Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Sebastian & Kelly - It's a baby?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-23, 07:15

First topic message reminder :



Sebastian & Kelly



Még mindig úgy érzem, hogy elég zűrös ez az egész, pedig már pár napja itt vagyok. Tény, hogy nem olyan, mint a hotel, kényelmes ágyam volt... egyedül nekem, ez pedig egy elég kis albérlet, ahol már az első nap kiderült, hogy még csak egy épkézláb kanapé sincs, ahol alhatnék, tehát vagy marad a föld, vagy az ágy. Nem tudom, hogy miért óczkodtam annyira utóbbitól, de mégis csak nehezen kezelem ezt az egész helyzetet. Neki valahogy könnyen megy, de... nekem más. Már maga a tény is furcsa lehet, hogy teszem azt nem öltözöm át előtte, de nem vagyunk egy pár. Az egy dolog, hogy lefeküdtünk egyszer, hogy látott már meztelenül, de ennyi. Az mégis csak furcsa lenne, ha nem venném be magam minden reggel a fürdőszobába, és persze minden este. Az a mázli, hogy nem valami jellemzően szexi darab a pizsim. Sose voltam az a típusú lány, aki alig ruhában alszik éjszaka, egyébként is a gyakran hűvös Angliából jöttem és ott az a jó, ha rendesen fel vagy öltözve. Most pedig végképp áldom az egyet, hogy még véletlenül sem fordult meg a fejemben, hogy valami könnyed hálóinget hozzak el magammal az útra. Tökéletes ez az enyhén kockás rózsaszín-piros, hosszú ujjú, két részes darab, ami kellően takar mindent, hogy ne érezzem magam zavarban.
Egyébként annyira minden apró zavaró tényezőt leszámítva nem vészes az egész. Nem az a nagyon piszkálódós, vagy fárasztó típus a pasi, és mivel dolgozik is, nincs folyton itt, én pedig azért napközben időnként elmegyek próbálni a srácokkal, úgy a biztos, hiszen ha kijutunk végre innen, akkor folytatódik minden, vagy... egyszerűbb ebben a hitben ringatni magunkat. Mike nélkül persze nehezebb, de azt hiszem legalább lefoglaljuk magunkat.
Persze már az első napokban sikerült kicsit feldobnom a lakását, mert hát elég szürke és uncsi. Az időnként felbukkanó poszterekre meg naná, hogy húzom a számat, de mit tehetnék ellenük? Már így is telepakoltam a fürdőszoba polcot a cuccaimmal, krémek, smink, minden, ami kell, pedig én még nem is vagyok az a tipikusan túlcicomázó lány és persze meg van a saját párnám is, ami egészen elüt az ágyneműjétől, de ez nem zavar erősebben.
Épp a fürdőszobában ténykedek, reggeli fogmosás és társai, amikor meghallom a kopogtatást. Várok, semmi reakció. Seb képes időnként úgy aludni, hogy kb. semmi nem jut el az agyáig, most is erről lehet szó, bár érthető, ha egyszer sokáig dolgozott. Legalábbis... gondolom, hogy dolgozott, nem akarok abba belegondolni, hogy épp valami csajt szedett fel. Nem mintha lenne hozzá közöm és nem is kéne zavarnia... Elhessegetem a gondolatot, és végül sóhajtok egy aprót. Alszik úgyis, szóval csak magam köré csavarom a törölközőt és úgy lépdelek ki halkan a bejárati ajtóig, ahol abban a pillanatban le is fagyok, mikor meglátom az ajtó előtt a kosarat, a kis cetlivel, és benne a... gyerekkel. Békésen alszik, én pedig meg se merek szólalni, nehogy ez változzon. Kikukkantok, de sehol senki. A cetliért nyúlok, de a baba megmoccan, én pedig úgy rántom vissza a kezem, mintha minimum tűzbe nyúltam volna. Alszik tovább. Talán egy perc is eltelik, amíg az ajtóban állva nézem, végül óvatos léptekkel indulok meg befelé, és bökdösöm meg a még mindig szépen alvó Sebastiant. - Seb... azt hiszem fel kéne kelned, mert hoztak neked valamit... valakit... öhm... Csak kelj fel!

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-06-04, 03:59

Kelly és Sebastian

A változás amin keresztül mentem elég ijesztő. Hol van már az a minden egyes éjszaka bulizós fickó? Kezd eltűnőben lenni és ez megrémiszt. Leginkább csak dolgozom vagy itthon alszom semmi több. Kelly-ről nem mondanám azt, hogy egy jó beszélgető partner, mert általában két szót váltunk egész nap akkor is csak annyit, hogy jóéjt! és Szia! Többre nem nagyon telik. Bármennyire is akarok közelítené felé fogja magát és bemakacsolva azért is megtartja az egy méter távolságot. Borzalmas tud lenni. Pedig ha végre bevallaná magának, hogy igen is vágyik rám akkor minden jobb lehetne. Talán még egy gyökeres változásra is képes lennék, talán.
-Nos a nők minden gyerekben a szépet látják, de szerintem ez a csecsemő kimondottan csúnya. És én nem voltam ilyen, nekem legalább volt hajam. - Förmedek rá. Kikérem magamnak én nem voltam nyeszlett, védtelen igen, hisz melyik csecsemő nem védtelen? De nyeszlett? Soha. Én voltam a családban a legszebb kisgyerek, anyám legalább is mindig ezt mondta...elfogult lett volna? Már semmit sem értek. Mondjuk a legszebb korom mikor aranyos voltam az olyan két éves körül lehetett. Anyám szerint a környék legaranyosabb kis srác voltam, mindig fogócskáztam a környékbeli kislányokkal...azt hiszem már akkor kialakult a mostani személyiségem. Mindegy.
-Rajtad kívül senkit se engedtem még magamhoz ilyen közel. Mindenkivel egy éjszaka volt a maximum, te más vagy. Egyedül neked mondtam el azokat a dolgokat amik senki másra sem tartoztak csak rám. És akkor sem értek ezzel egyet. Én nem vagyok megfelelő apa se semmi más, csak rám kell nézni. - Vonom meg a vállam. Kész röhej más csak feltételezni azt, hogy felelősségteljes apa legyek. Anyám tökéletes szülő volt, de rám semmi sem ragadt ebből. Apámtól jó nevelést kaptam, sokszor túl jó nevelést azzal a szíjjal. Ha véletlenül apa lennék, nem a mostani helyzetre gondolva, akkor sem szeretném ha a gyerekhez közöm lenne, mert valószínűleg apám nevelési módszere átragadt rám és egy hisztis kölyköt nem lebeszélnék a hisztiről hanem elfenekelném. Ez szerintem se a gyereknek nem lenne jó és végül nekem sem.
-Ha folyton megértenél szerintem az lassan unalmassá válna nem gondolod? - Mosolyodom el. Tessék, itt az ellenállás. Amikor felmegy az emeletre én fogom magam és elindulok a boltba és oda ahol még be lehet szerezni dolgokat a gyerek számára. Se kedvem se időm nincs erre, este ismét munkába állok addig meg nem hogy aludnék, nem, nekem egy gyerek cuccait kell hajkurásznom. Pompás. Visszaérve meglepődöm az szomszéd hárpia ott létén, de nem foglalkozom vele. A gyereket kézbe kapva csak intek a kifelé tartó sárkánynak, hogy örültem,d e viszont sose lássam. Majd kiadom az utasítást Kelly-nek a kaja elkészítésében. A kicsi közben ébredezni kezd. Kicsi szemeit dörzsölgeti ami jó, bevallom kicsit aranyos. Megfogom a kezét és a tenyerembe helyezem. A fél ujjam hosszúságát sem éri el. Tökmag. Mikor visszaér Kelly egy szó nélkül átnyújtom neki a csomagot.
-Semmi mégis csak. - Mondom és ezzel le is zárom a dolgot majd várok, hogy fiam vagy lányom van-e. Mikor kimondja, hogy kislány egy világ dől össze bennem. Ez nem fer. Annyit se kaphatnék az élettől, hogy legalább fiam szülessen. Szerencsétlen vagyok ez már biztos.
-Pompás, ez egyszerűen remek. - kezembe temetem az arcom és csak ülök csendben. Mit kezdjek egy lány gyerekkel? Megvan, árvaházba teszem vagy odaadom valakinek. nem érdekel Kelly tiltakozás, nem.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-06-02, 17:57



