Avignon Ereklyéi


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Cosette & Andrew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-16, 14:21



Andrew & Cosette



Tudom, hogy nem direkt csinálta. Ha jobban belegondolok, akkor igenis tudom, de attól még ugyanolyan rossz, ugyanúgy fáj, hogy Pierre meghalt. Csak arra mutatott ez rá, hogy az én hülyeségem volt, hogy azt hittem rendben lesznek egyszer a dolgok. Az én hülyeségem volt, hogy elkezdtem kötődni valakihez, hogy egy kicsit elkényelmesedtem, hogy nem nekem kellett gondoskodni magamról és egyedül megoldani mindent. Nem volt okos ötlet beállni hozzájuk, hiszen semmi sem tart örökké, ha pedig magad vagy, akkor csak veled történhet baj, mások miatt nem kell aggódnod. Ha tehetném eltűnnék újra, el a városból, de nem tehetem, hiszen itt van ez a rohadt akadály, ami nem engedi. Maradnom kell, kénytelen vagyok továbbra is megpróbálni valahogy létezni. Még nem tudom, hogyan fog sikerülni, főleg mert most is ez a tál leves szint életmentő. Azt hiszem ezzel valahol ő is tisztában van, de... nem fogom nyíltan az orrára kötni, ebben is biztos vagyok. Így is látja, hogy túl gyorsan eszem, az is épp elég.
Azt tényleg nem értem, hogy miért nem mindegy, hogy nézek rá. Amúgy is reggel már tovább állok és ha tényleg van egy kis szerencséje, akkor nem lát többet, maximum holtan, ha már ezt pedzegette. Nem tudhatjuk mit hoz a jövő, főleg nem egy olyan helyen, amit valami fura izé zárt el a külvilágtól. Eddig sem volt biztonságos számomra az élet, de azt hiszem ez most újra negatív irányt vesz.
- Nekem viszont teljesen mindegy. - rántom meg a vállam, miután a miértre nem válaszol. Akkor nem is érdekel. Bólintok csak egy aprót. Intézzen takarót és reggelit, de nem fogok hálálkodni érte, nem kenyerem a köszönöm, amúgy is ha jól sejtem főleg maga miatt teszi, a lelkiismerete miatt, nem azért, mert nekem akar annyira nagyon kedvezni. A kislány megszólításra csak felszökik kissé a szemöldököm, ahogy felpillantok a kanalazásból, de végül csak elhúzom a számat.
- Úgyis tudod, hogy ennél most nem nagyon mehetnék jobb helyre. - persze hogy maradok, tető van a fejem felett, takaróm se volt már jó ideje, és nem szoktam kifejezetten reggelizni, vagy vacsorázni. Jó, ha egy nap, egyszer tudok enni, az már egészen kellemes, nem hogy többször. Jó eséllyel a reggeli is olyan lesz, hogy eszem minél többet, mert ki tudja, hogy mikor lesz majd a következő alkalom, hogy valami kaját vehetek magamhoz. Újra a tányér fölé hajolok és eszem tovább, a kenyér is már fogytán van. Akár még a földön is simán elaludnék, de itt még valami minden bizonnyal kényelmetlen, de kezdetleges ágyféleség is van. Egy szavam sem lehet.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-15, 20:49


Nem lennék köteles neki enni adni. Sőt, ide sem lettem volna köteles hozni. Lehetnék már ágyban és fordulhatnék a másik oldalamra. Könnyedén kiadhattam volna másnak a feladatot, hogy intézze el, meg lehetőleg ne veréssel, de szedje ki belőle, hogy mi történt. De az a fene nagy bűntudat, ami továbbra is ott motoszkál bennem, amiért megöltem azt a fiút, nem hagyja, hogy lepasszoljam a munkát. Attól persze biztos nem érezném jobban magam, ha megfulladna nekem itt a nagy evésben. Igazán lassíthat egy kicsit, nem fogom elvenni tőle, ha eltelik egy perc vagy tudom is én. Csak aprót bólintok, amikor azt mondja, nem kell kimennem, lassítani fog. Ekkor dőlök neki ráérősen a falnak. Még azt sem vizsgálom meg, hogy ki lett-e rendesen takarítva az előző fogoly után. Nem ritka, hogy kisebb vérfoltok maradnak a falakon. De bízok abban, hogy mindenki jól végezte a dolgát és az egyenruhám biztonságban van. Ha nem lenne, egy pillanattal később akkor sem érdekelne különösképpen. Jobban lefoglal, hogy elmondjam neki, nem akarok az ellensége lenni. Azt mégsem vagyok képes vele közölni, hogy nem szándékosan öltem meg a barátját és egy kicsit sem éreztem magam jobban akkor, amikor láttam, mit tettem. De még így is sokkal jobb választ kapok, mint gondoltam.
- Nem, nem teljesen mindegy - rázom meg a fejem, majd elég nagy szünetet tartok ahhoz, hogy azt higgye, magyarázatot nem kap a miértre. Magam sem tudom, mit mondhatnék. Hogy fogalmazhatnám meg?
- Csak egyél. Addig én intézek neked valami takarót meg a holnapi reggelit. Aztán ne lássalak meg újra erre. Ahogy megbeszéltük - veszem újra vissza a hivatalosan hangnemet, de ezúttal nem cseng olyan igazian, ahogy eddig. Inkább csak megszokás mondom mindezt, mielőtt magára hagynám.
- És kislány - szólok neki még vissza így, annak ellenére, hogy tudom, hogy utálja - nem zárom be az ajtót, de ha reggelit akarsz, itt maradsz addig - fejezem be a mondatot. Látni a szám szélén az apró rándulást. Igen, egy kezdetleges, pillanatnyi mosoly. Tudom, hogy ha van egy kis esze, maradni fog. Megéri neki az a reggeli és úgysincs jobb hely, ahova mehetne.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-15, 18:08



