúrósan nézek rá, hogy ne tegye meg. Végig akarom mondani a nélkül, hogy félbeszakítana. - Kedvellek, nem vicceltem és persze, hogy nem kérdezek rólad, ha nem akarlak még jobban megkedvelni, mert... Nem mondd már nekem, hogy másnak kellett volna gondolnom téged, mint ami vagy, mint amit mutattál! Szerintem igenis érthető a távolságtartásom, magamat védtem vele. Nekem így könnyebb volt. - elhallgatok végül és rá pillantok, érezheti, hogy itt volt a vége a mondandómnak. Kezd vele, amit akar, de attól még így gondolom, akármit is mond. Igenis nehéz őt kiismerni és én igenis védem magam, mert nem akarom, hogy fájdalmat okozzon. Nem akartam, hogy fájdalmat okozzon.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-11, 19:03

Kelly és Sebastian

Fogalmam sincs mit tehetnék. Úgy ítélkezik mintha neki életében nem lettek volna problémái amire fogalma sem volt, hogy reagáljon. Nekem pont ez van most, nem tudom eldönteni mit szeretnék, jobban mondva tudom mit akarok, Őt, de azt már nem, hogy meddig és, hogy egyáltalán amit most érzek kitart-e végig. Az isten verje meg, sose voltam még ilyen helyzetben, hogyan is tudhatnám mi a helyes döntés? Őt sem akarom megsérteni se fájdalmat okozni neki, azt se szeretném ha magam sérülnék a dologban, mert kiderül valamit félre értelmeztem az érzéseim közt, Nehéz ez. Azt viszont érzem rajta, hogy a legcsekélyebb értelemben sem bízik meg bennem. Valahol igazat adok neki, hisz ahol lehetett, eddig csaptam a szelet minden lánynak, a mondani valóm ellenére végül is maradhattam ugyanolyan... hiába tudom, hogy igazat mondok neki ez még nem elég,d e akkor hogy máshogy bizonyíthatnám be, hogy változtam, ajj már, azt se tudom mit akarok, miért nem lehet minden olyan mint régen? Miért?
Csak a fejemet fogom a kijelentésére, szép kis képet alkottam a szeme elé. Egy férfi aki falja az élvezeteket és ugyanolyan tempóban a nőket is.
-Lerendezném ha tudnám mégis mi folyik bennem. Nem tudom elmondani ezt Kelly, de biztos vagyok benne, hogy ezt nem könnyű lerendezni. Épp arról ebszélek, hogy nem használnálak ki és te már megint azzal jössz, hogyha rád unnék, hát közlöm veled, mióta itt laksz egyáltalán nem voltam egyetlen egy nővel sem, ha nem akarod ne hidd el, ez a te dolgod, de innentől kezdve én már nem akarok bizonygatni semmit sem. - Talán egy picit túlreagálom a dolgokat, de nehéz elviselnem, hogy többszöri szavam ellenére sem hajlandó hinni nekem, akkor én miért pedálozzak olyan kitartóan? Nyilvánvalóan felesleges itt bármiről is beszélni. Fejtegethetek neki bármit, mondhatok neki bármit egyszerűen úgy tesz mintha a még ki se mondott szó már eleve hazugság volna. De miért ne tehetnék úgy mint amilyennek eleve tart? Talán jobb is volna folytatni azt az utat amit már megkezdtem és véletlenül egy oylan nő miatt hagytam el aki látszólag nem kér belőlem.
Igen mindegyik fivérem 10 éves kora előtt meghalt, majdnem én is, de Isten valami mást rendelt el nekem, remélem, hogy nem ezt. - Célzok a jelenlegi helyzetre, pontosabban rá.
-Tudnál rólam ha kérdeznél,de te nem hogy kérdeznél aligha szólsz hozzám. És nem hazudok neked, talán hazudtam mikor megismerkedtünk, de azóta nem, szándékomban áll igazat mondani neked. - Bár már látom, hogy akármit is mondanék hiába tenném. Vagy meg se hallgatna vagy alkotna egy saját történetszálat és az enyémet mélyen egy másik zugba dugná.
-Igen úgy volt, szánalmat éreztem irányodba. Nem akartam, hogy bajod essen egy idegen helyen. Befogadtalak és ennyi volt a részemről. De ha kérnélek rá akkor se maradnál. - Ezt már csak úgy mellékesen jegyzem meg. Ha semmilyen kapcsolatot, viszonyt nem akar velem akkor már miért maradna a kérésemre? És mi lenne azzal jobb? Ugyan ez a helyzet maradna és ebbe egy idő után szerintem beleőrülnék.
-Kérlek ezt ne bonyolítsd túl. Egyszerűen jó voltam egy alkalomra, aggódtál és lazítani szerettél volna, nekem se jelentett sokkal többet. - Mondom nyersen. Elegem lett, de most már nagyon. Egyszer jön azzal, hogy nem hisze nekem vagy hogy nem bízik bennem utána meg jön a szimpátiával, mese. Ezzel etessen meg valaki mást, én próbálok változásokat behozni, de hagyja? Kérdem én, hagyja? Egyáltalán nem.
-Ohh, a magasságos Úristenit Kelly! Nem erőltettem, mert nem akartalak megbántani és utoljára mondom, hogy nem volt senki más, de azt hiszem süket fülekre talál a mondandóm már megint. -Az egész helyzetből a mózeskosár és a rémség ment ki. Míg szépen berendezem a kicsinek addig lenyugszom és végül még örülök is, hogy képes voltam megcsinálni a fekhelyet.
-Nem tesz semmit.- Mondom majd végig nézem ahogy belefekteti a picit a kosárba.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-10, 18:28