Sebastian & Kelly



Nem is várom én, hogy gyökeresen megváltozzon, hiszen nem vagyunk egy pár. Egyértelmű, hogy ha kapcsolatot akartam volna, akkor eszembe sem jut, hogy vele kezdjek. Csak egy kivételes alkalom volt, hogy lefeküdtem vele, mert azt hittem, hogy megyek tovább és nem lesz semmi következménye. Az, hogy most mégis itt vagyok és itt lakom, csak a furcsa helyzetnek köszönhető. De mivel nem a pasim, végképp nem várom, hogy váltotton miattam, biztos hogy az is nagyon meglepne, ha kiderülne, hogy azóta nem szedett fel senkit. Őszintén szólva biztos, hogy nem érteném a dolgot.
- Nem ez, hanem ő, és igen van benne aranyos és képzeld el te is voltál pár napos csecsemő, amikor ugyanilyen kis nyeszlett és védtelen voltál. - nem mondhat ilyesmit, hogy egy baba ronda. Lehet, hogy most még nincs a legfényesebb állapotában, de sokkal szebb is lesz, ahogy majd telik az idő, ez ilyen egyszerű. Amikor szépen hízik és kikerekedik és azok a pici kis ujjai olyan kis tömzsik lesznek... láttam én már cuki babákat, csak nem szoktam foglalkozni velük, mert sosem volt olyan közeli ismeretségemben egy sem, akivel kellett volna.
- Ha nincs más választásom, akkor igen, rád bíznám. Ha attól félnék, hogy úgy a gyereknek... nagyobb baja lehet, ha velem marad, hogy nem kap enni, vagy tudom is én, akkor igen. Talán az a nő tudta, hogy... tudsz több is lenni, mint ami vagy. - rántom meg végül a vállam. Miért is ne? Igenis szerintem megpróbálhatja megerőltetni magát egy kicsit. Nem hiszem, hogy ne tudna valamivel komolyabb lenni, vagy egy kicsit felelősség teljesebb, csak egyszerűbb minden áron hadakozni a tény ellen, hogy ez a gyerek tuti, hogy nem lehet az övé, pedig nehéz elképzelnem, hogy soha nem volt olyan, hogy nem emlékezett másnap kivel, hol és mit csinált.
Az viszont nem tetszik, amit csinál. Nem feltétlenül az a nő a hibás, nem is feltétlenül hibás bárki, neki pedig nem kéne még akkor is nyomulni rám, amikor a gyerek itt van a kezemben. Egyébként sem értem, hogy mégis mi a fenét akar ezzel elérni. - Egyszerűen csak... nem értelek. - teszem még hozzá, aztán tényleg felfelé indulok, neki pedig épp ideje, hogy elmenjen végre a boltba. Nem értem, mit szeretne ebből kihozni. Ha eltűnik az az izé, úgyis elmegyek a városból, ő pedig amúgy is csak pár kósza estére vágyik, én pedig arra nem. Én többet várok az életemtől, nem csak szórakozni akarok, nem akarok belemenni egy olyan dologba, amiben csak én sérülhetek, ha ne adj isten képes leszek megkedvelni. Nem akarom... nem akarom kedvelni.
Visszatér végül, én pedig igenis szereztem segítséget. Nem is a megnyugtatás miatt, de annyi minden van egy kicsivel és én kb. semmit sem értek a gyerekhez. Nem volt rá lehetőségem, nem voltam sosem kicsi gyerekek közelében, és nem tudom most sem mit kell tenni. Annyira apró és nem akarom, hogy miattam legyen valami baja.
- Jól van, megcsinálom. - bólintok végül, és eltűnök a cuccokkal együtt a konyhában. Nem vagyok valami vidám, de eléggé lekezelően beszél, vagy nem is tudom, mintha evidensnek kéne lennie nekem, hogy kell bánni egy pici babával, miközben ő nem rég még ki akarta tenni az utcára. Már épp jövök vissza, amikor meghallom a szavait. Automatikusan fel is szökik a szemöldököm és kicsit éretlenül nézek rá és most nem azért, mert nála van a gyerek egyébként.
- Szóval mégis csak... - végül elharapom a mondatot és csak bólintok. Még ezt is értékelheti, nem kötekszem direkt, próbálom visszafogni magam. Óvatosan veszem át tőle a kicsit, mert amúgy hogy bontsam ki a pólyából és amúgy is én hoztam a kaját neki igaz? Persze azonnal elkezd nyafogni, amíg gyorsan kicsomagolom. - Kislány. - bököm ki végül, aztán szépen a karomba veszem. Ez valahogy jön, ösztönösen, és máris elkezd enni, mint aki csak erre várt. Nem tehetek róla, de elmosolyodom, szerintem akkor is aranyos.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-06-01, 09:38

Kelly és Sebastian

Talán túl gyerekes vagyok, de valakinek annak is kell lennie. Sohasem a komolyságomról voltam híres. Ha nehéz döntéseket kellett hozni inkább átpasszoltam másnak vagy tudomást sem vettem róla. Dolgozok, eltartom magam és ennyi, kell ennél több? Amúgy fogalmam sincs mit vár tőlem Kelly. Lefeküdtünk egyszer, ideköltöztettem mert nem vagyok érzéketlen és nem szívesen hagytam volna a hotelben, de ettől még nem változok meg gyökerestül, nem tudom mire számított. Én mindig is az maradok aki vagyok, egy csapos aki szereti élni az életét, úgy ahogy az neki tetszik. Bár tény, hogy sokat változtam mióta itt él velem, de attól még vagyok az aki vagyok. Remélem nem vette a fejébe, hogy bankárt farag belőlem. Na jó erre még gondolni is fájdalmas. Kijelentésemre kicsit felkapja a vizet, amit egyszerűen nem értek meg, hogy miért. Természetesen ronda a gyerek, láttam már több csecsemőt és ez kimondottan csúnya. Apró kis ráncos karjai vannak és kopasz feje. ha ez nem ronda, akkor mi az? Csak megcsóválom a fejem. Akárhogy nézem ez a kölyök nem lehet az enyém. Tudom, ezt már legalább egy tucatszor elmondtam már az utóbbi fél órában, de kitartok a véleményem mellett. Csak rá kell nézni utána meg rám, látni bármilyen hasonlóságot? Semmit. Nekem születésemkor is egy csomó hajam volt, ennek a kis lénynek meg egy hajszála sincs. Egyszerűen nem fér össze a kettő. Kelly akármit is mond, nem tud meggyőzni.
-Kelly csak nézz rá, ez neked szép? Látsz benne bármi aranyosat? mert én nem. Lehet, hogy szörnyű alak vagyok, de neki az anyja meg még szörnyűbb, ha eldobta magától. És képzeld nincs olyan kalandom amire ne emlékeznék. - Kezdem most már újra felkapni a vizet. Az előbb némileg lenyugodtam, de Kelly képes kihozni a sodromból. Úgy védi a gyereket meg az anyját mintha köze lenne hozzájuk. Rémes.
-Kelly gondolj bele, ha tied lenne a gyerek és ráadásul tőlem akkor még ha nem lenne más kiút akkor is rám bíznád? Rám? Tudod, hogy ez nem így lenne, ismersz, nem bírok a gyerekekkel és felelőtlen vagyok. - Úgy tesz mintha természetes lenen, hogy egy nő lerak az én ajtóm elé egy gyereket, mert tőlem van. Egy anyja akinek dolga volt velem, tudja, hogy rám nem lehet ilyesmit bízni. Kelly nem látja be, hogy hatalmasat téved. Mérges arckifejezését látva muszáj nevetnem. Nem kötelező hinnie nekem, de ez a poronty nem az enyém. Még ha volt is kalandom ami nem rémlik akkor se lehet az enyém,d e majd ezt belátja, ha nem most akkor majd később.
-Én nem vagyok érzéketlen. Aki eldobja a gyereket az nem anyja, és ezzel le is zárom a vitát. - Mondom olyan hangsúllyal, hogy nem tűrök meg még több szamárságot. Nem volt más választása...mindig van másik választás. Meg amúgy is, az anyja gondolhatja azt is, hogy innen egyenesen az árvaházba repítem a kölyköt. Nem tudom ki lehet az anyja, de az biztos, hogy nem ismer eléggé. Megspórolhatta volna az utat ha egyenesen az árvaházba viszi a gyereket és nem ide.
-Igazán? Ebben te ne legyél annyira biztos. - Hátrálását mosollyal kísérem végig. Kis durci. Hiába az ellenállás egyszer úgy is az enyém lesz. Nem arról vagyok híres, hogy feladom az első akadálynál. Már az elején elhatároztam, hogy megszerzem magamnak. Az, hogy ellenáll csak még szórakoztatóbbá teszi a játékot. Végül beleegyezem a gyerek maradásába és elrohanok bevásárolni. Nehogy bárki azt higgye azért, mert hirtelen érdekel a gyerek sorsa. Dehogy. csak képtelen vagyok vele egy légtérben tartózkodni. Utam során megveszek mindent amire szükség lehet. Anyámnak hála tudom mi kell egy gyerek ellátásához. A húgomat általában én láttam el. Így tapasztalatom van hozzá. Hazaérve ledobom a dolgokat az ágyra majd egy szúrós pillantást vetek a szomszéd banyára és elfoglalom kedvenc helyem. A gyerek egyre ütemesebb üvöltése viszont teljesen felidegesít. Minek vannak itt mind a ketten, ha nem agyerek miatt? Odalépek és egy kis tétovázás közepette a karomba veszem és örömmel hallgatom, hogy hamar szundítani kezd. A szomszéd asszony végre kilép az ajtón. Nagyot sóhajtok és örülök, hogy nem kell tovább elviselnem a látványát. Házi sárkány. Kelly-hez fordulva megkérdem a pici nemét, de még Ő sem tudja. Egyik karomba helyezve a gyereket szólalok meg.
-Ott a tápszer az ágyon és egy cumisüveg. Üss össze belőle valamit és aztán add ide az üveget, megetetem. - nem sok kedvem van hozzá az látszik, de Kelly-ből nem nézek ki ennyit se. Minek kell áthívni bárkit is egy gyerek megnyugtatásához? Nem volt még gyerek a kezében?
-Ha végeztél akkor kérlek derítsd ki, hogy fiam vagy lányom van. - Igen, kimondtam. Bár most se hiszem el, hogy az enyém,d e nem szeretnék Kelly-vek vitázni így jobb ha úgy teszek ahogy neki az tetszik. Felelősségteljes és komoly leszek, Blahh.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-31, 10:46