Andrew & Cosette



Lehet, hogy ez a leves nem tökéletes koszt, de én jó ideje nem ettem már normálisan, főleg nem főtt ételt. Az más, amikor lenyúlsz egy-egy vekni kenyeret és elosztod a többiekkel, de főzni nem nagyon szoktunk, csak időnként, ha van rá lehetőség. Egy idő után hozzá lehet ehhez is szokni, és már szinte furcsa az, amikor többet kapsz, háborog tőle a gyomrod, mert nem érti, hogy mi a hirtelen változás. A szavaira végül csak felpillantok és utána már tényleg lassítok. Nehéz a szokásokon változtatni, nagyon nehéz.
- Nem kell kimenned, lassítok, ha ettől jobban érzed magad. - nem hiszem, hogy belefulladnék egy levesbe, azért nagyjából megrágom a falatokat, csak nem szép lassan ízlelgetek mindent, mert arra nem szokott időm lenni, de tényleg nem kell, hogy e miatt kimenjen. Nem félek attól, hogy jön és elveszi, gondolom azért már evett jobbakat, ahogy eddig láttam nem a legalacsonyabb rangú katona, ők biztosan kapnak rendes kaját is, ha nem is mindig, de mondjuk időnként.
- Jól van... hagyjuk. - adom be végül a derekam. Ezt veheti talán afféle burkolt ígéretnek is, hogy nem fogom piszkálni a miatt, ami történt. Nem lenne értelme, mert tényleg mintha látnám egy pillanatra az arcán a bűntudatot, hogy nem akart megtenni. Tudom is persze valahol mélyen, hogy igazából csak vaktában lőtt, hogy nem láthatta, hogy ki van ott a bokrok között, hogy nem direkt lőtte le Pierret. Mellé is lőhetett volna, vagy... eltalálhatott volna akár engem is, ez csak a szerencse... vagy inkább a balszerencse kérdése volt, attól függ, kinek a szemszögéből nézzük.
- Nem teljesen mindegy neked, hogy utállak-e? Miért olyan fontos? Reggel eltűnök és nem lesz gondod velem, legalább egy ideig. - ennyi az egész nem? Teljesen mindegy, hogy kit utálok, meg kit nem. Egyedül vagyok így is úgy is, és ezt már megszoktam. Magamra vagyok utalva, tehát számomra igazából csak az én létezik és mindenki más. Nincsenek kategóriák, barátok, vagy ellenségek, vagy átmeneti állapot. Nem volt normális gyerekkorom, ami megtanította volna, hogyan kell viszonyulni másokhoz, és jó eséllyel normális felnőtt korom sem lesz, ha lesz egyáltalán felnőtt korom. Nagyjából már meg is szoktam, hogy nincs szükségem senkire, legalábbis ezt a legegyszerűbb magamnak mondani, mert így biztos, hogy nem érzem magam rosszul soha. Egyszerűbb dacosnak lenni, egyszerűbb utálni a világot és mindenkit, mint engedni a kísértésnek, megkedvelni véletlenül valakit és végignézni, ahogy meghal, mint Pierre. Inkább nem foglalkozom senkivel és semmivel, velem sem foglalkozik senki.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-15, 14:34


Szeretnék visszavágni a szavaira, de be kell látnom, hogy semmi értelme nem lenne. Így csak megrázom a fejem és próbálok a legkevesebb beszéddel eljutni vele a cellákig. Nem akarom bántani, nem akarom, hogy megmaradjon a karján az ujjaim nyoma, de oda sem figyelek rá, hogy milyen erősen szorítom. Valószínűleg nem fogom túl kellemesen érezni magam, hogyha meglátom, hogy nyomot hagytam rajta, de úgysem fog ebből semmi látszódni. Bár talán lenne rá esély, hogy valami megbánás látszódjon rajtam, de... nem, azzal az egésszel, hogy megemlítem az anyját, teljesen kiveri a fejemből ezt a témát. Nem akarok vele vitatkozni, sem olyat mondani, amitől pocsékul érezheti magát. Végül inkább csak hagyom, hogy duzzogjon a földön a cellában, amíg én átgondolom, hogy mi legyen a következő lépés és hozzak neki valamit enni. Nem mondom, hogy sok, de inkább adok neki, minthogy holnap ugyanitt kössön ki.
- Itt nincs, aki elvegye előled. Ha gondolod, még én is kimegyek és bezárom az ajtót. Inkább, minthogy a nagy sietségben megfulladj - mondom és tényleg kész vagyok magára hagyni arra a pár percre, amíg eszik. Persze, csak miután odaadtam neki a kenyeret is. Végül is, ha ellenséges foglyokat etetünk, egyszer ő is kaphat rendes ételt. Vagy valami olyasmit.
- Akkor parancsot kaptam. De elhiheted... - majdnem belefogok, hogy bánt is, hogy megtettem. Hogy amiatt hullott szét minden körülöttem és kezdem el kételkedni abban, amiben egész életemben hittem. De nem. Időben elhallgatok és talán ha felpillant, csak akkor tudja mindezt leolvasni az arcomról. Persze hamar összekapom magam és marad a fáradt pillantás.
- Csak ne utálj azért, mert katona vagyok. Nem kell beszélgetni, nem kell... barátkozni. Reggel pedig majd valaki kienged innen. Lehet, hogy csak reggeli után. Megpróbálom elintézni - sorolom neki a lehetőségeket ahelyett, hogy tovább magyaráznám, mit miért tettem. Igaz, akár bocsánatot is kérhetnék azért, hogy úgy szorítottam a karját, de nem visz rá a lélek.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-15, 13:07