Sebastian & Kelly



Pont erről van szó, nem tudja, hogy mit akar, és főleg, hogy meddig, én viszont nem olyan lány vagyok, akinek elég pár nap, pár hét. Én se tudom mit akarok, hiszen nem itt élek, de most itt ragadtam. Ha a bura eltűnik el megyek, el kéne mennem, de most... most itt vagyok és nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy mi lenne az, ami tényleg jó lenne nekem, neki... mindkettőnknek. Nem akarok sérülni, nem akarom, hogy fájjon. Azt hiszem ez érthető, tökéletesen érthető lenne bárki számára, nem bízom benne és itt van a legnagyobb probléma.
- Hát akkor rendezd le magadban... döntsd el, hogy mit akarsz Sebastian, mert én... én nem akarok csak úgy szórakozni. Egy este belefért, amikor tudtam, hogy elmegyek, de így más. Nem akarom, hogy bánts, ha megunsz, ha... flörtölgetsz, ahogy már megszoktad. - nem, nem tudom mit jelent az,hogy szüksége van rám. A baba miatt, vagy magam miatt? A helyzet miatt? Arról sem tudok, hogy azóta, hogy itt lakom nem volt senkivel, hiszen dolgozik, honnan tudhatnám, mikor ment fel ugyanúgy valakihez, ahogy velem is tette? Nem volt neki gond, akkor minden bizonnyal más bizonytalan lányokkal is könnyedén megtenné, megtehette már azóta is nem?
- Meghaltak a testvéreid? Látod... látod ez az, nem tudok rólad szinte semmit. - bököm ki végül egy sóhajjal. Igen ez a legnagyobb gond, hogy alig tudok róla bármit és hogy e mellett már az elején is hazudott, vagy igazságot ferdített, teljesen mindegy, hogyan közelítjük meg. Az a lényeg, hogy nem mondott el nekem szinte semmit magáról, csak alig egy keveset és még abból sem tudom, hogy mi igaz és mi nem. Hogy bízhatnék akkor benne bármilyen szempontból?
- Nem tudom, hogy mikor emelkedik fel és... te sem tudod. Egy szóval nem mondtad, hogy maradjak, csak azért fogadtál be, hogy ne egyedül kelljen ezt átvészelnem nem? - nem értem őt és nem tudom, hogy mégis mit akar. Maradni... talán meg is tenném, ha úgy gondolnám van értelme, ha úgy gondolnám okos ötlet, de most így hirtelen nem tudom, mint ahogy ő sem tudja, hogy mit is akar pontosan. Nekem miért kéne már most tisztában lennem azzal mi lesz egy hét, vagy egy hónap múlva? Még azt se tudom, hogy mi lesz a várossal, nem hogy velem.
- Én... nem fekszem le senkivel sem csak azért, mert vonzódom hozzá, ahhoz több kell, szimpátia is. Lehet, hogy ez neked furcsa, de én nem tudok csak úgy... - megrázom a fejem, és végül összeszorítom a szám. Kedves volt és igen szimpatikus, kedvelhető. Én nem engedek olyat az ágyamba, aki egyáltalán nem érdekes, akit nem kedvelek legalább valamennyire, mert annak nincs értelme. Kell a kölcsönös szimpátia, még akkor is, ha csak egy alkalomról van szó. Lehet, hogy neki ez furcsa, lehet hogy ő csak a külseje alapján képes bárkivel ágyba bújni, de én más vagyok, ez van. És persze, hogy megtartom a távolságot, mert nem akarom a kelleténél jobban megkedvelni, mert félek, hogy azzal csak magamnak ártanék.
- Nem tudom, lehet hogy csak nem erőltetted, mert nem kellett, mert... volt más. - rántom meg a vállam, és persze ha erőlteti se adtam volna be egy könnyen a derekam, mert nem akarom hogy még bonyolultabbá váljon ez, mint a milyen bonyolult most. Nem azt mondom, hogy nem jót itt, hogy nem érzem jól magam vele, de... akkor is félek tőle, hogy a vége igenis nagyon rossz lenne, akkor inkább jobb megtartani távolságot. A mózeskosár ment szinte meg, amikor végre megérkezik, de azon kénytelen vagyok elmosolyodni, ahogy kihúzza magát, hogy sikerült összeraknia. - Köszönöm! - felállok és a picit óvatosan helyezem el a mózeskosárban. Úgy tűnik nem ébred fel és talán kényelmes is neki. Nem tudom mikor lesz megint éhes, a szomszéd szerint pár óránként, akkor viszont nehéz éjszakánk lesz.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-09, 09:28