Sebastian & Kelly



Tényleg olyan, mint egy nagy gyerek, aki felnőttszerűen viselkedik, mert kénytelen dolgozni és eltartani magát, de ennyi. Egyébként pedig képtelen bármit is igazán komolyan venni, mert az minden bizonnyal elviselhetetlen lenne számára. Akkor észre kéne venni, hogy az élet nem csak szórakozásból és nők felszedéséből áll. Szegény... És most itt ez a kis apróság, akivel persze még csak nem is akar foglalkozni, és még olyanokat is mond, hogy ronda. Már miért lenne ronda? Morcosan pillantok rá, miközben felszökik a szemöldököm. Nagyon igazságtalan a részéről, hogy így viselkedik.
- Már miért lenne ronda? Szörnyű alak vagy... és ne meséld be nekem, hogy soha nem volt egy kalandod sem, amiről még csak fogalmad sincs! Nem veszem be! - komolyan kezek kitérni a hitemből, pedig engem azért elég nehéz felhúzni, de neki egyre inkább sikerül. Mérges vagyok rá, nem is kicsit, hogy így viselkedik, és azt hiszem ezt abból is jól láthatja, hogy szinte már szikrákat szór a szemem. Nehogy már azt akarja nekem bemagyarázni, hogy minden nőre emlékszik, akikkel dolga volt! És azt végképp ne, hogy életében nem ivott annyit, aminek ilyen következménye lehet. Ez egyszerűen tökéletesen irreális.
- Az fel sem merül benned, hogy nem volt más választása, hogy nehéz szívvel tette meg, de... nem tehetett mást? Ne legyél már ennyire érzéketlen! - és komolytalan és... idegesítő! Igenis lehet olyan helyzet, amikor egy nőnek nincs más lehetősége, amikor kénytelen megválni a gyerekétől, akármennyire is szereti, mert fél, hogy képtelen egyedül felnevelni. Nincs pénze nincs, aki segít, netán a szülei kiteszik az utcára, ha nem próbál megoldást találni. A kétségbeesés rossz döntésekre is ráviheti az embert, volt már erre példa az életben, esélyes, hogy ez is egy ilyen.
- Nem tudnál más lenni, úgyhogy ne is reménykedj... - egy pillanat múlva már hátrébb is lépek. Mérges vagyok rá, hogy így viselkedik, ne akarjon közeledni hozzám, mert azt most nem veszem jó néven és egyébként is ez a gyerek is pont arra mutat rá, hogy úgyse lenne képes komoly lenni. Más vagyok, mint ő. Lehet, hogy jó volt vele, de az egyszeri alkalom volt, eszem ágában sincs belemenni egy... akármibe is vele, mert tuti, hogy én sínyleném meg a végén.
Jobb is, hogy most lelép kicsit és elmegy a boltba, sokkal jobban járunk így mindketten... hárman. Nem kell sok mire visszatér, addigra én már segítséget is szerzek. Nem tudom, hogy miért várta, hogy ne adj isten egyedül meg tudom ezt oldani, nagyjából esélytelen lenne, hiszen nem értek a gyerekekhez, sosem volt dolgom velük. Az is valami, hogy a nagy részét meg tudom jegyezni annak, amit magyaráz nekem Diane. Nem egyszerű ez az egész és még tuti, hogy kismillió kérdésem lesz, amit mondjuk az éjszaka közepén nem tehetek fel, tehát kénytelen vagyok most, amit csak lehet. Tudom én, hogy a kicsi sír, de Diane szerint erre is szükség van, mert tágul a tüdeje. Elég nagy marhaság... de nincs is elég kezem, hogy még fel is vegyem őt. Meglepetten pillantok fel, amikor mégis csend lesz, és fogom fel a tényt, hogy történetesen Sebastian kezében van a baba. Oké, nem tudok mit mondani, ha jól veszem észre, akkor a vendégünk sem, ő inkább csak szabadkozva köszön el, megnyugtatva, hogy ha kell, akkor szóljak és segít. Én pedig csak akkor térek vissza, amikor már becsuktam mögötte az ajtót.
- Nem tudom... még nem néztem meg. - bököm ki aztán egy apró vállrántással, miután fáradtan ülök le az ágy szélére a sok cucc közé. Még mindig úgy érzem, hogy zsong a fejem és hogy fogalmam sincs mit kéne kezdeni a gyerekkel.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-30, 17:30