Andrew & Cosette



Ez már csak afféle dac, csak azért se fogom be a számat, mert nem akarom, hogy neki legyen igaza, vagy hogy ő nyerjen, vagy tudom is én. Nem számít, csak az, hogy muszáj mindenre reagálnom szinte, ha más nem, hát egy nem törődöm vállrándítással.
- Akkor most végleg bezársz, nehogy visszajöjjek? - szökik fel kissé a szemöldököm a megjegyzését hallva. Kicsit azért ez furán veszi ki magát. De mégis mi a fenét vár? Ahogy mondta is más rendszer szerint élünk, ő normális körülmények között, én pedig minden nap megküzdve azért, hogy legyen holnap. Nem hiszem, hogy bele tudna ebbe gondolni, ha egyszer soha nem kényszerült rá. Oké, katona, biztos volt már rossz sora, de tuti, hogy tíz évesen nem kellett azért lopnia, hogy legyen mit ennie, és még sorolhatnám. Nagyon más környezetből jöttünk, nagyon máshogy is gondolkodunk.
Az viszont kissé kiakaszt, hogy az anyámat említi. Ehhez nincs joga, főleg nem egy katonának, egy cseppnyi joga sincs! Kell pár pillanat, mire sikerül visszaváltanom a szimpla morcos arckifejezésre az eddigi heveny utálatból. Csak akkor enyhül kicsit, amikor visszatér. Talán a levesért még azt is kimondanám, hogy megígérem... bár persze mindketten tudnánk, hogy ez az ég világon semmit sem jelent és hogy eszem ágában sincs betartani. Aztán még csodálkozik rajta, hogy nem veszem jó néven a dumáját arról, hogy megölethetem magam, csak ne itt?
- Én azt szoktam meg, hogy az lesz biztosan a tiéd, amit már lenyeltél. - rántom meg újra a vállam, de végül mégis csak lassítok és a kenyeret is elveszem. Szépen a térdemre teszem addig, amíg a tányér a kezemben van, és néha abból is harapok, amíg a kanalat elengedem. Nagyon erősen nem lassítok, de azért valamelyest igen, már csak azért is mert jogos, itt most tényleg nem veszi el senki.
- Akkor mégis hogyan tekintsek rád? Megölted a barátomat, le akartál lőni és most szorongattad meg a karom, majd közölted, hogy nyugodtan megölethetem magam, csak ne itt. Szóval minek tekintselek, jó barátnak, mert hoztál enni? - felszökik kissé a szemöldököm, de a hangomból tökéletesen hallani a keserűséget. Túl sok van benne a koromhoz képest, de ez van. Nem azt mutatta eddig az élet, hogy túl sok minden jó is tud történni az emberhez, velem legalábbis nem szokott, és már olyannyira megszoktam ezt, hogy nem is tudom, hogy képes lennék-e mást elfogadni.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-15, 11:17


Nem könnyíti meg a dolgomat, ez tény. Nem tudja befogni a száját, pedig azzal járna a legjobban. Bár nekem is lehetne annyi eszem, hogy nem reagálok a szavaira. Talán azzal még mennénk is valamire, ha hallgatnék. De képtelen vagyok pont úgy végigvezetni ezen az úton, mint bármelyik foglyot.
- Nem lenne értelme elengedjelek. Holnap újra itt lennél - rázom meg a fejem az apró magyarázatot követően. Megfogadom magamba, hogy ezek után tényleg nem szólok egy szót sem. Nem mintha képes lennék betartani. Pár métert haladunk előre, miközben a karját szorongatom a kelleténél kicsit erősebben. Igazából ez már fel sem tűnik. Egyszerű megszokás.
- Más rendszer szerint élünk. Mintha említettem volna már neked - jegyzem meg, miközben már a cellák között haladunk el. Annyi biztos, hogy nem aprózták meg el a kihallgatásokat. Nem egy fogoly a földön fekszik összegömbölyödve. Épphogy végignézek rajtuk, semmi több. Különösképpen most nem érdekelnek. Amúgy sem az én stílusom az ilyesmi. Persze megcsinálom, ha ezt kapom parancsba. Eleget láttam hozz, hogy képes legyek a legjobban leutánozni. Mikor az apád egy kihallgatásra visz el tíz évesen, valami színházaz előadás helyett... megmaradnak a részletek.
- Jól van - mondok csak ennyit a kiakadására. Nem akarok vele vitatkozni és nem akarom még jobban pokollá tenni a napjait. Persze sejthettem volna, hogy nem fog mosolyogni a szavaimon, de őszintén, nem gondoltam bele. Nekem csak egy megjegyzés volt a kérdésére, semmi több.
Ezek után viszont már sikerül végre megállni, hogy egyetlen szó nélkül hagyjam magára a cellában. Még az ajtót is csak úgy teszek, mintha rázárnám. Sejtem, hogy nem próbál megszökni, ha már betettem ide. Túlzottan haragszik rám... meg az egész világra. Persze nem hagyom, hogy sokáig duzzogjon. Hamar visszatérek egy nagy tányér levessel.
- Nem, mert csak mondod, de nem gondolod komolyan - válaszolom egészen egyszerűen, nyugodt hangon. Annak ellenére, hogy kezdek belefáradni a vele folytatott beszélgetésbe. Talán ezért is van az, hogy nem sokáig tartom a mostani stílust. Nincs sok értelme kedvesnek lenni vele. Akkor meg miért erőltessem meg magam?
- Nem, arra nem járok - sóhajtok egyet. Láthatóan nem jutunk semmivel előrébb. Teljesen mindegy, hogy emberszámba veszem, vagy csak belerúgok, mint egy útszéli kutyába.
- Lassíts. Nem veszi el senki a levest előled - mondom egészen lehalkítva a hangom, majd még egy szelet üres kenyeret is odaadok neki. A foglyok is jobb napokon ezt kapnak, csak valamivel kisebb adagot és egészen más stílusban.
- Mi lenne, ha nem tekintenél rám úgy, mint az ellenségedre? - teszem fel végül a nagy kérdést, ezúttal már a falnak dőlve, karba font kézzel.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-14, 19:34