Kelly és Sebastian

Tudom, hogy nem vagyok valami egyszerű eset. Egyszer ilyen vagyok egyszer pedig olyan. leginkább egy bunkó, de olykor előfordul, hogy valamit komolyan mondok, de azt hiszem olyankor már senki sem hisz nekem. Azt is megértem, hogy Kelly kételkedik, a helyében én se hinnék nekem. Valójában fogalmam sincs mit akarok, vagyis, pontosítva, tudom mit karok, Őt, de nem tudom, hogy mégis hogy, vagy, hogy meddig. Ebben teljesen bizonytalan vagyok, sose voltam hosszabb ideig egy nővel sem. Valahogy mindig képtelen voltam rá, egy idő után vagy én sokalltam be vagy a lány, ez így ment mindig.
-Igazad van, nem tudom, hogy akarlak-e. Csak annyit tudok, hogy szükségem van rád. Hogy ez mit is jelent nem tudom elmondani. - Bizonyára megfordul a fejében, hogy vajon hány lánynak mondtam ugyanezt. Hát ha lenne bátorságom akkor most nyugodt szívvel kijelenthetném, hogy még egynek sem. Amióta ideköltözött, fenekestül felforgatta az életem, eleinte bosszantott a sok változás, nem hozhattam fel ide lányokat és ha sokáig kimaradtam akkor mintha ferdén nézett volna rám. Aztán a lakás átrendezés a sok holmi a fürdőben, mind-mind kiakasztott, de mostanra kezdem úgy ahogy megszokni. Teljesen megszokott lett, hogy Ő itt van. Mi lesz akkor ha a bura felemelkedik? Ő elfog menni és ez a ház ismét egy üres, jellemtelen épület lesz, egy szintén jellemtelen emberrel benne.
-Én sose igényeltem a figyelmet, jobban elvoltam egyedül, a testvéreim halála után meg végképp nem volt szükségem senkire. - Következő kérdésére csak felemelem a szemöldököm.
-Mégis ki segítene nekem? Netalán te? Hát nem itt akarsz hagyni mindent miután a bura csak úgy felemelkedik? Egy gyerek nem addig gyerek míg az a bura itt van, utána ismét magamra maradnék. - Ha esetleg nem magára gondolt akkor most bakot lőttem. Tudom, hogy másra sem vágyik mint, hogy csak úgy eltűnhessen innen. Nekem sem ártana, ha végre minden vissza állna a régi kerékvágásba. Viszont azzal, hogy Kelly elmegy a kicsi még itt lesz és fogalmam sincs mihez kezdhetnék vele.
-Elég furán mutatod ki, hogy kedvelsz. Az, hogy lefeküdtünk az inkább csak kölcsönös vonzalom volt, de csak testi vonzalom, ne akard bemesélni nekem, hogy azóta kedvelsz, nem tudom elhinni. - Mondom ki végül amit gondolok. Kelly akárhányszor csak teheti meghagyja köztünk az egy méteres távolságot. Ebből szerintem senki sem azt szűri le, hogy kedvel.
-Ez az egész nekem is bonyolult. Sose tagadnám, hogy nem kívántalak meg még párszor, de sose erőltettem rád semmit, mi ez, ha nem bizonyíték, hogy komolyan beszélek? - Nekem elég komolynak tűnök. De mintha Kelly direkt mindenre ellentmondna. Talán tényleg jobb ha egy pillanatra sem akarunk közelebb férkőzni a másikhoz. Amíg a bura el nem tűnik addig itt marad és majd valahogy elboldogulunk, ha kell akkor a kanapéra költözöm, hogy véletlenül se zavarjam őt.
Kinyitom az ajtót majd miután egy dühös szemezgetésen túl vagyok visszatérek a mózeskosárral.
-Jó, ha nincs más akkor ez is megteszi. - Mondom ki egy fancsali ábrázattal kísérve, az hiányzik nekem, hogy tartozzak annak a hárpiának bármivel is.
-Értettem főnök. - Közelebb húzom az ágyhoz a kis asztalt és ráhelyezem a rögtönzött babaágyat. A kicsi kosarából a takarót szépen átrakom a mózeskosárba majd eligazgatom.
-Készen van. - Jelentem be büszkén.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-07, 18:48