Kelly és Sebastian

Tudom magamról, hogy komolynak csak akkor látszom, mikor elfogy a kedvenc italom. Na, akkor komolyan kiszoktam akadni. A legrosszabb az egészben, hogy a kocsmában dolgozom és mégis van olyan helyzet mikor nincs semmi ihat a polcokon. Magamról meg tudom, hogy nem iszom meg azt a kevert löttyöt amit el kell adnom. Szóval ne kérje, hogy komoly legyek, mert, akkor még ennyire se tudna elviselni. Inkább szokjon hozzá ehhez a viselkedéshez. Nem mondhatja, hogy unatkozik mellettem, mert az egyszerűen lehetetlen. Komolytalanságom hamar átvált mérhetetlen idegességre és bosszúságra. Elég csupán kiejtenie a száján a gyerek szót és azt, hogy az ajtóm előtt és már szinte azt se tudom hol vagyok és kivel. Lerohanok és a csomag tényleg visítva fogad. Hátrahőkölök mintha előttem egy robbanásra kész akna helyezkedne el. Amit Kelly mond csak elég lassan jut el a fülemig, de kihoz a sodromból.
-Úgy gondolod? Hát elmondom neked, hogy hulla részegen nem szoktam összefeküdni mindenféle szerencsétlennel akit meglátok az utcán. Nem vagyok olyan felelőtlen, hogy saját káromra egy vakarcsot segítsek világra. Ez a kölyök nem lehet az enyém, még csak nem is hasonlít, nézd meg milyen kis randa. - Fintorgok. Kis kopasz kölyök és ráadásul csupa ránc. Ha az enyém is lenne akkor is látszik, hogy nem rám hasonlít, de a kölyköt elnézve az anyja egy bányarém lehet. Eszembe se jut a tény, hogy minden újszülött így néz ki. Ezt csak úgy elfelejtem és rá fogom az anyjára. Az meg végképp nem jut az eszembe, hogy vajon amivel védekeztünk megfelelő volt-e. Vagy esetleg a sok közül ki az anyja? Töprengésem ellenére még mindig biztos vagyok benne, hogy a kölyök nem maradhat itt. Nekem így is bonyolult az életem és nincs szükségem egy újabb bajra. Ráadásul egy levél még nem bizonyíték arra, hogy enyém a gyerek akiről mellesleg azt se tudom, hogy fiú vagy lány.
-Eltudsz képzelni egy nőt aki összefeküdt velem, hogy 9 hónappal később a féltett gyerekét odaadja nekem megőrzésre? Hát az a nő nem lehetett normális, márpedig én csak okos és szép nőkkel bújtam ágyba. - Kötöm az ebet a karóhoz. Még ha nincs igazam akkor is belekapaszkodom a legnagyobb hazugságba is amit ki tudok találni. Nem kizárt, hogy voltak olyan estéim amikre nem emlékszem, de ezt nem akarom bevallani Kelly-nek. Most, hogy kezdünk összeszokni...Na mindegy. Egyszóval kizártnak tartom, hogy bármi is annyira veszélyes lett volna, hogy rám kellett hagynia a kölyköt. A csatatéren megállom a helyem, de a pelenka cserénél már inkább hősi halált halok.
-Ha ilyen vagyok? Ez azt jelenti, hogyha nem vagyok ilyen akkor közelebb engedsz magadhoz? - Húzódom közelebb hozzá annak ellenére, hogy a gyerek a kezében van. Csúnya arckifejezésére csak elnevetem magam majd végig nézem ahogy elkezd felsétálni a csomaggal az emeletre.
-Én mindig rendkívül kedves vagyok, nem vetted még észre? - Ezzel le is lépek és csak fél órával később térek vissza egy cumisüveggel, egy cumival meg bébitápszerrel, ja és ki ne hagyjuk hoztam pelenkának valót is. Ezek után ne merje azt mondani, hogy nem tudok semmit a gyerekekről. A szomszéd házsártos feleségére csak egy pillantást vetek, mert többre nem is méltatom, amióta ideköltöztem ez a nő úgy kezelt mint egy leprás, kerülni való embert. Hát én most akkor miért hálálkodjak neki? Mert átjött a gyerekhez, nagyszerű, majd Kelly és Ő megoldják a dolgot. Lelök a kedvenc fotelembe és onnan méregetem a két nőszemélyt akik veszélyeztetik a nyugalmas életvitelem. A gyerek bömbölése meg már az idegeim cibálják. Magamban egy cifrát káromkodom, hogy ha már ketten is vannak arra az egy szem kölyökre miért nem hallgattatják el? Végül beleunva az egyhuzamban ugyanazon a frekvencián szóló üvöltésbe odalépek a gyerekhez, majd viszolyogva,d e felveszem a kezembe és úgy tartom ahogy hajdanán az anyám tanított a húgomnál. A sírás elhalkul majd abba is marad és egyenletes szuszogásra leszek figyelmes. A kölyök bealudt a saját hisztijén, legalább csend lesz egy darabig. Végül már vagy két perce állok egy helyben a gyerekkel a karomban.
-Na és lány vagy fiú? - teszem fel a kérdést kelly-nek úgy, hogy közben tudomást sem veszek a banyáról.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-29, 15:38



Sebastian & Kelly



Csak a szememet forgatom a válaszára. Még hogy megunnám, ha túl sokat lenne komoly. Nem mintha egyáltalán legalább néha lenne az, én legalábbis még nem nagyon láttam komolynak, maximum akkor, ideges, de az azért elég más, mint az igazi komolyság. Nem az én dolgom, nem azért vagyok itt, hogy megváltoztassam és rajtam sem kell semmit alakítani, egyszerűen csak most ez fontos és igenis ide figyelhetne kicsit. Nem érdekes, hogy hiányos az öltözetem, az a lényeg, hogy itt egy gyerek és neki kutya kötelessége ezzel foglalkozni, nem pedig nyafogni, mint egy gyerek, aki most lett felébresztve. Amúgy is, nem az anyja vagyok, hanem csak itt lakom, nem is értem, hogy a fenében bírta eddig itt egyedül. Rémes egy rumli lehetett úgy nagy általánosságban, ha jól sejtem, vagy erre az egyre figyelt, hogy ha nőt hoz fel ne legyen nagyon negatív az első benyomás. Mindegy, az a fő, hogy ne velemi kiabáljon, meg nem az én hibám, hogy talán gyereket csinált valakinek.
- Nem biztos, hogy... mindig tudsz figyelni, ha sokat iszol, vagy csak félresikerül valami. - főleg, hogy akadnak azért olyan védekezési módszerek, amik nem mindig jönnek be, és manapság azért erre nem is fordítanak olyan nagy figyelmet, legalábbis nem mindenki. Értem én, hogy direkt nem csinálna gyereket, de attól még igenis becsúszhat, ha egyszer valaki sokat... gyakorol. Igenis benne van a pakliban, hogy az övé, ezt a lehetőséget sem szabad kizárni. De teljesen mindegy, így se úgyse teheti meg, hogy egyszerűen csak kidob egy gyereket az utcára. Az anyjától is rém felelőtlenség volt ez az egész. Nem tudom mi vihet rá valakit, hogy eldobja a gyerekét, de nagyon durva dolog lehet, ha képes volt rá.
- Ez... ez hülyeség! Lehet, hogy nem volt más választása. - mármint a nőnek persze. Nem akarta, hogy mellette a gyerek éhezzen, vagy menekülnie kellett, netán van egy zakkant férje, aki nem bírta volna elviselni a tényt, hogy mire hazajön az asszony lebabázott és nem tőle. Szóval bármiféle opció lehet és egyik mellett sem teheti meg, hogy csak úgy kidobja a gyereket az utcára. Egyszerűen nem!
- Ne aggódj, egyszeri alkalom volt! Meg se fordulna a fejemben, ha ilyen vagy, hogy még egyszer... - összeszorítom a szám és határozottan csúnyán nézek rá. Hogy lehet így viselkedni? A fejemhez vágja, hogy volt egy gyenge pillanatom, és hogy képes voltam egy ilyen önző és felelőtlen... Komolyan nem is értem, hogy miért ennyi idegesítő. Nem is várnám meg a kis engedélyét, simán hátat fordítok neki és elindulok felfelé. Majd akkor én megoldom, majd... nem is tudom, megpróbálok keríteni neki valakit. A rendőrség lehet az első opció, bár hogy ilyen zűrös körülmények között fognak-e foglalkozni vele az remek kérdés.
- Rendkívül kedves tőled! - komolyan lassan úgy fújok rá, mint egy mérges macska és még meg is érdemelné. Én se értek a gyerekekhez, kicsit sem és mégis itt hagy csak úgy. Azt se tudom, hogy pontosan mi kell hozzá. Jó ideig el van, én pedig amikor már a kölyök vagy negyed órája sír egy huzamban nem tudok mást kitalálni, mint... vannak itt szomszédok igaz? Addig teszem csak le az ágyra, amíg gyorsan felöltözöm, és mire Seb visszaér már a szomszéd nénivel karöltve várjuk vissza. Biztosan értékelni fogja, de néni legalább még nálam is csúnyábban néz.
- Sebastian... ő itt Diane és segít kicsit, hogy... - nagyjából itt akad bennem a szó, mivel csak ledobja a cuccokat, aztán már viharzik is tovább. Komolyan, miért kell ennyire kiállhatatlannak lennie?