Andrew & Cosette



Elég ügyes vagyok és van gyakorlatom, szerintem ment volna és egyébként is meg kellett próbálni, mert ha nem teszem, akkor meg azért járok rosszul. Egyszerűen most ez volt az adódó lehetőség és kész. Az hogy ezúttal nem jött be, hát nem jött be, majd bejön talán máskor.
- Bocs, hogy ennyit zavarlak, akár el is mehetek? - ja persze, az nem lenne olyan könnyű, ha úgy szorítja a kezem, ahogy most. Csoda, hogy egy-egy erősebb rántásnál jut vér még az ujjaimba is. A többi már nem is nagyon érdekel. Nem vagyok az etika mintaképe, arra nekem nincs lehetőségem. Túlságosan kicsire nőttem, hogy eljátszhassak akár csak a gondolatával is annak, hogy nem a szimpla realitás alapján szemlélem a dolgokat.
- Nevetséges, amit mondasz... Ha nem használom ki valakinek a gyengeségét, kihasználja az enyémet ennyi, farkastörvények, ha úgy tetszik. - újabb vállrántás, amivel gondolom már az idegeire mehetek. Persze gondolom a pasiknak nem kellemes, ha az ember épp oda rúg, de ha egyszer egyébként erősebbek, magasabbak nálam, akkor nincs más lehetőség. Egy ütéstől is felrepedt a szám és jó eséllyel holnapra kék-zöld lesz az arcom egyes részeken. Nem viselem olyan jól az ütéseket, mint ahogy egy másik nagydarab pasas és ezzel ők nem hiszem, hogy túl sokat számolnak.
A következő mondatára viszont láthatóan lefagyok, és elég erősen szorítom össze a számat ahhoz, hogy újra kiserkenjen a vér, pedig egészen jól elállt már az utóbbi percekben. - Az anyámat nincs jogod... említeni sem. - szinte sziszegek. Látott már kiborulva, látott már gúnyolódni is, de ilyennek még biztosan nem. Baromira nincs szükségem rá, hogy akár csak egy pillanatra is felidézze nekem a szüleimet, a családomat bármi. Mérgesen vágom le magam a földre, és várom, hogy visszatérjen, ha fog egyáltalán.
- Akkor meg ne mond. Ha azt mondom becs' szó, simán elhiszed? - szökik fel kissé a szemöldököm, aztán átveszem a tányért. Ettem már rosszabb körülmények között is, nem kell nekem asztal. Az első pár kortyot szó szerint iszom, az se érdekel, hogy csíp, mint a fene, hiszen a szám nincs a legjobb állapotban és kissé forró is. Alig szisszenek fel, és csak akkor szólalok meg újra, amikor már a felét elpusztítottam egy szemvillanás alatt.
- Bocs, hogy ennyire a terhedre vagyok, majd ott öletem meg magam akkor, ahol nem látsz. A város másik fele megfelel? Merre nem szoktál mászkálni? Csak hogy tudjam. - váltok vissza a jól megszokott cinikus hangnemre. Ne mondja meg nekem, hogy mit tehetek és mit nem, egyszerűen nincs joga hozzá. Oda megyek, ahova akarok, és ott keveredem bajba, ahol akarok, ennyi.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-14, 18:21


Nagyon könnyen megúszta a mostani kis akcióját. Egy felrepedt száj, talán majd egy fájó arc. Semmi különös. De akár golyót is kaphatott volna, ha én nem jelenek meg. Nem hiszem, hogy képes lett volna ellopni valamit, majd azzal együtt megszökni, mielőtt bárki rátalált volna. Akkor már biztosan lőttek volna rá.
- Talán igen. Nem lenne, aki ennyi fejfájást okoz nekem - mondom, de igazából ösztönből jönnek a szavak. Át sem gondolom. Annyira nem érdekel a kis beszélgetésünk. Számomra csak időhúzás. Talán azért is olyan igaz minden egyes szó, amit kimondok. Talán tényleg bántana, ha látnám holtan.
- Nem vagyunk szeretetszolgálat - válaszolok csak ennyit, szintén félvállról és húzom magam után a cellák felé. Lehet, hogy meg akartam tudni, pontosan mi történt, de nincs kedvem az egész utat végigcsevegni. Főleg, hogy ezt már lefolytattuk máskor, kicsit máshogy. Ő utál minket, nekem meg a hócipőm tele van azzal, hogy állandóan belé botlok. Teljesen mindegy, hova megyek, úgy tűnik, nem szabadulok tőle. Mint egy élő bűntudat-előidéző.
- Egy frászt. De ez amolyan íratlan szabály. Oda nem rúgunk. A kínzás más, meg más... ez - próbálom neki mégis elmagyarázni, de már magam sem tudom, hogy minek igyekszek ennyi. Nem érti. Ahogy szerinte én nem érte a helyzetét és a sorsát, ő sem érti az ilyesmit. Bár abban nem vagyok biztos, hogy egyáltalán próbálkozik-e vagy csak mondja a magáét.
- Úgy nézek ki, mint egy hisztis gyerek, akit pofon vágott az anyja - mondom neki, miközben kitárom előtte a cella ajtaját. Nem, most ehhez tényleg nincs kedvem. Amint lehet, magára is hagyom és nem foglalkozok több megjegyzésével.
Persze hamarosan visszatérek és hozok neki egy nagy tányér levest. Lehet, hogy csak megnehezíti a dolgom, mégis személyesen szedtem neki enni és hoztam elé. Hamarabb kap, mint bármelyik fogoly. Ráadásul azoknál nem hagyjuk nyitva az ajtót, amikor esetleg bemegyünk. Itt én megtettem. De van egy olyan érzésem, hogy nem fog elfutni.
- Ezt ne csináld, oké? Nem azért mondom, hogy ígérd meg, mert olyan rohadék vagyok - váltok stílust és odaadom neki a tányért. Letenni nem igazán tudja, mert asztal nem jár az ilyen helyekhez, de megoldja ha jól sejtem.
- Nem fogok mindig rátalálni, amikor bajba kevered magad. Elég nekem egy gyerek halálát elviselni, nem kell még egy. Kerüld el ezt a helyet és máshol ölesd meg magad, ha annyira akarod - mondom neki, de cseppnyi él sincs a hangomban. Inkább érezni a tehetetlenséget. Ha rajtam múlna, segítenék rajta, de nem tehetem. Nem azért vagyok itt. Ráadásul lehetetlen mindet megmenteni.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-14, 16:00