Sebastian & Kelly



Rendkívül nehéz rajta kiigazodnom, és azt hiszem ezt ő is megértheti. Nem tudom, hogy mikor mit akar, mikor tesz valamit csak a játék miatt és mikor gondolja legalább egy kicsit komolyan. Nem tudom, hogy mikor mond valamit azért, mert tényleg úgy van, vagy azért, mert csak imponálni akar. Olyan nekem ő, mint aki egyszerűen csak játszik, csak szórakozik mindennel és mindenkivel és igazából maga sem tudja, hogy mit akar. Változni, vagy nem változni, vagy engem... vagy mást. Egyszerűen csak túl rizikós nekem olyasmibe belemenni, amivel ő se tudja, hogy mi legyen. Félek tőle, hogy mi lesz belőle, de azért azt hiszem, ez érthető.
- Nem tudom, hogy akarsz-e, és... még te sem tudod. - rázom meg a fejem. Tényleg ez a fő gond, hogy ő sem tudja, mit akar, akkor nekem mégis honnan kéne tisztában lennem bármivel is. Persze, hogy minden lányka imponáló, ha valaki miatta változik meg, sőt talán titkon mindenki ezt is reméli a lelke mélyén, hogy majd jön egy afféle rossz fiú, aki aztán majd csak miatta jóvá válik és kész, és akkor minden szép lesz és jó, de az ilyesmi csak a mesékben létezik nem? Egy ideig az ember hisz benne, aztán csalódik eleget ahhoz, hogy megtanulja, baromi nagy hülyeség, hogy egyáltalán csak megfordult a fejében. Mindig vannak sztorik olyan nőkről, akikkel megtörtént a nagy csoda, de ezek legendák, ezek a kivételek és... nem mindenki lesz kivétel, én miért lennék az?
- Ez... butaság, minden gyerek egyformán érzékeny, csak a fiúk kevésbé mutatják ki, ha már idősebbek, mert azt nevelik beléjük. És... ha nem kell egyedül csinálnod? - megrázom a fejem, nem kell ilyet mondani, butaság, mi az, hogy ha nem egyedül csinálja? Mert... akkor kivel csinálná, velem? Ezt én sem gondolhatom igazán komolyan. Nem is tudom, hogy mit akarok, még talán annyira sem, mint ő. Nem is kéne most ilyesmin gondolkodni.
- Kedvellek... persze, hogy így van. Ha egyáltalán nem érdekelnél akkor nem feküdtem volna le veled. Én... nem vagyok olyan lány, hogy csak úgy akárkivel, de te... ez az egész... - megrázom a fejem és végül sóhajtok egyet. Nem akar megbántani igen, ezt én sem akarom, e miatt nem tudom, hogy pontosan mit is kéne ebből az egészből kihozni, hogy mi lehetne a vége, mert túlságosan bonyolultnak tűnik most. Ha belemegyek valamibe, ha engedem, hogy megkedveljem még jobban, ha... megszeretem... Egyszerűbb távolságot tartani tőle, mint túl nagy kockázatot vállalni. A megjegyzésére csak felszökik a szemöldököm, szerint ő is tudja, hogy mire értettem, és pillanatok múlva már a mózeskosárral tér vissza.
- Miért, mi a baj vele? Az a lényeg, hogy tiszta és nem esik ki belőle. Nem aludhat az ágyon. - persze hallom ám, hogy újra kimondja, hogy a lánya, de még mindig meg lep és nem gondolom, hogy jó ötlet lenne ebbe jobban belemenni. - Tedd le mondjuk az asztalra, hogy elég közel legyen az ágyhoz, és kicsit igazítsd meg. - biztos, hogy tiszta. Lehet, hogy nem bírja a szomszéd nőt, de attól még kétlem, hogy olyat ajánlana fel, ami nem alkalmas arra, hogy egy kisbaba aludjon benne. Azt már hozzá se teszem, hogy egy árvaházban rosszabb sora lenne.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-06, 17:48