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-28, 19:09

Kelly és Sebastian


Még soha nem volt olyan, hogy én bármit is célba vettem volna. Nem kenyerem a küzdelem. A könnyen megkapott dolgokat szeretem. Talán ezért is vagyok csapos egy rozzant kis kocsmában. És talán ezért vagyok alkalmi partner is minden kínálkozó hölgyeménynek. Egy kapcsolatért küzdeni kell, hogy megmaradjon, ép legyen, és, hogy ne legyenek konfliktusok. Elég ha magamra nézek és már tudom, hogy lehetetlen lenne egy kapcsolat a számomra. Komolyság, odafigyelés meg megértés, ezek nálam ismeretlen dolgok. Ezért hát jobbnak látom, hogy nem is próbálkozom vele. Olyan vagyok mint egy élvezeteket hajszoló szerencsétlen, ja, lehet, hogy az is vagyok, sebaj.
-Ha túl gyakran lenne egy idő után rám unnál. - kacsintok rá. Szeretem ezeket a kis cívódásokat közöttünk. Mindig feldob ha látom, hogy nem tetszik neki valami. Ördög tudja miért ilyen, de kezdem már megszokni és kezelni is. Még mindig megtud lepődni azon, hogy hogyan nézek rá. Ez mindig megmosolyogtat. Mintha nem tudná, hogy egyszerűen vadítóan néz ki. Amúgy még örülhet is neki, hogy nem veszek mindent komolyan, mert ha úgy volna akkor réges-régen letéptem volna a törölközőt róla és nem törődnék az ellenállásával. De mire terveimnek eleget tehetnék kimondja, hogy vár rám egy gyerek az ajtóban. Szinte rá üvöltök miközben nem rá kellene haragudnom. Elmormogok egy bocsánatot és nem is foglalkozom tovább ezzel.
-Biztosan nem, én vigyáztam. Szerinted kinek kellene egy ekkora kolonc mint ez a kölyök? Nem vagyok akkora hülye, hogy magamra omlasszam a falat. - Dohogok és nem vagyok hajlandó elhinni amit mond. Még hogy én lennék a hibás, hisz ez nevetséges. Végül döntök és úgy vagyok vele, hogy a gyereknek mennie kell. Még ha én lennék az apja, amit kétlek, akkor sem fogom megtartani. Nekem saját életem van és élni is szeretném azt. Ez a kis kolonc csak az utamban lenne. Mit képzelt az anyja, hogy csak úgy lerakhatja ide és minden gondja megoldódik? nem úgy megy az.
-Nem igazán érdekel, hogy tehet róla vagy sem. Nem kértem, hogy rakják ide ergo nem az én felelősségem. Vita lezárva. - Mikor felveszi az üvöltő csomagot falfehérré válok a dühtől. Most komolyan ellenem van? Miért bonyolítanak mindent túl a nők? Semmi köze ahhoz a gyerekhez szóval nem tudom miért kell itt jelenetet rendezni. Kirakjuk és kész.
-Most komolyan kiakarsz oktatni? Nem tudom ki egyezett bele abba, hogy ágyba bújjon velem, jé, talán te voltál az? Ez a gyerek nem az enyém és nem fogok felelősséget vállalni érte, világos? - ha Ő dühönghet akkor én is. Óvodás dolog versenyezni, de nem szeretném ha az övé volna az utolsó szó. Nem hagyja, hogy elvegyem a gyereket így hát beleegyezek, hogy maradhat egy darabig, de csak egy picit, mondjuk az eső elálltáig és aztán pápá baba.
-Még kaját is én szerezzek neki? Rendben, elszaladok bevásárolni. - Kelletlenül felveszem a kabátom, hogy ne ázzak át teljesen. Nincs az a pénz, hogy egyedül maradjak egy csecsemővel. Hogy is ne.
-Vigyázz rá vagyis vigyázz vele! - Kiáltom még vissza még mielőtt elszaladok kajáért. Félórába sem telik és visszaérek. Felszaladok a lakásba és leteszek mindent.
-Tessék! - Ezzel ki is vontam magam a dolgokból
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-27, 09:13



Sebastian & Kelly



Kissé megemelkedik a szemöldököm a szavai hallatán. Lehet, hogy nem vagyok olyan, mint ő. Én igenis tudom, hogy milyen felelősséget vállalni másokért, míg neki úgy tűnik, hogy erről fogalma sincs, csak éli az életét mindenféle cél és jövőbeli terv nélkül. Én más vagyok, máshogyan neveltek, nem tudok csak úgy tenni dolgokat, ha nem gondolom át. Szükségem van tervekre, célkitűzésekre. Tudok spontán lenni... a zenében, de az élet nekem nem erről szól. Ha túlságosan spontán vagy, akkor nem tudhatod, hogy mik a következmények, hogy mibe tenyerelsz és rossz vége is lehet az ilyesminek, én pedig azt nagyon nem szeretném. Ezért bizonytalanodom el, ha valami máshogy alakul, mint ahogy számítottam rá.
- Nálad meg lehetne gyakrabban. - rántom meg a vállam. Igenis időnként ő is lehetne komolyabb, mert az nem jó, ha csak könnyedén áll mindenhez. Nem azt mondom, hogy vegyen mindent véresen komolyan, de igenis lehet hogy akadhat olyan, amiben jó változnia és ez a jelenlegi helyzet is arra mutat rá, hogy nem tökéletes, amit csinál. Egyszerűen csak... nem is tudom, hogy mit várok. Tudom, hogy mit akar, persze, hogy tudom. Nem vagyok buta, látom minden egyes pillantásából, de nem gondol bele, hogy mások vagyunk. Ha ebbe most belebonyolódnánk és többé válna mint hogy csak itt lakom, azt a végén én sínyleném meg, pont azért mert ő annyira lazán kezel mindent, én viszont nem. Nem akarok fájdalmat, elég kellemetlen ez az egész bura helyzet is.
Ezek után még a hajamat is majd leordítja a helyéről, ami végképp nem túl kedves tőle, bár valahol talán mélyen megértem, hogy kellően ideges lett, de attól még nem az én hibám. Nem én hoztam a gyereket és... nem én csábítottam ágyba ki tudja már hány nőt. Csak magát hibáztathatja ezért, az a helyzet.
- Mert arra semmi esély sincs, hogy az egyik kis alkalmi... partneredet sikerült teherbe ejteni? - halkan jegyzem meg, mert így is már bőven elég ideges, de akkor sem kell azonnal arra gondolni, hogy átverés. Miért tette volna le ezt a gyereket pont az ő ajtaja elé valaki? És ha átverés, akkor sem lehet csak úgy semmibe venni a helyzetet, azt egyszerűen nem szabad, nem lenne emberséges. Fogadja el, hogy mi történt, ha már ennyire csapongó életet él.
- Nem tudom, de akkor sem tolhatod csak úgy vissza az ajtó elé. Ennyire még te sem lehetsz felelőtlen! Ő nem tehet róla. - felveszem végül, mert olyan szívszaggatóan sír és nem akarom, hogy Seb kitolja az utcára, csak úgy. Nem tudom, hogy tényleg képes lenne-e rá, de akkor sem lehet ilyet csinálni. Ez a baba igazán nem tehet semmiről sem, ő csak... megszületett, jó eséllyel két ember hibájából, felelőtlenségéből és ki tudja, hogy nem Seb-e az egyik ilyen ember? A szavaira csak összeszorítom a számat egy pillanatra.
- Mert egyszerű semmiért se vállalni a felelősséget igaz? De, ha... random bújsz ágyba mindenkivel, akkor... simán lehet ez az eredménye. - tényleg soha nem gondolt bele abba, hogy igenis ha így éli az életét, annak lehetnek következményei. Akkor is, ha oda figyel, de ha sokat iszik, vagy rosszul jön ki a lépés... igenis bőven meg van rá az esély, hogy becsúszik egy gyerek, csak könnyebb ebbe bele se gondolni, csak szórakozni. Az újabb szavakra csak szorosabban fogom a gyereket. Nem fogja kitenni a szűrét, akkor már inkább keresünk neki családot, de ezt akkor sem teheti. Amikor szól nem indulok meg felfelé.
- Kell neki enni is valamit és még csak egy cumis üvegünk sincs. - bizonytalanul pillantok ki az esőbe. Egy szál törölközőben nem fogok elindulni esőben beszerezni azt, ami kell. Talán egy szomszéd segít, vagy... - Elmész a patikába, vagy rá akarsz vigyázni? - a hangom elég határozottan csend, de még így is meg van rá az esély, hogy valami kellemetlen c opciót választ, simán kinézem belőle.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-26, 17:49