Andrew & Cosette



Igen is ezt láttam jó megoldásnak, jobbnak mint hogy betörjek egy üzletbe. Mindenki túlságosan figyel, nem lehet csak úgy elemelni valamit, mint eddig. Sok katona van az utcán, totál logikus, hogy akkor kevesebb van itt bent. Amúgy is kitől kéne védeni egy kaszárnyát annyira? A legtöbbeknek eszébe sem jut, hogy ide betegyék a lábukat. Ahogy egy kedves ismerősöm mondta egyszer, minél közelebb a vész, annál távolabb a baj. Nem tudom, hogy van-e értelme, de... jól hangzik.
- Miért olyan nagyon érdekelt volna, ha golyót kapok? - rántom meg a vállam. Baromira nem hiányoznék senkinek, akkor meg nem édes mindegy, hogy golyót kapok-e. Éhezni sokkal rosszabb, tudom, volt már benne részem nem egyszer. Neki erről halvány fogalma sincs. Amikor gyerekkorodtól minden áldott nap arról szól, hogy próbálj életben maradni, az nem olyasmi, amihez olyan végtelenül ragaszkodsz. És igen, érezheti magát hibásnak, mert azt az utóbbi egy éves viszonylagos nyugalmat is elvette tőlem azzal, hogy megölte Pierret. Remélem nem várja el, hogy még külön hálás is legyek ezért. Aztán gondolom állati rendesnek érezte magát, hogy kiszúrta a szemem egy kis apróval. Hát... kösz.
- Ja bocs, elfelejtettem, hogy azért vagytok itt, hogy nekünk jó legyen, akkor igazán nem lehet nagy gond, hogy lenyúlok egy kis kaját, hiszen attól nekem jobb lesz. - enyhe - na jó, nem annyira enyhe - gúny csendül a hangomban. Persze hogy nem értékelem a dumáját meg a helyzetet sem. Le kéne lépni, ha nem szorítaná ennyire a karomat meg is tenném. Azt hiszem vele nehezebb lenne kivitelezni azt, amit az előző két katonával gond nélkül megtehettem, ő túlságosan figyel.
- Minden ellenséges katona olyan baromi etikusan harcol igaz? - szökik fel a szemöldököm. Hülyeségnek tartom, szerintem közelharcban igenis a fair küzdelem baromság. Nem sok értelme van, mert akkor a másik simán lever. Én meg aztán főleg nem lehetek fair. Nem vagyok magas, nem vagyok erős, akkor meg hogy máshogy oldanám meg, hogy én jöjjek ki jól egy küzdelemből?
- Úgy nézek ki, mint aki napi háromszor eszik és jól érzi magát? - vágok vissza szinte azonnal. Nekem aztán majdnem édes mindegy, hogy itt vagyok, vagy valahol helyet keresek magamnak, nem értem, miért hiszi, hogy esetleg nem így van. Itt van fedél a fejem felett nagyjából, voltam én már olyan helyen is, ahol nehéz volt úgy feküdni, hogy ne csöpögjön rád a víz a tetőből. Aztán eltűnik szépen egy szó nélkül, én meg egyszerűen csak leülök a földre, és várok, amúgy mi mást csinálhatnék?
- Igen, uram! - nem kicsit játszom rá a szalutálásra. Nem érdekel, hogy nála van a leves, miért gondolja, hogy parancsolhat nekem. De gond nélkül megígérek én bármit, miért ne tenném? Tolvaj vagyok, nem köt a becsület, meg efféle marhaságok.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-14, 11:52


Nem értem, miért kellett pont idejönnie. Ennél okosabbnak tűnt, minthogy beszökjön ide. Ha egy őr is lenne az egész helyen és azt a parancsot kapta volna, hogy lőjön mindenre, ami mozog...
- Micsoda szerencse. Ahogy az is, hogy pár pofon helyett nem kaptál golyót - jegyzem meg egy grimasz kíséretében. Azt hiszem, soha nem fogom megérteni, hogy miért ilyen vakmerő. El tudom képzelni, hogy milyen nagy úr az éhség, de egy öngyilkos tett még nem oldja meg. Vagy legalábbis nem úgy, ahogy gondolom ő remélte.
- Szóval még én érezzem magam hibásnak - bólogatok, de nem mondok többet. Még a kislány dolgot sem ismétlem el, pedig láthatóan ezzel el tudnék nála érni valamilyen eredményt. Helyette gondolkozni kezdek. Muszáj lenne valami megoldást kitalálni, hogy mit kezdjek a helyzettel. Csak kicsit lassan megy, tekintve, hogy eléggé sikerült az agyam lefárasztani a sok jelentéssel, amit megírtam. Végül a legegyszerűbbnél maradok, de ezt ráérek vele közölni. Előbb ő tartozik nekem pár válasszal.
- Persze, az is más hibája - jegyzem meg egy bólintás kíséretében. - Nem mindenki ismeri a ti nyelveteket. Nem beszélgetni jöttünk ide - magyarázom, pedig nem lennék köteles. Mégis úgy érzem, hogy muszáj megszólalnom és megvédeni az enyéimet. Akkor is, ha igazából az a két katona nem hozzám tartozik.
- Sejtem. Nem volt tisztességes lépés - mondom, mintha az apja lennék vagy ilyesmi, aki most tanítja meg, hogy mi az, amit illik és mit nem. A következő megjegyzését pont akkor mondja ki, amikor kanyarodni kell. Talán kicsit erősebben rántom magam után, mint terveztem.
- Az ellenséges katona nem használ ilyen módszereket, mint te. Ilyesmire nincs kiképzés - teszem hozzá, miközben továbbra is szorítom a karját. A kérdésére viszont nem válaszolok. Csak vezetem végig, szándékosan úgy, hogy ha akar minden egyes cellába be tudjon nézni. Megtehetném, hogy beteszem valaki mellé. Senki nem lenne, aki reklamálna miatta - persze valószínűleg rajta kívül -, de én mégis a legvégére viszem egy üresbe.
- Úgy néztek ki, mint akik napi háromszor kapnak enni és olyan jól érzik magukat? - teszem fel inkább a saját kérdésem, ahogy visszafelé intek a fejemmel. Nem egy fogoly a földön feküdt. Hogy mitől jobb nekik, azt nem tudom, de az biztos, hogy egyik sem volt fényes állapotban. Nem eggyel ma is... elbeszélgethettek.
- Talán kapsz enni. Bár nem tudom, mivel érdemelhetnéd ki - mondom, miközben kitárom előtte a cella ajtaját. Ha kell, betolom, ha megy magától, annál jobb. Aztán persze azonnal magára hagyom egyetlen szó nélkül. Persze, hogy enni szerzek neki valamit.
- Reggel valaki kidob innen. Meg ne lássalak itt még egyszer, érthető? - beszélek, miközben bemegyek hozzá a cellába. Addig biztos nem kapja meg a tányér levest, amíg meg nem ígéri, hogy még ezt a környéket is elkerüli.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-13, 19:18