Kelly és Sebastian

Jó, talán nem kellene ilyen nyersen közölnöm a tényt mit gondolok a kicsiről. Az is igaz, hogy, nem vagyok megfelelő szülőnek. Gyerekes vagyok és felelőtlen. itt vagyok 24 évesen és fogalmam sincs mihez kezdjek a jövőmmel kapcsolatban. Apám ilyenkor már két gyermek apja volt és volt saját birtoka, háza és egy felesége aki mindig mellette állt. Szégyellne ha tudná mire jutottam. Kamaszként ez még el volt nézve nekem, de most már egyszerűen más a helyzet. Mindig is imádtam a szabadságot, egy darabig a mottóm az volt élj a mának és a szabadságnak. Az a gond, hogy ezt még mindig így gondolom, baj? Nem tudok olyan lenni mint az apám volt. ha gondok adódnak inkább elmenekülök előlük. Egy olyan ember aki ha gondok kereszttüzébe kerül inkább meggyullad mint sem kioltsa a lángokat. És itt vagyok most egy gyerekkel meg egy nővel akihez vonzódom. Egyszerűen fogalmam sincs mi tévő lehetnék. Változni nem egyszerű, bár akaratom ellenére is változom. Valahogy Kelly közelében nem vágyom más nők társaságára bármilyen értelemben is. Idegesítő és gyönyörű nő egyben.
Megértem Kelly hozzáállását is. Gyerekes dolog egy kisbabára azt mondani, hogy csúnya meg hasonlók, viszont nem szokásom véka alá rejteni a gondolataimat. Meg legyen bármilyen szép vagy csúnya itt nem lesz jó helyen, velem nem, kell találnom neki egy helyet ahol megkapja a szeretetet amire szüksége van.
-Igen, sok mindenre nem vagyok képes és nem is akarok, de mi van ha változni akarok? Ha lesz értelme valami miatt változni? - Miért ne lennék képes változni? Mindenki tud változni ha akar, akarok? Ne tudom. De talán nem vagyok reménytelen eset. Könyörgöm ne legyek az. Igaz, hogy két külön személyiség vagyunk. Van Ő és vagyok én. Én inkább az álomvilágomat élem amiben nincs felelősség, gondterheltség és a többi olyan fogalom amitől az embernek megfájdul a háta is. Ő pedig tervek szerint él, teljesen különbözünk. Bármilyen esélyt is latolgatok nem jutok el vele 5 százalékon felül. És hamarosan csak kiszabadulunk ez alóla bura alól és akkor volt Sebastian nincs Sebastian, egyszerűen értelmetlen bármin is gondolkodni.
-Huszon valahány órás műszakom mellett képtelen lennék sok odafigyelést szenteli a kislánynak márpedig a a lányok több gondoskodást és törődést igényelnek így hamarabb megsínylik ha nincs idő rájuk, a fiúk nem ennyire érzékenyek. Egyedül képtelen lennék boldogulni. Nem tudom mihez kezdhetnék. - kicsit elgondolkodom majd megszólalok újra.
-Nem, azt hiszem nem. - Sóhajtok egyet, hát ezt is megéltük. Végre beismerem, hogy a tetteimnek lehetnek következményei amiért vállalni kell a felelősséget. Milyen borzalmas szó ez. Az árvaház nem egy kellemes üdülő központ gyerekeknek. Ha oda bekerülsz onnan csak akkor jössz ki ha örökbe fogadnak vagy ha felnőtté nyilvánítanak. Ez a kis csöppség nem ezt érdemli.
-Kedvelsz? Valahogy eddig nem ez jött le nekem. Tényleg nem akarlak kihasználni...- A mondatot már nem fejezem be, mi értelme lenne? Semmi.
-A mózeskosarak szoktak kopogni? Érdekes. - Azért csak fel állok és kinyitom az ajtót. Ami ezek után történt azt hiszem szívinfarktust kaptam. Szívritmus zavarom keletkezett azonnal. Az ajtó előtt kosárral a kezében a szomszéd boszorka állt. Kezembe nyomta a kosarat majd mormogva elcsoszogott. Fúria. becsuktam az ajtót majd visszamentem Kelly-hez.
-Komolyan ebbe kell aludnia a lányomnak? - Egyelőre nem foglalkozom azzal, hogy lányomnak szólítottam, nagyobb gondom az, hogy a sárkány ivadékainak kosarában kell aludni a kis Manónak. lehetne ennél rosszabb?
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-06, 15:14