Kelly és Sebastian

Volt úgy talán másfél évvel ezelőtt, hogy megtetszett egy pincérnőcske és elég közel kerültem hozzá. Túlságosan is közel. Odaköltöztettem az albérletbe magam mellé és egy vagy két napig minden happy volt aztán kezdett minden a feje tetejére állni. Telepakolt a lakást minden bigyóval, de úgy, hogy lépni nem lehetett a kacatoktól. Szép lassan besokalltam és a cérna elszakadt. Üvöltöztem, hogy takarítsa el a holmi felét vagy különben magam dobom ki az erkélyről. Megszeppent és minden holmijával együtt lelépett. Megkönnyebbülten dőltem hátra a fotelemben és akkor jöttem rá, hogy komoly kapcsolat számomra nem létezik. Kelly holmijai láttán néha a hideg futkos a hátamon, de szótlanul tűröm. Kelly teljesen más helyzet mint Debby. Ő hozzá máshogy ragaszkodom. Úgy vagyok vele, hogy ha már nem lehet az enyém akkor másé se legyen. Magam mellett tartom mint egy szuvenírt. Se szex, se semmi érzelem, csak úgy itt van és kész, egyelőre ennyivel is beérem. Idővel úgy is megfog törni és majd Ő fog könyörögni azért, hogy törődjek vele. Ha nem lenen ennyire makacs akkor már réges-régen kényeztetném és biztos vagyok benne, hogy nem lenne ellenére.
-Túl sokszor van nálad az a néha. - Tényként közlöm és nem azért, hogy megbántsam. Néha örülnék neki ha valamit elviccelne és nem aggódna túl vagy nem fontolna meg mindent. Én a mának élek és még a legkomolyabb helyzetekben is képes vagyok valami gyermeki dologgal előállni. Kelly a szöges ellentétem. Talán ez az egyik dolog ami vonz benne. Bár a makacsságából igazán leadhatna egy kicsit.
A hangja kérlelő és nem parancsoló. Végül mikor kimondja, hogy egy baba van a ház ajtaja előtt, lefagyok és kitör belőlem a sátán. Szinte leordítom a fejéről a haját is, pedig igazán nem Ő tehet róla. Egy percig csak ülök ott megkukulva, de aztán papucs és köpeny majd leviharzok a lépcsőn az ajtóig. Ott hátralépek a látvány okozta stressz miatt. Kelly nem hazudott és a baba tényleg ott volt a kis kosárkájában.
-Persze, hogy nem te tehetsz róla, ne haragudj! - Szinte csak dörmögöm. A hangom elment és egyszerűen döntés képtelen vagyok. A seprű segítségével behúzom a kosarat majd elveszem a kicsi testéről a levelet. Dühöm még erősebbé válik ahogy a levél tartalma napvilágra kerül. Még hogy én vagyok az apja, mekkora baromság ez?
-Valaki szórakozik velem, csak erről lehet szó! - Mondom ismét túl hangosan amire a gyerek ismét ordítozni kezd. Leroskadok a lépcsőre és ötletek után kutatok a zavaros fejemben. Végül kitalálok egy szerintem remek ötletet, de Kelly lehurrog amitől mérgesen nézek rá.
-Igazán Kelly? Na akkor mondd meg mi a fenét kezdhetnék egy gyerekkel? Hirtelen olyan bölcs lettél, akkor mondd meg mit is kéne csinálni. Semmi közöm ehhez a gyerekhez és szeretném ha mihamarabb eltűnne innen. - Már majdnem odalépek a kosár mellé, hogy a gyereket kitessékeljem az ajtón kívülre, de Kelly kézbe veszi a csöppséget ami azonnal megnyugszik és szinte már hozzábújik.
-Elfelejtesz valamit, én ezért a gyerekért nem vállaltam felelősséget. És amúgy is nekem mindegy hogy elviszi-e valaki vagy az anyja viszi magával. Ha jól emlékszem még régebben említettem, hogy nem vagyok apának való, tessék, most már te is láthatod. - nem tudom mit gondolhat Kelly, de az, hogy kézbe vette a gyereket nagyon nyugtalanít.
-Gondolom nem akarod magadhoz szoktatni, úgy is elmegy innen hamarosan. - Jegyzem meg nyersen. Már lépnék oda, hogy kivegyem a kezéből a parányi kis élőlényt mikor odakint zuhogni kezd az eső. Tervem dugába dőlt. Azért nem vagyok olyan kegyetlen, hogy kirakjam az esőre a kölyköt.
-Hozd fel! - Sóhajtok egyet és megadóan elindulok fel a lépcsőn. Hogy nekem nem lehet egyetlen egy nyugodt napom se.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-24, 06:08



Sebastian & Kelly



Jó hát azt hiszem vannak nálam durvább nők is, akiknek sokkal több holmija, meg mindenféle vacka van, én még nem is képviselek olyan durva végletet, szóval egy szava sem lehet, még ha neki már ez is sok. Bár azért rendes tőle, mert eddig még egyszer se tette szóvá, hogy zavarnák a cuccaim. Az persze meg sem lep, hogy egyből elvicceli a dolgokat, amikor felkel... vagy komolyan is gondolja, de az tuti, hogy nem fogok megszabadulni a törölközőtől. De ennek most nincs itt a helye. Máskor sem, mert... mert túl bonyolulttá tenne mindent, de most tuti nincs. Most az a fontos, hogy igenis foglalkozzon azzal, mi a fene folyik ott lent, miért van ott a baba, vagy egyáltalán hogy kéne ezt az egészet kezelni.
- Néha muszáj egy kicsit... komolyabbnak lenni. - na igen, tényleg nagyon mások vagyunk, bár tuti, hogy rosszul érintene, ha azt mondaná én mindig túl komoly vagyok. Tudok én vicces lenni, meg elengedni magam, ha... akarom, de mindig is inkább valahogy jobb volt komolyan venni a dolgokat, figyelni arra, hogy minden rendben legyen, hogy ne zavarodjanak össze a dolgok. Valahogy ez nálam így alakult, kész csoda, hogy zenélek és énekelek, nem pedig valami ügyvédféle lettem. Néha viszont nagyon elvarázsolt tudok lenni, az nem illene egy hivatalos személyhez.
- Nem, erről szó sincs, csak... nézd meg végre! - már komolyan kérlelő a hangom. Még csak nem is arról van szó, hogy parancsolgatok itt neki, szinte könyörgés ez már, hogy mielőbb nézze meg azt a babát, mert a helyzettel mégis csak kezdeni kell valamit valahogy. Jobb lenne, ha a saját szemével látná és nem nekem kellene beavatnom, de úgy fest nem moccan meg addig aktívabban, amíg nem mondom el, hogy mi van. Nem lep meg, hogy totál befagy, kicsit sem, azért ez eléggé sokkoló hír, szóval meg tudom érteni, hogy nem fogadta túl jól.
- Igen, de... nem én voltam. - jegyzem meg egész halkan, azt hiszem kompenzálandó azt, hogy ő lényegében kiabál. Nem én tehetek róla, mégis velem ordít, gondolom mert épp én vagyok itt, de akkor sem valami szép tőle. Pár pillanatnyi hezitálás után indulok meg mögötte lefelé a lépcsőn. Mi van, ha tényleg meglátja a gyereket, a már a hírtől is ennyire kiakadt? Még sose láttam ilyennek, hogy így kikel magából azért, mert rossz hírt kapott. Azt hiszem most nem kicsit olaj lenne a tűzre, ha megjegyezném, hogy talán mert egy kicsit lehetne körültekintőbb, ami a nőügyeket illeti, mert ha folyton ágyakba mászkál, és ki be ugrál... annak idővel megvan a következménye.
- Fogalmam sincs, csak itt volt a kosár, de nem volt kint senki, amikor ideértem. Zuhanyoztam, te meg nem hallottad a kopogást. - próbálok higgadt maradni, hátha akkor neki is sikerül végre normális hangnemre váltani, bár nem sokat segít ebben az, hogy a gyerek megint rákezd. Persze érthető, gondolom érzi a feszültséget, meg ha aludni akart, akkor nem hiszem, hogy jót tesz neki, ha itt ordít mellette valaki. Megrökönyödve nézek rá, amikor kiejti azokat a szavakat a száján. Mégis... hogy mondhat valaki ilyet?
- Te... te meg vagy húzatva? Tudod a tetteidnek következményei vannak és nem teheted ki a fiadat, vagy... a lányodat csak úgy az utcára, mert nincs kedved foglalkozni vele. Ez... ez nem így működik! - egyáltalán hogy juthatott ilyesmi az eszébe? Hogy majd valaki elviszi szegényt? És egyébként is mi lenne vele, milyen sorsa lenne úgy, ha mindenki csak eldobta. Valami rozzant árvaházba kerülne. Végül összeszorítom a számat, és benyúlok a kosárba. Nem az én dolgom lenne tudom, de... nem tehet ilyesmit! Óvatosan felveszem a picit. Elég esetlenül, életemben nem volt még a kezemben pici baba, de fogom a fejét és óvatosan fektetem a mellkasomra, a vállamra. Szinte azonnal megnyugszik, miden bizonnyal a testközelség és a nyugalom kellett neki. - Nem dobhatod ki csak így. Ennyire nem lehetsz felelőtlen!