Andrew & Cosette



Túl egyszerű lenne, ha csak úgy le tudnék lépni azok után, hogy bejöttem. Miért van az, hogy az esetek nagy részében mindig az a nehezebb, hogy távozz valahonnan, nem az, hogy bejuss. Bár tudom, hogy hol jöttem be, de addig el is kéne jutni. Habár abban sem vagyok biztos, hogy nem lenne-e jobb maradni egy kicsit. Végülis fedett helyen aludni és nem a földön valahol egy eresz alatt, kapni valami értelmes kaját... lehet hogy gyakrabban kéne betörnöm ide? Sokkal egyszerűbb, mint hogy megpróbálom folyton magamnak megoldani a dolgokat. Túl rég óta csinálom és talán érthető, ha jó volt az utóbbi egy év, ami egy kicsit nyugalomban telt, amit ő tönkretett és még ennek ellenére is mindig nagyon nagyra van magával.
- Elég erősek, nem olyan egyszerű kiütni őket, és a legtöbben nem ütnek meg olyan erővel egy lányt, mint egy pasit... helyzeti előnyöm van. - rántom meg a vállam. Mondjuk ez így nem igaz, mert ha eléggé kiverem valakinél a biztosítékot és elég nagy vadállat az illető, akkor gondolkodás nélkül sóz oda olyat, hogy az tényleg levihetné a fogaimat is. De... eddig erre még nem került sor, amúgy is elég gyors vagyok ahhoz, hogy el tudjak hajolni a legtöbb ütés elől, legalább annyira, hogy ne legyen olyan durva.
- Nem vagyok kislány és épp feltalálom magam. Ha nem zargatsz már ezt is megoldottam volna. - szökik fel kissé a szemöldököm. Lehet, hogy nagy a szám, de attól még ugyanúgy nem kellemes folyton minden áldott nap megküzdened azért, hogy életben maradj, hogy legyen mit enned, főleg akkor, amikor a városban is kezd minden a feje tetejére állni. Túl nagy a zűr és abban néha nehezebb feltalálni magát az embernek, mert hogy ilyenkor sokan igyekeznek okosan megoldani a gondjaikat. A következő szavaira csak felhúzom az orrom és nem válaszolok. Igen, nekem ez volt a legjobb megoldás és kész. Mondhatni semmi köze hozzá!
- Az egyiknek kiharaptam egy kisebb részt a kézfejéből, de ő kezdte azzal, hogy befogta a számat. És miért hiszi minden angol, hogy a helyiek ismerik a nyelvet? A másik meg... szerintem azt sejted. - apró mosollyal rántom meg a vállam. A pasas szerintem még percekkel később is elég jellegzetesen görnyedhetett a földön, szóval szerintem pontosan le lehetett szűrni, hogy mit is csináltam vele. Az a rúgás tényleg nem lehetett kellemes, de erősen szorította a karomat és nagyon is megérdemelte.
- Elég gyengék az itteni katonák, ha egy kislány simán lever kettőt... - teszem még azért hozzá felhúzott szemöldökkel. Az a nagy és óriási helyzet, hogy kicsit sem érdekel, ha esetleg ez nem tetszik neki és megyek vele... fogjuk rá legalábbis, amikor megfogja a karom, amúgy magamtól eszem ágában sincs. - Szóval kapok enni is? - mintha eddig mi sem történt volna váltok csevegő hangnemre, de hát miért is kéne idegesnek lennem. Jól vagyok, csak a szám vérzik, de az már megszokott állapot.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-13, 12:29