Sebastian & Kelly



Egész más az ember felnőttként a saját gyerekével, mint máséval, vagy a testvérével. Ha tudnám, hogy mi jár most a fejében, akkor egyszerűen csak kupán vágnám, mert butaság, és nem értem miért kell ilyen gyerekesen gondolkodnia, viselkednie, tök mindegy. Igazából őt magát nem értem, mert nem lehet így viselkedni egy babával, meg más emberekkel sem. Azt sem tudom, hogy tőlem pontosan mit akar. Nem tehetek róla, de miért várja, hogy máshogy nézzek rá, mint ahogy viselkedik? Azt hajtogatta eddig, hogy ő mennyire laza, mennyire szabad és akkor miért is kéne máshogy tekintenem rá? Irreális elvárás szerintem.
- Érdekes... Sebastian... - csak egy sóhajjal rázom meg a fejem. Kétlem, hogy ebből a beszélgetésből bármi értelmeset ki lehetne hozni. Nem jó fele halad, nem tudja megérteni azt, amit én mondok, vagy talán nem is akarja. Talán nem is számít, mert nem tehetek az ellen semmit, ha mondjuk pár nap múlva lepasszolja őt az árvaházba. Nagyon kikívánkozik a kérdés, de végül még sem teszem fel. Nem, nem akarom ezt most és itt tovább boncolgatni, ha egyszer egy szál törölközőben vagyok. Nem itt van ebben most a helye, jó lenne felmenni, leülni és a kicsinek is kéne már enni hamarosan.
- Te magad hajtogattad, hogy nem vagy jó erre... meg arra. - fájdalmasan megrándul a szám széle. Ne hogy már engem hibáztasson! Hányszor elmondta mennyire felelőtlen és hogy ő nem tud más lenni, és talán nem is akar, most meg mégis egész mást mond, hogy tudna, ha hagynám, hogy... Nem is tudom, hogy mit akar ebből kihozni. Olyan mások vagyunk és én nem akarom, hogy bántson. Lehet, hogy most van benne valami kis izé, amit nem tud hogy kezelni, de meg lesz ez pár hét múlva is? Mi van, ha eltűnik a bura? Akkor mehetek az utamra? Kétlem, hogy akkor is ide hívott volna, ha nem kénytelen. Nem, egyszerűen most nem tudok ennyi mindent egyszerre kezelni. Persze, hogy tartom tőle a távolságot, mert nem akarok rosszat magamnak, és mégis honnan kéne tudnom, hogy ő az elmúlt napokban nem szedett fel nőket úgy, ahogy engem is?
Nem számít, csak az, hogy menjen el, hogy megvárjam és hogy... megpróbáljak ezzel az egésszel kezdeni valamit. Nem megy könnyen, egyedül nem is menne, ezért kell a segítség, aki persze gyorsan távozik, amikor Seb megjön.
- Miért? A lányok állítólag könnyebb esetek bizonyos dolgokban és meg... - elharapom a mondatot. Nem hiszem, hogy kell ezt feszegetni, de nem hallottam rosszul, azt mondta, ha meg tartaná, hát mégis megtenné? - Árvaházba tudnád adni azzal a tudattal, hogy talán tényleg a tiéd? - jó, nem tudhatjuk ez tény, nem mondom, hogy biztos így van, de attól még esély lehet rá. És nem tudom, hogy tényleg képes lenne-e ezt a csöppséget lepasszolni. Ki tudja, hogy mi lesz a sorsa, lehet hogy nem kerül jobb szülőkhöz, hogy magára marad, hogy csak egy lesz a tucatból rengeteg gyerek között. Árvának lenni nem lehet valami kellemes, nem kívánhatja ezt neki.
- Értem azt hiszem és akkor... beszélgessünk. Beszélgess velem dolgokról, csak... ne várd, hogy én... Nem is tudom Seb, kedvellek és nem akarom, hogy... - megrázom a fejem és csak most veszem észre, hogy a cumisüveg már félig üres, és hogy a cummogás abbamaradt, és egész nagy a csönd a karomban. Elaludt, és nekem sejtésem sincs, hova kéne letenni. Ekkor hallom meg a kopogtatást. - Kinyitnád? Azt hiszem a mózeskosár lesz. - legalábbis a szomszéd néni ezt ígérte, hogy áthozza, ha megkerestette a férjével a régit, amit ők használtak.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-06, 08:46