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-23, 17:03

Kelly és Sebastian

Igazából mindig is érdekelt, hogy a nőknek miért van ennyi mindenre szükségük. Emlékszem, hogy édesanyám sose hordta teli a fürdőnk polcait felesleges holmikkal. Apám talán a hitéből is kitért volna ha a polcaink telis teli lettek volna púderral és hasonló viszolygást keltő dolgokkal. Gyönyörű álmomból kirángat azzal, hogy hoztak nekem valamit. Nem akarok felkelni, álmodni akarok. Miért nem tud csendben készülődni és behozni a holmit ha már úgy is tud róla? Mikor felpillantok, muszáj egy igen szép mosolyt villantanom. Kelly gyönyörű ruhában, de törölközőben szinte már vadítóan fest. Mi lenne ha...csak egy rántás és az egész lehullana róla...Magamban már a gondolat is megnevetett. Biztos vagyok benne, hogy szinte ki kelne magából és ordítozna velem.
-Hát vehetjük komolyabbra is ha szeretnéd. - Kacagok fel, nagyon mulattat a szemöldök húzogatása. De nem értem miért kell mindig olyan komolynak lenni, hát határozottan nem illünk egymáshoz, én aki mindig próbál viccesen felfogni mindent, és Ő, aki meg véresen komolyan veszi azt is ha elfogyott a bagett. Csak megcsóválom a fejem és megpróbálok nem a törölköző alatt lévő puha bőrére gondolni.
-Nagyon erőszakos vagy ma reggel, csak nem éppen dől a ház? - Mormogok és kelletlenül félrehajtom magamról a takarót. Csupán egy alsónadrág van rajtam, de engem ugyan nem érdekel, hogy miben lát vagy éppen mik nélkül lát. Dörmögésem ellenére meghallok egy kisebb nyekergést majd pityergést. Összeráncolom a homlokom majd jelentőségteljesen Kelly-re pillantok. Aligha nem Ő tudja miről van szó. Első gondolatom akörül forog, hogy itt van egy kivert, rühes macska. Aztán a sírás már baljósabb egy macska nyávogásánál. Szerintem látható az értetlenség a képemen. Először meg se hallom amit mond, majd felfigyelek a szavak jelentésére is és ledermedek. Egy hosszú percig még levegőt is elfelejtek venni, majd észbe kapok, hogy a tüdőmnek szüksége van az oxigénre így újra elkezdek mély levegőket venni.
-Hogy mi? Mit mondtál? Egy kisbabát az én ajtóm elé?! - Szinte már kiabálok Kelly-vel olyan dühös vagyok. Már megint kiakar csőbe húzni? Akárki is az, most elvetette a sulykot. Felveszem a köntösöm ami az ajtóról lógott és belebújok a papucsomba. Letrappolok a lépcsőn és nagyon remélem, hogy Kelly is utánam jött. Megállok az ajtóban tisztes távolságot tartva a bömbölő csomagtól. Körülnézek és mivel nem akarom a szomszédság figyelmét felhívni magamra ezért az ajtó sarkában lévő seprű végével amit beakasztok a kosár fülébe, behúzom a gyereket. Csak méregetem mintha veszélyes szörny volna aki azonnal letépi a karomat ha hozzáérek. Ahogy fölé hajolok abbahagyja a sírást és nagy szemeivel engem néz közben pedig a nyála végig csorog a szája szélén. Elveszem a legnagyobb óvatossággal a levelet a kicsit mellől és szétnyitom. A betűket sietősen firkantották le. De tisztán kitudom venni mit is akarnak velem közölni a szavak. "Ő az egyetlen kicsi kincsem és sajnos képtelen vagyok felnevelni, mivel tőled fogant így felelősséggel tartozol irányába. Kérlek nagyon vigyázz rá!"
-Ki a franc írta ezt? És mi a jó büdös fenét kezdjek egy pár napos csecsemővel? - Hangom túlságosan felerősödött dühömben mire a már félig szunyokáló gyerek újra bömbölni kezdett. Szenvedő képemet Kelly felé fordítom és lerí rólam, hogy már most kikészített a gyerek pedig még nem volt a közelemben 5 percig se.
-Most mihez fogok kezdeni? Meg van! Hagyjuk kint az ajtó előtt hátha vissza viszi az anyja vagy elviszi valaki ha már megunt a hisztijét. - Felcsillan a szemem a ragyogó ötletemtől. Ki van zárva, hogy megtartsam a gyereket, azt se tudom mihez kezdhetnék vele. Némi tapasztalatom csak akad a húgom gondozásából,d e az igen csekély. Istenem, mi lesz még itt?
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-23, 16:02



Sebastian & Kelly



Igazából az a legnagyobb szerencséje, hogy nem hoztam magammal olyan nagyon sok cuccot. Lehetett volna akár arra is esély, hogy felpakolok istenesen, aztán meg elárasztom a lakását, de nem költöztem úgy igazán ide, hiszen a hotel is csak ideiglenes szállás volt, tehát nincs annyira sok cuccom sem. De azért mindettől függetlenül tény, hogy sikerült pár dologgal elhalmoznom főleg a fürdőt, de lehetne ez még jobb is, ha... jó nem viszem túlzásba, mert a végén még tuti, hogy kiakadna miatta úgy istenesen. Arról viszont tényleg fogalmam sincs, hogy azóta nem volt más nővel. Tuti, hogy meglepne a dolog, mert szinte biztos vagyok benne, hiszen oké dolgozik sokszor késő estig, hajnalig is, de miért ne lehetne az,hogy valakit ugyanúgy hazakísér kedvesen, mint engem, hogy aztán ágyba vigye. Valahogy ezt nézem ki belőle, nem tehetek róla. Akkor is, ha nem szép tőlem, de azt hiszem azért mégis logikus, hogy ezt gondolom alapvetőnek. Miért is lenne másképp.
Az viszont már nagyobb gond, amivel most szemben állunk. Sejtelmem sincs, hogy ki ez a gyerek, még azt se merném megtippelni, hogy fiú, vagy lány, mert a takarója szimpla fehér, a kosár meg fonott és barna, az arcából meg meg nem merném tippelni. Amúgy se merem túl hosszan nézni, mert a végén még felébred. Mint valami időzített bomba, naná, hogy gyorsan hátra arcot vágok, mert én ugyan nem fogom megkockáztatni, hogy felemeljem azt a kosarat és aztán éktelen üvöltésbe kezdjen, vagy tudom is én. Persze Seb nem hajlandó egy könnyen felébredni, és naná, hogy az első reakciója olyasmi, amire most felszökik morcosan a szemöldököm.
- Nagyon vicces... ez most sokkal komolyabb. - persze, hogy értem, miről van szó, de eszem ágában sincs megszabadulni a törölközőtől. Most az is kész csoda, hogy ezt az egészet ilyen lazán kezelem, jó eséllyel sokkal idegesebb vagyok annál, hogy morcos legyek a miatt, amit mondott... gondolt.
- Miért nem tudsz csak felkelni és megnézni? - sóhajtok egyet. Legszívesebben lerángatnám róla a takarót, de simán képes lenne félreérteni. Azt hiszem nem lenne a legjobb taktika. Aztán konkrétan lemerevedek, amikor az ajtó felől meghallom először csak a halk nyekergést, majd a csendes sírdogálást. Félek tőle, hogy ez ennél még durvább is lesz, ha sokáig várunk. - Valaki letett az ajtód elé egy... kisbabát. Van mellette egy cetli, de nem mertem megnézni. Felkelnél már végre? - ideges vagyok, hát naná. Nem igazán értem az egészet és fogalmam sincs, hogy egyáltalán mit kéne kezdenünk ezzel az egésszel így hirtelen.