Tényleg összeszedtem magam. Az utóbbi egy hétben minden apró részlet a helyére került és úgy érzem, bármilyen feladattal megbirkózok. Csakhogy mégsem megy ez olyan könnyen, mint képzeltem. Legalábbis most, hogy a katona képtelen értelmes választ adni arról, hogy mi történt. De legalább annyit kinyög, hogy valami lány van itt és azt, hogy merre indult. Futva indulok meg a mutatott irányba. Csak arra van időm, hogy visszaszólva kijelentsem, még beszélni akarok velük. Ezek után viszont már csak előre figyelek és arra az alakra, akinek a körvonala kezd előttem feltűnni. Már csúsztatom a kezem a fegyverre és készülök elmondani azt a bizonyos mondatot, de végül nem teszem. Inkább egy nagy sóhaj kíséretében veszem tudomásul, hogy ki is áll előttem.
Lehet, hogy veszett nagy szája van, de ezt most nem fogja kimagyarázni. Betévedni egy lezárt területre egy dolog, de a laktanyára besétálni. Egyáltalán hogy a fenébe jutott be? Majd erre is rákérdezek, de előtte megfogom az állát és magam felé fordítom a fejét.
- Csodálom, hogy még minden fogad a helyén - jegyzem meg, egyelőre nem törődve az ő visszavágásával. Agyalok rajta, hogy tehetném ki innen anélkül, hogy rajtam kérnék számon a történteket. Na meg anélkül, hogy az alvásra szánt időm helyett újra az irodában ülhetnék, jelentést körmölve. De nem igazán találom a megoldást, annyi biztos.
- Ügyes kislány vagy, azt hittem, feltalálod magad - mondom és van egy olyan érzésem, hogy a kislány megszólítással az agyára megyek. De ezúttal nem érdekel. Akkor nem okozott ekkora gondot, amikor a fák közé rángattam és le kellett volna lőnöm. Ez egy katonai terület az istenért is!
- Persze, jó megoldást választottál. A lehető legjobbat. Ez volt az ésszerű lépés - mondom és végre elengedem. Nem fog elfutni. Tudja, hogy nincs esélye. Ahogy nekem sincs semmi esélyem az alvásra ezek után. Bármennyire is csak szeretnék megszabadulni tőle, nem foghatom meg a felsője nyakánál és tehetem ki innen.
- Irány előre, közben pedig kezd el magyarázni, hogy mi történt a katonák és közted. Azon kívül, hogy az egyet padlóra küldted - mondom ki végül és ha időközben nem mozdul, megragadom a karját. Nem vagyok vele túl durva, de annyi biztos, hogy érezni, rohadtul nem díjazom az ittlétét. Pedig még marad egy ideig. Rács mögött, mert természetesen nem a kapu felé vezetem. Intézek neki enni, aztán... nos, fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-13, 10:41



Andrew & Cosette



Menő katonák, akiket egy harcias francia lány ilyen szépen helyben tud hagyni, vagy csak a gyérebb felhozatalt hagyták meg a kerítés menték járőrözni, a profibbak meg odakint vannak az utcán? Ez igazán nem az én dolgom, én csak pár dolgot össze akarok szedni és abban nem akadályoz meg az istenesen megszorongatott karom, vagy a felrepedt szám. Olyasmire nem is gondolok, hogy teszem azt nem kellene csak úgy harapdálni valakit, mert akármilyen fertőzést összeszedhetsz tőle. Olyan vas szervezetem van, hogy ihaj, évek alatt megedződött. Nem igazán van rá lehetőségem, hogy csak úgy elhagyjam magam és lebetegedjek, tehát nem is szoktam ilyet. Csak elhatározás kérdése és ennyi.
Nem sokat kell megtennem a futva, mire meghallom a hátam mögött a közeledő lépteket. Jó, golyót nem kérek a hátamba, ezért állok meg végül. Már épp azon gondolkodom, hogy milyen remekbe szabott szöveget találjak ki a véletlenül erre tévedtem és az... éhes vagyok és meghaltak a szüleim közül, vagy inkább kombináljam mindkettőt, hogy a buta francia lány és a szegény kis szöszi között imbolyoghasson, aki épp utolér... De ennyire nem egyszerű, mert az alak túlságosan ismerős nekem. Elhúzom a számat, amire automatikusan fel is szisszenek, és újabb pár csepp vér távozik. Egy idő után az ember egyszerűen megszokja, hogy soha nincs rajta túl sok ép felület, de attól még ugyanúgy tud fájni minden egyes sérülés, maximum már jobban viseled, de az érzés nem változik.
- Ha ott adnak enni rendesen és nem ázik be a tető, nekem jó. - rántom meg a vállam. Persze nem gondolom komolyan, csak direkt kötekszem vissza, amikor megfogja az állam, hogy megnézze hogy is festek. Ugyanolyan pocsékul, mint ahogy legutóbb is, mi ezen olyan meglepő? Futni pedig... nem hiszem, hogy értelme lenne. Nem azért, nem fog hátba lőni, vagy ilyesmi, de jó eséllyel gyorsabb nálam, ha el akar kapni el fog, ha meg nem, akkor úgyis elenged.
- És mégis hol kéne meghúznom magam? Kész káosz kezd kialakulni a városban, lassan már nincs egy ép bolt ahova könnyen be lehet jutni. A bénábbakat kifosztották, a többit pedig úgy védik, mint a fene. Gondoltam... ha már annyi katona van a városban, meg annál az izénél, akkor itt bent kevesebb lehet. - újra csak megrántom a vállam, azt a tényt pedig egyszerűen figyelmen kívül hagyom, hogy megkorran a gyomrom, újra. Őszintén szólva, még csak nem is emlékszem rá, hogy mikor ettem legutóbb, vagy legalábbis mikor ettem normálisan. De volt már rosszabb... azt hiszem.

Vissza az elejére Go down
Andrew Maxwell
Secrets All Around
Andrew Maxwell
Szövetséges


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Andrew Maxwell
Ω Hozzászólások száma : 204
Ω Kor : 32