Kelly és Sebastian

Őszintén szólva ha abból kell kiindulnom, hogy egyik másik baba hogyan is néz ki akkor mondhatom nyugodtan, hogy vannak szép meg csúnya kisbabák. A húgom, Tara kimondottan kis csúnya baba volt. Nem volt haja, a kelleténél sokkal apróbb volt, mondjuk ebben hasonlított rám, hisz az orvosok szerint én örülhetek, hogy megmaradtam és nem haltam meg a kis súlyom és a gyenge immunrendszerem miatt. Viszont ezektől eltekintve tündéri kis jószág voltam, anyám szerint legalább is. Az ahogyan viselkedek a gyerekkel nem miatta van, csupán tudom, hogy egyszerűen képtelen lennék úgy figyelni rá ahogy azt megérdemli. Már csak abból is kiindulva, hogy mikor a húgom nyaggatott azzal, hogy játszam vele egyszerűen leráztam egy roppant idétlen ürüggyel. A saját gyerekemmel ilyet nem tehetnék így jobb is ha egyáltalán nem próbálok közeledni a kis porontyhoz. Végül is azt se tudhatom pontosan, hogy enyém a gyerek. Semmi biztos nincs ebben csak annyi, hogy itt van.
Csak egy nagyot sóhajtok, Kelly már kezd is kötődni valamilyen szinten a kicsihez, pedig ezt nem szabad. Hogyan is értethetném meg vele, hogy ez a kicsi semmiképp nem maradhat? Még ha a leggonoszabb és legfelelőtlenebb embernek is fog tartani akkor sem fogom hagyni, hogy ez a kicsi itt maradjon, neki nem itt van a helye hanem egy sokkal jobb otthonban ahol figyelnek rá és szeretik, ezeket itt nem kapja meg.
-Igen, védtelen és ártatlan, éppen ezért nem itt van a helye. Rendben, visszavonom azt, hogy csúnya inkább máshogy fogalmazok, érdekesen néz ki, így jobb? - Annyira szeretném már lezárni ezt a gyerek mizériát. Néhány órával ezelőtt a legnagyobb gondom annyi volt csupán, hogy semmi kedvem nem volt munkába állni, most pedig gondolkodhatok azon, hogy hová is tehetném ezt a kölyköt.
-Kelly, hagysz más lehetőséget? Hogy kezelhetnélek máshogy mikor csökönyösen tartod magad ahhoz, hogy nekünk semmi közünk nem lehet egymáshoz? Hagytál már nekem időt ahhoz, hogy megmutassam más is tudok lenni? Nem, te egyszerűen fogod magad és előre leírsz. - Mondom kicsit már dühösen. Utálom mikor előre megmondják milyen vagyok pedig igazából nem is ismernek. Gondolom nem tart többnek egy csaposnál aki túl gyerekes ahhoz, hogy bármi köze is legyen hozzá. Nem tudom miért akarja, hogy mindenki ugyanolyan legyen mint Ő. Határozott tervekkel a jövőre nézve meg hasonlók. Én így élem az életem. Ez vagyok én, de látszik, hogy úri kisasszonynak ez nem elég jó.
A bolti túra után maga vagyok a pokol belülről. Azt se tudom mihez kezdhetnék ezzel az egésszel. Karomban a kicsivel és a boszorkával az ajtón kívül kicsit már lenyugszom. Végül átadom a csöppséget Kelly-nek. De a következő kérdése újra visszaránt az idegőrlő állapotomba.
-Nem erről van szó, csak éppen egy kislánnyal nehezebben boldogulnék, ha úgy döntenék megtartom...mindegy, ne is figyelj rám, inkább etesd meg aztán tégy vele amit akarsz. - behunyt szemmel hallgatom ahogy a kicsi cuppog a cumisüvegen. Majd kizökkenek ebből az állapotból egy újabb kérdés erejéig. Nem is tudom, hogy fogalmazhatnám meg azt amit én magam sem tudok.
-Egyszerűen csak más vagy mint a többi lány. A közeledben nem ugyanazt érzem mint másoknál, nem tudom elmagyarázni, de mondjuk úgy nem csak mindig a szexre gondolok ha a közeledben vagyok. Néha csupán csak annyit, hogy beszélgessünk vagy mit tudom én. - Fejtem ki elég hosszan, de én se nagyon értem mit mondtam el, szerintem Ő sem.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 32