Vissza az elejére Go down
Sebastian Monroe
Secrets All Around
Sebastian Monroe
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Sebastian Monroe
Ω Hozzászólások száma : 107
Ω Kor : 34

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-23, 09:31

Kelly és Sebastian

Jó ötletnek tűnt mikor felajánlottam Kelly-nek, hogy költözzön hozzám, de azóta még kimerítőbbek a napjaim. Hazaérek a kocsmából és mikor a fürdőbe mennék ott fogad a sok női pipere cucc. Elborzadva lépek hátrébb már megszokásból és csak elvégzem a dolgom majd szaladok ki a sárkány barlangjából. A hálószoba se sokkal bizalomgerjesztőbb, a párnája meg egyenesen zavar,d e nem szólok semmiért. Úgy magában ezek a dolgok zavarnak csak és nem Kelly. Jó társaság tud lenni ha akar. És néha látom rajta, hogy zavarja a közös ágyban alvás és, hogy igazából nincs szabad tere, vagyis jobban mondva lassan nekem nem lesz terem a sok holmitól. Átöltözni se hajlandó előttem és kimondottan szégyenlős, tartózkodó. Pedig ha már itt tartunk láttam meztelenül és nem volt rossz a látvány. Arról meg ugyebár nem tehetek, hogy olykor jobban megnézem magamnak. Elvégre is egyedülálló férfi vagyok egy vonzó nő társaságában. Szerintem nincs olyan férfi akinek ne lennének bizonyos gondolatai mikor mellette alszik egy csinos lány. Van olyan, hogy késő este érek haza és olyankor már ágyban találom. A teendőim végeztével mellé fekszem és átszoktam karolni a derekát mire általában közelebb húzódik hozzám. Persze mire elaludnék megfordulok, hogy véletlenül se úgy kelljünk fel reggel, hogy egymást öleljük, alighanem lekeverne egy istenes nagy pofont és arra nincs szükségem. Mióta itt lakik egyáltalán nem voltam más nők társaságában, mármint flörtölgetni ugyanúgy szoktam, de egy éjszakás kalandjaim azóta nem voltak. Fura és zavar. De akárhányszor elvinnék egy lányt valahová bűntudatom lesz és fogalmam sincs miért. Kelly teljesen felkavarta az életem és már azt se tudom mit és mikor kellene csinálnom. Itt léte óta többet dolgozom, hogy ne kelljen sokáig egy helyen lennünk. A társasága nagyon is jól esik, túlzottan jól és tudom, hogy Ő pedig nem akar semmi hasonlót a volt kalandunkhoz. Így hát még csírájában elszoktam fojtani a vágyat iránta és megpróbálok a tökéletes házigazda bőrébe bújni. Álmosan kinyitom a szemem és dörmögök egy enyhe neked is jóreggeltet, majd felülve szemügyre veszem az ideges Kelly-t.
-Csak nem csomagot kaptam? Kibonthatom? - Pimaszul elvigyorodom majd komolyabbra veszem a szót.
-Mit hadoválsz itt össze-vissza? Ki hozott nekem és mit? - Felvonom a szemöldököm, de eszem ágában sincs kikelni az ágyból. Bármi legyen is az várhat.
Vissza az elejére Go down
Kelly Westwood
Secrets All Around
Kelly Westwood
Átutazó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 53
Ω Kor : 33

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty2014-05-23, 07:15



Sebastian & Kelly



Még mindig úgy érzem, hogy elég zűrös ez az egész, pedig már pár napja itt vagyok. Tény, hogy nem olyan, mint a hotel, kényelmes ágyam volt... egyedül nekem, ez pedig egy elég kis albérlet, ahol már az első nap kiderült, hogy még csak egy épkézláb kanapé sincs, ahol alhatnék, tehát vagy marad a föld, vagy az ágy. Nem tudom, hogy miért óczkodtam annyira utóbbitól, de mégis csak nehezen kezelem ezt az egész helyzetet. Neki valahogy könnyen megy, de... nekem más. Már maga a tény is furcsa lehet, hogy teszem azt nem öltözöm át előtte, de nem vagyunk egy pár. Az egy dolog, hogy lefeküdtünk egyszer, hogy látott már meztelenül, de ennyi. Az mégis csak furcsa lenne, ha nem venném be magam minden reggel a fürdőszobába, és persze minden este. Az a mázli, hogy nem valami jellemzően szexi darab a pizsim. Sose voltam az a típusú lány, aki alig ruhában alszik éjszaka, egyébként is a gyakran hűvös Angliából jöttem és ott az a jó, ha rendesen fel vagy öltözve. Most pedig végképp áldom az egyet, hogy még véletlenül sem fordult meg a fejemben, hogy valami könnyed hálóinget hozzak el magammal az útra. Tökéletes ez az enyhén kockás rózsaszín-piros, hosszú ujjú, két részes darab, ami kellően takar mindent, hogy ne érezzem magam zavarban.
Egyébként annyira minden apró zavaró tényezőt leszámítva nem vészes az egész. Nem az a nagyon piszkálódós, vagy fárasztó típus a pasi, és mivel dolgozik is, nincs folyton itt, én pedig azért napközben időnként elmegyek próbálni a srácokkal, úgy a biztos, hiszen ha kijutunk végre innen, akkor folytatódik minden, vagy... egyszerűbb ebben a hitben ringatni magunkat. Mike nélkül persze nehezebb, de azt hiszem legalább lefoglaljuk magunkat.
Persze már az első napokban sikerült kicsit feldobnom a lakását, mert hát elég szürke és uncsi. Az időnként felbukkanó poszterekre meg naná, hogy húzom a számat, de mit tehetnék ellenük? Már így is telepakoltam a fürdőszoba polcot a cuccaimmal, krémek, smink, minden, ami kell, pedig én még nem is vagyok az a tipikusan túlcicomázó lány és persze meg van a saját párnám is, ami egészen elüt az ágyneműjétől, de ez nem zavar erősebben.
Épp a fürdőszobában ténykedek, reggeli fogmosás és társai, amikor meghallom a kopogtatást. Várok, semmi reakció. Seb képes időnként úgy aludni, hogy kb. semmi nem jut el az agyáig, most is erről lehet szó, bár érthető, ha egyszer sokáig dolgozott. Legalábbis... gondolom, hogy dolgozott, nem akarok abba belegondolni, hogy épp valami csajt szedett fel. Nem mintha lenne hozzá közöm és nem is kéne zavarnia... Elhessegetem a gondolatot, és végül sóhajtok egy aprót. Alszik úgyis, szóval csak magam köré csavarom a törölközőt és úgy lépdelek ki halkan a bejárati ajtóig, ahol abban a pillanatban le is fagyok, mikor meglátom az ajtó előtt a kosarat, a kis cetlivel, és benne a... gyerekkel. Békésen alszik, én pedig meg se merek szólalni, nehogy ez változzon. Kikukkantok, de sehol senki. A cetliért nyúlok, de a baba megmoccan, én pedig úgy rántom vissza a kezem, mintha minimum tűzbe nyúltam volna. Alszik tovább. Talán egy perc is eltelik, amíg az ajtóban állva nézem, végül óvatos léptekkel indulok meg befelé, és bökdösöm meg a még mindig szépen alvó Sebastiant. - Seb... azt hiszem fel kéne kelned, mert hoztak neked valamit... valakit... öhm... Csak kelj fel!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian & Kelly - It's a baby?   Sebastian & Kelly - It's a baby? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sebastian & Kelly - It's a baby?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sebastian és Kelly
» Kelly Westwood
» Sebastian és Charline
» Kis utcák
» Sebastian Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Avignon városa :: Otthon, édes otthon :: Sebastian albérlete-