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-12, 20:40


Éppen a jó katona korszakomat élem. Sikerült egy teljes hetet úgy végigcsinálni, hogy semmi szabályszegést nem követtem el. Lehet, hogy megrendült a hitem, de azt is beláttam, hogy semmi máshoz nem értek. Nem ronthatok el mindent és vághatom sutba az egész életem csak azért, mert felnyitották a szemem. Azt hiszem, mondhatjuk, hogy összeszedtem magam, vagy legalábbis nagyon igyekszek. Nincs több ivászat, nincs kilógás, nincs szabály- illetve parancsszegés. Azt persze elhatároztam, hogy nem követek vakon minden utasítást, viszont időbe telik, amíg megtalálom azt a bizonyos aranyközéputat.
De ma könnyű dolgom lesz, ebben egészen biztos vagyok. A laktanyán lézengésben nem lehet mit elrontani. Hivatalosan eltávon vagyok, de azt senki nem szabhatja meg, hogy mit kezdek ilyenkor a szabadidőmmel. Én viszont döntöttem. Utolérem magam a papírmunkával. Leadok minden jelentést, amivel még tartozok a feletteseimnek, valamint végigjárom a teljes területet a kerítés mentén. Amolyan esti séta. A szabadság érzése. Elég nagy terület ahhoz, hogy elüssem vele a fennmaradó felesleges időm, majd lefeküdjek aludni. Ma végre négy óránál biztosan többet.
Egész kellemes ezzel a gondolattal vágni neki a sétának. Teljesen belemerülök a gondolataimban, csak egy nagyon kis részem az, ami figyel a környezetemre. Az, amelyiket nem tudom tudatosan ki és bekapcsolni. Az ösztön. Ennek köszönhetem, hogy feltűnik a káromkodás és, hogy valakit nagyon szidnak. Először alig szűrődik be a tudatomba, azután viszont már kényszerítem magam, hogy megálljak és figyeljek. A lábaim akaratlanul indulnak meg a távolban lévő alakok irányába. Csak két katonát találok. Egyik a földön, a másik mellette, együtt érzően néz le rá.
- Mi a fene folyik itt? - kérdezem, azonnal felvéve a felettesi hangnemet. De ők képtelenek értelmes választ kinyögni. A lényeget viszont még így is megértem. Nagy levegőt veszek, elhallgattatom a katonát.
- Beszélni fogunk még erről. Az irodámba. Egy óra múlva. Mindketten - hadarom el, majd futva indulok meg abba az irányba, amerre a katona nagyon mutogatott. Komolyan, nem tudom megérteni, hogy képesek csak ott állni, amikor azt mondják, valaki beszökött! Nem kis büntetésre számíthatnak az egyszer biztos. Csak járjak ennek az egésznek a végére.
Fokozom a tempót és már nyúlnék is a fegyverem után, ha nem látnám, hogy előttem megáll az alak. Nem egy ellenséges katona, de még csak nem is szökött fogoly.
- Komolyan zárkába kellene dugnom téged! - szűröm a szavakat a fogaim között, ahogy továbbra is elég sietősen, de odamegyek hozzá. Azzal a mozdulattal pedig kapom is el az állát. Egy azért, hogy megnézzem, milyen állapotban van, másrészről pedig azért, hogy ne eredjen futásnak. Remélem van annyi esze, hogy meg se próbálja.
- Mit nem értettél abból, hogy húzd meg magad? Ezt most nem magyarázod ki. Ide nem téved be csak úgy véletlen az ember. Mi a fenét képzeltél? - mondom, nem kis hangerővel kezdve, amiből a végére csak a visszafojtott düh marad.
Vissza az elejére Go down
Cosette de Villiers
Secrets All Around
Cosette de Villiers
Városlakó


Titkosított Akta
Ω Főkarakter : Adeline LaPierre
Ω Hozzászólások száma : 103
Ω Kor : 28

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty2014-05-12, 19:29



Andrew & Cosette



Egy nem túl halk kiáltás töri meg a kaszárnya esti viszonylagos csendjét, amikor úgy istenesen beleharapok a pasas kézfejébe, aki épp a számat fogja be, csak hogy ne pofázzak már annyit, ahogy ő fogalmazott. Még a tört franciával sem hangzik ez jól, de ha jól sejtem akkor angolul ennél sokkal cifrábbak jártak az eszében. Miért van az, hogy a legtöbb külföldi leginkább csak a káromkodást tanulja meg a nyelvből és még csak meg sem próbálnak másban is előre lépni. Jó persze nincs szükségük rá, hiszen nem akartak olyan sokáig itt maradni, de jelenleg nagyon úgy fest, hogy nincs más választásuk. Ezúttal már egy szót sem értek az újabb minden bizonnyal kellemetlen szóözönből, de azt hiszem jobb is. Annyira nem érdekel, hogy minek hordja el a felmenőimet, csak mert kicsit vérzik a keze... Na jó, egy kisebb bőrdarab is maradt a számban és mivel a karom eddig is nem picit kicsavarva volt hátrafogva, így még a cseppet véres számat se tudom megtörölni. Nincs is rá sok szükség, mert már kapom is a visszakézből pofont. Ez ma csak a második, már nem is várok rá, hogy a szám valaha begyógyuljon, úgyis mindig újra és újra felreped. Most már legalább tényleg a földre juttathatok egy újabb adag vért. Újabb szóváltás, persze angolul, amiből egy árva szót sem értek. Nem is értem, hogy miért kell olyan nagyon felfújni azt az apró tényt, hogy belógtam ide, mert egy kis helyen a kerítés nem zárt a legjobban... Jó zárt, de nem volt olyan nagyon bonyolult bejutni, még úgy sem. Nem hitték el, hogy eltévedtem, no meg gondolom baromira nem is értik a franciát kellőképpen. Igazából csak körül akartam nézni, meg gondolom a katonáknak elég ütősek a készleteik ahhoz, hogy ha megdézsmálom egy kicsit, szinte fel se tűnik nekik. Egy kis kaja, netán valami fegyver, semmi több. Utóbbi sem feltétlenül nekem, de szerintem egész jó pénzért el lehet adni az ilyesmit most a városban, ha már ekkora fejetlenség van.
Nem is értem miért kellett ennyire felfújni, hogy azonnal elkezdjenek ráncigálni. Utána már nem meglepő, ha visszatámadok, és olyan istenesen tökön rúgtam az egyiket. Vicces, amikor egy pasit egy ekkora lány késztet sírásra, kifejezetten élvezetes. Aztán már egyenes volt az út... ide, bár még nem tudom, hogy pontosan hova, hiszen nem értem, hogy mi a fenét mondanak.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Secrets All Around


Titkosított Akta

Cosette & Andrew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cosette & Andrew   Cosette & Andrew Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cosette & Andrew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Andrew & Cosette
» Andrew & Cosette
» Cosette & Wyatt
» Cosette & Wyatt
» Craig & Andrew

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Avignon Ereklyéi :: Archivum :: Avignon városa :: Katonai létesítmények :: Kaszárnya-