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty2014-06-05, 11:48



Sebastian & Kelly



Most tényleg még mindig arról van szó, hogy mennyire csúnya ez a baba, vagy sem? Nem mondom, hogy nagy gyerek fanatikus vagyok, igen biztos vannak akik szebbek, már születéskor is, de a pár napos babák elég egyformák, maximum van, aki ráncosabb, vékonyabb, vagy... nincs haja, de akkor is egy új élet egy új kis létforma, aki még ártatlan, akit még nem fertőzött meg a világ, aki nem játszik, nem csinál semmit sem érdekből, csak őszintén azt teszi és jelzi, amit akar, amit érez. Mi már felnőttek folyamatosan szabályokhoz kötjük magukat. Ha szomorúak vagyunk nem sírunk, csak otthon, mert mások előtt nem akarunk gyengének mutatkozni, mert úgy gondoljuk nem illik, egy gyerek viszont akárhol képes kimutatni az érzéseit. Ahol épp rátörnek. Nem fogja a képedbe mondani csak azért, hogy szép vagy, mert valamit akar tőled, mert meg akar dönteni, át akar verni, csak azt mondja, ami tényleg igaz. Ez az, ami miatt a gyerekek még sokkal szerethetőbbek, mint egy felnőtt, aki már taktikázik és átgondolja minden egyes lépését, jó részletesen.
- Ártatlan és védtelen... nem mond rá folyamatosan, hogy csúnya. - komolyan kezd már nekem rosszul esni, ahogy viselkedik. Csak még inkább megerősít abban, hogy várjam végre az utat, hogy hazamehessek. Nem akarom kedvelni, nem akarom azt sem, hogy tetsszen, mert az csak rám mutat negatívan, mert hogy tetszhet olyan alaki, aki így képes hozzáállni egy babához, aki ki akarta tenni egyszerűen csak az utcára, mert nem az övé, mert azt mondja nincs hozzá köze.
- Ha más vagyok, akkor... kezelj is máshogy. - nem akarok vitatkozni és nem is akarom ezt most és itt tovább boncolgatni. Lehet, hogy én itt lakom, de... nem javasolta volna, ha nem lát annyira összetörtnek, ha van más választás. Nem volt és e miatt most itt vagyok, ez ilyen egyszerű. Számomra legalábbis annak tűnik. Nem apának való, nem való kapcsolatra, mindig csak azt mondja, hogy miben nem jó, akkor meg mégis tőlem mit akar? Én egyszer szeretnék majd családot, gyereket és nem azt mondom, hogy mindenkiben a leendő férjemet látom, de én nem kezdek bele úgy egy kapcsolatba, hogy ennek esélye sincs. Nekem igenis fontosak a tervek, a jövő, és nem tudok csak úgy lenni a világban, ahogy ő teszi. Csak megrázom a fejem a szavaira. Igen, nem értem, de nem is biztos, hogy akarom, hogy képes lennék megérteni a gondolatmenetét. Egyszerűen nem tudom, nem értem, hogy mégis mit akar tőlem. Megkapott már nem? Kell egy ismétlés? Csak szexre biztosan könnyedén talál magának bárkit, maximum ha zavarok, akkor majd megkér, hogy lépjek le, de esetemben sem volt gondja azzal, hogy ne ide kelljen felhoznia valakit, sőt ha jól sejtem az esetek nagy részében ilyet nem is tesz, mert az már kötelezettséggel jár, akkor már ki kell tenni a csajt reggel, nem lehet csak úgy lelépni a lényeg után. Jóval egyszerűbb, ha a nőhöz megy fel, ennyi.
Amikor visszaér és végül a szomszéd is lelép, őszintén meglep maga a tény, hogy egyáltalán felveszi, vagy úgy kezeli, mintha a sajátja lenne, vagy... nem is értem én ezt az egészet. Akkor veszem át tőle, amikor már meg van a tápszer, és meg is nézem, hogy mi a neme.
- Ha fiú lenne nem akartad volna kitenni az utcára? - szökik fel a szemöldököm. Igazán nem értem még mindig, és egyébként is a lányok sokkal kedvesebbek tudnak lenni, én biztos, hogy kislányt szeretnék, vagy egy kislányt, aztán egy fiút. Valahogy így. Nem számít mit akar, vagy mit mond, akkor duzzogjon, csak fogom a picit és a szájába nyomom a cumis üveget. Legalább neki legyen jó, ha már jelenleg rajta kívül senki másnak. Szerintem akkor is aranyos, és nem tud meggyőzni senki az ellenkezőjéről.
- Na és... miért vagy velem annyira más, mint másokkal? - csúszik ki végül a számon a kérdés, de talán percek is eltelnek némán, mielőtt még ez megtörténik.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sebastian & Kelly - It's a baby?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Sebastian és Kelly
» Kelly Westwood
» Sebastian és Charline
» Kis utcák
» Sebastian Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Avignon városa :: Otthon, édes otthon :: Sebastian albérlete-